Priateľ mi nič nekupuje
v prvom rade, poprosím naozaj neútočné a k veci názory, o iné nestojím, zbytočne sa nehádajte. pre objektivitu mám iný nick, aj ked pravdupovediac nie som tu veľmi aktívna ani na tom starom. takže prejdem k téme, som celkom vytočená, takže aj môj príspevok bude asi v tomto duchu. ide o to, ze mám frajera zhruba 2 roky, som rozvedená, on je slobodný, nežijeme spolu. normálny, povedala by som celkom príjemný nekonfliktný vzťah máme, možno aj preto, že je svojim spôsobom ten náš vzťah "voľný" (samozrejme, máme hranice voľnosti). o čo ide? proste ma už neskutočne štve, že mi nič nekúpi, alebo z vlastnej vôle ani nenavrhne a ja nemám zlatokopecké sklony a neviem, ako na neho, aby sa aspon trochu dovtipil, že snád by nebolo od veci občas niečo poriešiť. dám príklad a pre info (ja zarábam 700 E on 2000E). včera sme sa bavili, že by som chcela skúsiť krabičkovú diétu a tak som mu nenápadne navrhla, čo na to povie, či ho predsa netrkne, že by mi mohol zainvestovať, vie ako veľmi to chcem skúsiť. nejde o to, či je to blbosť, možno je, nehádam sa, ide o to, že ked ma tak ľúbi, čakala som niečo ako "ok, nie som veľmi s tým stotožnený, ale ked teda chceš, prispejem ti na to, vyskúšaj".....namiesto toho mi dal 350 receptov nejakej stravy, ktoré by som nikdy nerobila ani nejedla a on ma pozná vie, že nie som dietovací typ, tak ma s tým iba podráždil. alebo: pol roka užívam HAK, vraj on mi to bude platiť, neni problém, dodnes mi dal na ňu len raz, ani ho to nenapadne a ja to neviem pýtať na drzovku, aj ten raz, ked mi dal tých 20e ani neviem ako k tomu došlo, niečo som spomenula a dal mi, inokedy som tiež spomínala, ale už nič, ani cent....neskutočne ma to štve, neviem ako na neho...ked vidím, ako investujú do svojich báb moji kámoši, s ktorými sa o tom bavím, je mi do plaču...jedina, jeho investícia je, ked si ideme niekam sadnúť, ja neplatím vôbec, aj ked možno niekto by povedal, že raz jeden by mal raz druhý, ja z princípu neplatím a ani nemienim, kedže inak do mna neinvestuje, nech platí reštiky a bary....minule sme si boli tiež sadnúť večer a vravím, nech mi dá moju kabelku radšej k sebe, aby mi ju niekto náhodou neukradol, ked budeme zaujatí jeden druhým a on na to, že či tam mám kopu peňazí, ked sa bojím a ja na to, že nie, že stačí, že peniaze má on a ja tým pádom do mesta žiadne nenosím, usmial sa, ale to bolo všetko....čo s tým? ako mu naznačiť? či mám pýtať ozaj na drzovku? v tomto smere finančnom z neho ozaj nič nemám
@somozajnemozna
Sorry, ale už som pochopila čo si zač a o ci ti ide v živote
JA BY SOM VSETKY ZLATOKOPKY DALA DO PLYNU
@somozajnemozna Tak sa to nauc. Byt zlatokopkou nie je lahke. Stoji to dost sebazaprenia, ponizovania sa. Neviem, ci ti to za tych par drahych kabeliek stoji. Co ti na konci takeho vztahu ostane je na koniec tych par kabeliek, posramotene ego, nizke sebavedomie a hola rit. Myslis si, ze ho takyto vztah bude bavit na veky? Kto chce kam, pomozme mu tam. Ale obavam sa, ze si nenatrafila na toho spravneho, ktory s tebou bude tuto hru hrat.
@mamulienka30 nechápem na čo by som mala potrebu reagovať a diskutovať na vymyslenu tému?????? To by malo aký zmysel???? Neviem,nepochybujem sa tu často tak som asi mimo obraz
@somozajnemozna draha, ak im fandis, tak si zober pero, papier, kalkulacku, napis si svoje vydaje - byt, osatenie, hak, nejaku tu krabickovu dietu + neviem co zlatokopky potrebuju k zivotu, podel poctom zakaznikov a kazdemu predloz ucet, ze to do 10 dna v mesiaci vopred ocakavas na stoliku.... 😀 😀 😀
mimochodom, skoro mi kvoli tebe cibula prihorela 😀
@sardinka333 smutné je,že ja zadarmo to že má on ľúb. Si môže strčiť do riti
@mamulienka30 si zober, že takí ľudia naozaj existujú 😀 a ak je teda dotyčná ozajstná a nie vyplod pubertackej nudy, tak pane boze, by som jej dala zo dve kres papulu, a to má aj dieťa.
@nanulik trochu mi trvalo to najst, ale myslis toto? https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/som-bezradny/
@somozajnemozna jediné čo tu treba vyriešiť je, že PREBOHA DIEVČA tú antikoncepciu užívaj...takýchto šlapiek a vymetených mozgov behá už dosť, netreba aby si ty otehotnela a mala dieťa. Trpelo by a ktovie čo by z neho vyrástlo ☹ ah jaj 😔
@vintage_lady ona urcite nema ziadne dieta 😅 😅 😅 Zacinam chapat, ze proste na koniku sa asi nevyskytuje prave elita slovenskeho naroda 😀 😀 😀 A idem, lebo mi tiez obed prihori 😀 😀
@vintage_lady Ja sa zial bohu obavam, ze to moze byt realne. Kiez by to bol radsej prazdninovy vyplod pubertaka. Ale pri takychto temach si vzdy hovorim, ze dotycna je vlastne stastna osoba, ked ju taketo veci trapia.
baby co to mala minule za temu? tiez taky plat tam tusim uvadzala - 700 a 2000 a nejaky zavazny problem.... 😅
@somozajnemozna 😀 keď si tučná a nemáš sebavedomie zlatokopka síce si ale oničom. Málo ti platí a investuje 😝
tusim sa tu nic rozumne poradit neda, ako vidim..ale aspon sa (sama) vyriesila otazka, ci je zakladatelka zlatokopka..zatial nie, ale strasne by chcela..to hovori za vsetko, a ja sa tym padom lucim, kedze sa v teme neorientujem (nastastie). krasny den vsetkym🙂
Kto má potrebu urážať a ventilovať sa,dajte si odpich..len normálne neutocne reakcie si rada prečítam,ďakujem babam z prvej strany,našlo dosť normálnych aj objektívnych názorov.
@somozajnemozna
diky, ze si a ze mas tieto potreby sem dobrovolne bez pozvania chodit.
diky, ze si musis denne zvysovat sebavedomie tym, ze pises hluposti, a potom ich musis chodit citat a stupnovat, aby si sa citila lepsia a intelektualnejsia.
bez teba by si ludia neuvedomili, ze su na tom dobre, lebo oni nic take, ako ty, robit nemusia.
tak vidis - ako tie komare, aj ty si nakoniec uzitocna aspon na nieco. 🙂
@mamulienka30, obed? O deasiatej? Ja mam este roztahane riady z ranajok!!!! A to som sa kasala, ze dnes aj nieco urobim... (do prace)
prepáč nemyslím tým nič zle... ale mať tvoje problémy .... hned by som s tebou menila ... 😒 😒 😲 😲 láska sa predsa nemeria peniazmi aj keď v dnešnej dobe je to asi možné .... ja som s manželom 3 roky a za tu dobu mi toho kúpil veľmi máličko .. a vôbec mi to nevadí pre mňa je obiatie viac než drahé kabelky alebo darčeky ... možno si mladá ... urči si priority ... tvoj postoj nie je správny ...
😂😂😂ved daj zoznam ...na ladnicku napr. fajka 100€, klasika 200€ , al. kabelka LV...atd . ked to zbada bude mu to jasne a ty nemusis nic hovorit...😂😂😂😂😂 aj ked je otazne co on potom spravi 😂😂😂😂
Inak..pobobne nicky, podobne prihluple temy...admin spi? alebo preveri IP? ci?😂😂😂
@somozajnemozna nehnevaj sa,ale to co tu ty riesis je totalna kravina!!!!! Co ty ocakavas,ze na vsetko ti prikyvne a hned ti da peniaze? Tebe nestaci,ze ked teda idete von vsetko plati? Vianoce a pod,dcere kupil za 100€ !!!! A ty co este akoze chces????? Tebe zalezi na tom co ti kupi ci to aky mate vztah??? Nechapem o co ti ide! Na jednej strane tvrdis,ze nemas zlatokopecne sklony a na druhej co vsetko chces. Zapamataj si,ze keby zarabal aj 5tis.su to jeho peniaze a ty nemas pravo od neho chciet aby ti furt cosi kupoval. Krabickova dieta? Totalna blbost. Aj ja by ti dala 200receptov na dietu. Ries skor aky je k tebe,k dcere a nie co vsetko ti kupi-nekupi!☹
@moonlight1210 prajem ti pekný deň a užívaj si svoj život,zvysuj si kľudne sebavedomie,ale tvoje reakcie sú pre mňa bezpredmetné a tvoja strata času
@somozajnemozna este k tym 2000 eur. to si si fakt mohla narazit nejakeho solventnejsieho. toto nie je az take terno 😝 nuz ale lepsi vrabec v hrsti...
Ja si myslím, že nie si zlatokopka a možno ti ani nejde o nejakú konkrétnu vec ale skôr o to, že ten chlap prejaví nejakú pozornosť, že niečo sám od seba donesie, kúpi, aj keď drobnosť. Že vieš, že mu na tebe záleží, napr. niečo spomenieš a on ti to potom donesie. Nemyslím, že by išlo o to, že chceš denne hodnotné dary. Dobre som to pochopila?
@libka1 presne tak,no nejak ho uz Zmanipulujem a skasnem inak mi je ozaj na nič
Sak toto, kam tento svet speje. No nič, idem za starým nech mi takoj dačo kúpi.

@somozajnemozna - to ti odkazuje Rytmus. Ja sa bavím podobne ako ty moja drahá a kedže ty sa do tej kategorie sama radíš tak som ťa skor poctila nie? Povedz na rovinu a nehraj to na inteligenciu pritom za PENIAZE chceš fajčiť cccicinu..... 😀 😀 😀 😀 😀