Priateľ je v kontakte s bývalou

katkamarcinova
28. jún 2017

ahojte žienky chcem sa len spytat na vas nazor som s priatelom 5 mesiacov a vedela som ze bol v kontakte so svojou byvalou s ktorou bol 6 rokov , no dneska medzi recou som sa ho spytala či sa mu ozvala este a on ze nie , že jej povedal že ja ako jeho priatelka vidim v nej konkurenciu takze by bolo dobre nepisat si . no a mna to zamrzelo ze svojej byvalej napisal ze ja v nej vidim konkurenciu vas by sa to nedotklo ?? či to prehanam ? ☹

natalushka
28. jún 2017

Podla mna prehanas..boli spolu 6rokov-dlha doba..rozisli sa pred tymi 5mesiacmi?mozno este riesia nejake detaily od rozchodu..od tvojho chlapa je fer,ze to priznal,aj cele okolo toho,ze jej napisal,ze sa ti nepaci,ze ho kontaktuje..podla mna je to od neho fer,ak to teda tak je..zatial by som v tom nehladala nic

mysicka36
28. jún 2017

Ako mohol jej inak povedať, aby ho nekontaktovala. Mohol povedať, že si to on neželá, že sa to nehodí. Ale v podstate súhlasím s natalushka. Lepšie akokeby vyhľadával kontakt a bol rád, že ona ešte nejaký záujem má.

katkamarcinova
autor
28. jún 2017

@natalushka ja to beriem takto ze ona tym padom je na koni je to jeho byvala a on jej povie ze vidim ja v nej konkurenciu tak co si povie ze aha ma predomnou strach som lepsia atd :/
😒

rybkanz
28. jún 2017

Na co riesis blbosti? Vyriesil to, ma ta rad. Tak neries 😉

katkamarcinova
autor
28. jún 2017

@mysicka36 no mal povedat ze on si to nepraje nie ze ja v nej vidim konkurenciu ci ? jak to vidim asi to prehanam :D :(

obsadenemeno
28. jún 2017

@katkamarcinova ved jej povedal pravdu. Vidis v nej konkurenciu - alebo aspon hrozbu.
Neries somariny, snaz sa byt zenou, pri ktorej muz zabudne na vsetky byvale 😉

katkamarcinova
autor
28. jún 2017

@rybkanz ja viem asi hej ale vy by ste to fakt nebrali ze povie tvoj priatel byvalej ze sa bojite konkurencii ze ona bude na koni ze ja sa bojim

admet
28. jún 2017

zalezi od toho, ci sa sa o jeho byvalej vyjadrujes a ako casto ju riesis. Ak ju mas na salame a ani ju nespominas, tak to pisat nemal. Ak ano, tak ma asi pravdu.

katkamarcinova
autor
28. jún 2017

@obsadenemeno tak diky ako videla som v nej konkurenciu ale povedat jej to nemusel 😀 tak vidim ze ste sa vsetci zhodli ze to prehanam tak sa ospravedlnim priatelovi je pravda že nemam najmensi dovod ziarlit 🙂

natalushka
28. jún 2017

@katkamarcinova nech si mysli co chce..podstatna infonz toho vsetkwho je,ze tvoj chlap,jej povedal,ze s nou nebude radsej komunikovat..podla mna teda..

nikolieta9
28. jún 2017

Ja by som to nejak neriesila. Predsa si chcela pocut, to co povedal a na to ze boli spolu dlho a on je ochotny s nou uz nekomunikovat kvoli tebe, tak na to by si mala byt hrda, ze ta ma az tak moc rad, nie? Zbytocne by som to neprehanala.

mamina_tatiana
28. jún 2017

Podla toho co pises ju asi naozaj trochu viac riesis ako je potrebne. Neriesila by som take somariny, snaz sa aby bol s tebou rad, nie aby sa bál ti nieco povedať alebo spomenúť bývalú. Predsa 6 rokov je dosť dlha doba... Majú spoločne spomienky to sa neda len tak zabudnúť.

janickacrazy
28. jún 2017

@katkamarcinova Určite by som sa mu neospravedlňovala, načo? Proste to nechaj tak a jeho bývalú ani nespomínaj, nerieš. To je to najlepšie, čo možeš urobiť. Chodí s tebou, tak asi chce teba, nie? Ja neviem, ja som takéto veci nikdy neriešila.

mysicka36
28. jún 2017

@katkamarcinova ano, presne tak som to myslela, lebo ako to správne cítiš, ona si môže myslieť, že niesi si tak istá vaším vzťahom. Ale každopádne je to prkotina.
V podstate je hlavné, že jej povedal, aby prerušili kontakt. Už na to nemysli. A moja rada je, zbytočne sa nevypytovať 🙂

jana_eyre
28. jún 2017

Uprimne, mna by sa to tiez dotklo.. Ja viem, ze su zeny co "nikdy neriesia blbosti" ja ich asi obcas riesim a hnevala by som sa ak by jej to povedal takto, aj ked je to v podstate pravda.. Nevidim dovod aby sa clovek kontaktoval so svojim ex ak nemali deti a nevidim ako ok ked by pouzil taketo slova.. Ale asi by som sa s nim za to nerozisla 😆

pekkka
28. jún 2017

predpokladam, ze jej už 100x povedal, nech mu da pokoj , že ich vzťahu je už koniec a ona to odmieta akceptovať, tak to jednoducho zvalil na teba. je jednoduchšie povedať, že si to ty neželáš, ako povedať, že si to neželá on. nerieš to. sama musiš cítiť, či ho to k nej ešte tahá alebo nie.

nyusika
28. jún 2017

@katkamarcinova
akoze mna by sa to nie ze dotklo, mna by to do nepricetnosti nasr...dilo 😀
tak on sa ide hrat pred byvalou na chudacika ???
ste spolu prilis kratko na to, aby z teba robil takuto chuderu.
ked jemu samemu nedocvakne, ze nie je OK byt v pravidlnom kontakte so svojou ex, tak nech ide do kelu 🙂

wanda52
28. jún 2017

Nechaj to tak a nerieš to. Povedal ti pravdu, prerušil kontakt, tak si to váž. Ona je už bývalá, zrejme spolu už byť nechceli, keď sa rozišli. Zbytočne nežiarli, pokiaľ nie je dôvod. Iné by bolo, keby si s ňou vypisuje stále a keby sa s ňou aj stretáva, to by som už riešila.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiimka
28. jún 2017

@nyusika uplny suhlas

tomiholjubavi
28. jún 2017

mna by to tiez nasr*lo. scenu by som kvoli tomu sice nerobila, ale fakt to znie tak trapne...akoze, nie ze ja by som si nezelal, aby sme si pisali, ale to ta moja nova na teba ziarli...😅 🙄
také schovavanie sa za žensku suknu. nech ukaže, že ma "gule"...šak byvalka ich uz j tak videla 😅

cecilia68
28. jún 2017

@katkamarcinova Aj si sa ho pýtala, prečo sú stále v kontakte a vypisujú si?

elise
28. jún 2017

@katkamarcinova nerob si problem kde nie je. Premyslaj nad inymi vecami.

bruneta880
28. jún 2017

No ja sa pripájam k "nasratej strane" 😝 ....čistý debil môže takéto niečo zadrieť.Presne, teba vykreslil ako tú zakomplexovanú...nie aby jej to napísal tak, že vieš čo som momentálne vo vzťahu s inou a mne by sa tiež nepáčilo keby sa kontaktuje s bývalým.Keď mal takú silnú potrebu to objasňovať.Preruším kontakt a hotovo.Ja by som to ako ty brala tak, že ma pred ňou zhodil.Spýtaj sa ho či by sa mu to páčilo opačne 😕

ella2015
28. jún 2017

@katkamarcinova Vezmi reťaz a pripni ho k radiátoru a mobil hoď do záchoda. Podľa mna riešiš blbosti, aj môj partner je s ex občas v kontakte, robí čo robí a ona ak niečo potrebuje u neho to zariadi jedným telefonátom. Robí to tak cez neho veľa ľudí takže fakt neriešim či je to ex alebo niekto iný. On vie koho má doma a zas ak chce chlap niekoho kontaktovať ani sa to nedozvieš tak buď rada za úprimnosť

alabla
28. jún 2017

@tomiholjubavi ved prave ze videla...a mozno preto sa rozisli... 😂😂😂

alabla
28. jún 2017

Je lahko napisat "neries" ked sa to netyka priamo nas a nasho vztahu...ja by som riesila ako sa poznam... Chlapec sa hra na macha, ze sa o nebo strhol "konkurencny boj" 😀 😎 rozist by som sa kvoli tomu nerozisla, ale "vyjasnila" by som mu jeho poziciu....castokrat ludom dopne, ze spravili blbost, az ked sa im stane to iste...ako by sa citil on, keby si napisala svojmu ex nech ta nekontaktuje, lebo ho vnima ako dalsieho kohuta na smetisku?! Spytaj sa ho...

nyusika
28. jún 2017

@alabla

no presne, uz vidim tie hrdinky, ako neriesia to, ze ich chlap si vypisuje s byvalou o zivote...a ked prejavim nespokojnost, ukonci ich komunikaciu v style "draha, uz si nemozeme pisat, lebo tej mojej furii to vadi, ziarli na teba"

no kolac mu treba za toto upiect 😀

alabla
28. jún 2017

@nyusika 😂😂😂 a ospravedlnit sa este, no nie? Lebo ved ma pravdu, ziarlim...co na tom, ze mam dovod a totalne ma zhodil a znemoznil...

katusikkk
28. jún 2017

Ja by som na Tvojom mieste skocila z okna,alebo z mosta.Predsa aspon aj po smrti si rada zaplavem.Mozno by som isla do Oprah show a vykricala to celemu svetu...trosku mi to pripomina baby vo fitku ,ked hodiny slapu vedla seba na pase a nepocut nic,len "ja som povedala""on povedal"
Vsade okolo Taliban zuri,deti letia vzduchom a niekto sa pozastavuje nad takouto vecou....bodaj by v zivote nebolo nic horsie.Svetovy mier,🙏