Prespanie kamarátky u môjho priateľa

1. dec 2021

Mám pol roka vzťah s mužom. Bývame každý vo svojom. Dnes sa ma spýtal, že či môže u neho prespať kamarátka v nedeľu, lebo v pondelok ma lekára a je z iného mesta. Je to podľa Vás vo vzťahu akceptovatelne?
Kamarátka s ním mala v minulosti vzťah/sex, neviem presne.
Kamarátka je z HC a in z BA. Osobne nevidím problém sa v pondelok dostať z HC do BA. V Ba má navyše ona sestru u ktorej by mohla prespať. On tvrdí že ona s ním chce sex, ale on nebude chcieť, zároveň ma 1i byt a spala by vedľa neho v posteli. Najskôr som povedala ok, ale každý mi povedal že by to neakceptoval. Ja už fakt neviem či som ziarlivá, divná, ale zdá sa mi to ako výsmech, že sa ma na to pýta a ešte aj klamal. Spýtala som sa ho že či bude spať s ňou v posteli a on na to, že pravdepodobne nie. Neskôr napísal že by nespal s ňou, ale vedľa nej, čiže v jednej posteli...
Aká mala byť podľa Vás moja reakcia? Povedala som, že mu to nezakazujem, ale zároveň ani neakceptujem, čiže koniec...

1sally12
2. dec 2021

A ja zas nechápem zakladanie týchto diskusii.🤦‍♀️ To fakt sa musíš opýtať cudzích ľudí, že to čo sa chystal urobiť je cez čiaru? 🤦‍♀️ To fakt už ľudia nemajú vlastný rozum🙏 a musia sa pýtať na nete.

lindous
2. dec 2021

@1sally12 Dovolím si odpovedať aj keď nie som autorka ... ak je chlap fakt manipulátor ako ho opísala v ďalších koemntároch, tak dokáže ženu tak zblbnúť a otočiť každý problém na jej chybu a vyvolať také pocity viny, že niekedy už fakt potom nevie či naozaj nie je ona tá zlá ... sú ženy, ktoré tak žijú roky rokúce bohužiaľ, tí muži si vedia vybrať taký typ, ktorému sa ľahko dostanú pod kožu

ale inak si aj ja pri veľa otázkach poviem, že či sa toto vážne potrebuje niekto pýtať na nete 😅

number19
2. dec 2021

@1sally12 O com by ale potom boli taketo diskusne fora?
Sa mala radsej spytat komu sa dnes pacilo pocasie?

1sally12
2. dec 2021

@number19 tak sú tu aj iné témy, nie len o počasí. To je ako keď sem niekto napíše či sa má očkovať😏

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
2. dec 2021

@brembo písala, že sa rozišli

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
2. dec 2021

@brembo čo myslíš tým testovaním konkrétne?

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
2. dec 2021

@brembo každy, aspoň trochu zmýšľajúci chlap, by takúto kktinu neurobil,pretože by sa pripravil o istý pich a taktiež každemu trochu zmýšľajúcemu chlapovi je jasne,že toto nebude tolerovať ziadna zena.......jedine,že by bol psychopat,tí to robia bezne pre svoje potešenie...takže chlapec sa prerátal či už je len obyčajne posahany alebo regulerny psychopat...je predsa logické spávať s viac partnermi tak,aby o nich vzájomne nevedeli zúčastnené osoby,pretože vždy z toho tie ženy vycuvaju a napokon mu neostane nic

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anita6666
2. dec 2021

@brembo otvorený vzťah si môže dovoliť možno tak pán Boris, tam tu ochotu byť súčasťou haremu chápem,u bežného chudacika asi ťažko....

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezkaa22
3. dec 2021

to si robíš srandu? to sa vážne pýtaš? a nechces si k nim pridat do trojky? omg! obliať studenou vodou a poslat do do pce

hvolkovamirka
3. dec 2021

@terezkaa22 heh asi tak nejak

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tykat
5. dec 2021

Nech ona prespi u neho a on v tu noc u teba 🙂. Vyriesene.

bilancia
6. dec 2021

mne by blikala kontrolka uz len pri tom ,keby sa ma spyta takuto debilnu otazku