Samota? Ako sa s ňou vyrovnať...

3. nov 2019

Zdravím,
chcela by som sa anonymne podeliť o moju situáciu. Prípadne prečítať si nejaké rady a vaše skúsenosti.

Ide o to, že uz nejakú dobu som sama a som z toho celkom smutná. Stále mám chuť niekoho objímať a pri niekom zaspávať. Cítim sa strašne sama. Som síce spokojná so svojim životom (mám koníčky, priateľov, strechu nad hlavou), ale nie som vyslovene šťastná. Túžim mať vzťah. Mať sa s kým večer porozprávať o tom aký sme mali deň. Zdielať strasti a radosti. Mať sa o koho oprieť. Chcela by som niekoho ľúbiť, ale nikto taký tu nie je.

Je vážne vzťah to, čo ma vylieči? Alebo čo mám robiť? Dá sa to nejako utlmiť tá túžba? Darí sa mi to potlačiť max na pár dní. Potom znova rozmýšľam nad tým ako by som s niekým najradšej zaspavala v objatí. A doľahne na mňa strašný smútok a samota. :((

sapetka
3. nov 2019

A kde je problem? Zoznam sa s niekym🤷‍♀️A ano je to normalne ze kazdy k sebe potrebuje niekoho.

deti95060810
3. nov 2019

jasné že ťa vzťah vylieči..ale len taký s ktorým si navzájom sadnete a bude to medzi vami super aj po rokoch...😉
v opačnom prípade budeš spomínať na samotu...

hindakus
3. nov 2019

Ak to správne chápem, deti este nemáš a teda svoj volny cas máš sama pre seba - liekom ti teda moze byt intenzivna fyzicka aktivita (trebars pravidelne fitko a z toho endorfiny) alebo psycholog, ktory ti pomoze najst korene smutku. Najlepsie oboje.

autor
3. nov 2019

@sapetka Problém je aj v tom, že pracujem v mužskom kolektíve. A keď to mám tak na rovinu povedať, tak som na ženy. Kamarátok mám len pár. No sú to len kamarátky a vždy budú. Skúšala som aj zoznamky, no velmi mi to nepomohlo.

autor
3. nov 2019

@hindakus Správne chápeš. Deti nemám. Som aj mladá. Mám celý život pred sebou a viem, že mám ešte veľa času si niekoho nájsť, ale cítim sa strašne osamelo.

Myslíš, že by toto vedel spraviť psycholog? Možno aj to je cesta... Inak chodím pravidelne do fitka, takže fyzickej aktivity mám dosť. Ale veľmi ďakujem za radu. ❤️

sapetka
3. nov 2019

Aha, no ale asi vacsiu sancu mas cez nejaku zoznamku alebo potom bar pre homosexualov?

karolinakr
3. nov 2019

No tak to aby si si zacala hladat teraz.Ja nepoznam vela zien v okoli co su na zeny, respektive som taku este v zivote nestretla. Mas obmedzeny vyber.Teraz naposledy som pracovala s jednou co zevraj bola na zeny, ale to bola taka furia neprijemna a megera, zeby si bola stastna, keby si radsej len paplon objimala

autor
3. nov 2019

@karolinakr Hah. 😄 Šak toto, že ako takú nájsť. Alebo spoznať. Napríklad ja vyzerám ako uplne obyčajná holka.

Vlastne jednu takú poznám. Ale nesadli sme si vôbec. Tiež som pár takých dievčat "odsledovala" z okolia. Fakt len pár. Vlastne len tie, čo sú strašne odlišné. (napr. kratke nafarbene vlasy a tak) No žiadna z nich nie je to pravé pre mňa.

zirafienka
3. nov 2019

@karolinakr bože, tu je úchylákov, ale pekne si to napísala😉

katyann
3. nov 2019

@zirafienka o akých úchylákoch píšeš?

vilma7
3. nov 2019

Ťažko povedať kde hľadať a hlavne ako nájsť, plus aby ste si aj sadli. Aj normálneho chlapa je problém nájsť a výber je teda určite širší ako v kruhu homosexuálov. Najviac možnosti ti žiaľ ponúkne asi internet, nebude to obmedzené na blízky okruh v tvojom okolí a teda tam je asi väčšia šanca.
Hlavne sa skús neutápať v smútku aby si z toho neprepadla do ťažkých depresií.
Myslím že to že po láske a objatiach túžiš, je úplne normálne. Prajem veľa šťastia.

gigihadid
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kikaaa444
3. nov 2019

@sapetka no prepac ale je to problem sa s niekym zoznámiť . Keby to bolo take jednoduché tak by vsetcia po svete behali šťastní a zalubení. Mne trvalo 3 roky kym som našla svoju spriaznenú dušu. Nie je to len tak jednoduché sa zoznámiť a niekym s kým si aj sadnes , budete sa priťahovať vzájomne atd atd

katka2505
3. nov 2019

Ja aj partnera mam a tiez sa casto citim sama a smutna.

lujza123
3. nov 2019

Čau anonym, ved skus internetovú zoznamku, založ si profil igirls.cz alebo FB skupinu lesby sobě, sú to síce české stránky ale fungujú ceskoslovensky. Nemusíš ísť hneď na rande, volaj to trebárs stretávka, proste vypadnúť von, spoznať nových ludi, komunitu, nebrať to prilis vážne ale nevieš náhoda je blbec. Neriad sa podľa fotiek, skôr podľa záujmov, nehľadaj lásku ale kamošku a uvidíš ze to príde keď budeš najmenej čakať. Ako jasne veľká časť báb na týchto portáloch sú slečny co majú frajera a hľadajú pokusného králika aby zistili svoju dezorientaciu, pripadne vyzerajú ako zapastnice sumo ale tak isto aj kopu normálnych žensky vyzerajúcich žien. Nemysli si ze ina orientacia je príčinou že nemáš vzťah, ani pre hetero ženu nieje ľahké nájsť normálneho chlapa pre seba.

Len treba uviesť veci do pohybu. Sediet doma a fnukat nad samotou ti nepomôže, paradoxne v takýchto stavoch zúfalej samoty si človek naozaj nikoho nenájde. Keď objavís spokojnosť sama zo sebou objaví sa v tvojom živote aj láska.

karolinakr
4. nov 2019

@lujza123 oral aktivne- pasivne? Ta zoznamka je igirls je velmi dopodrobna spravena.Tak "anonym" uz sme ti nasli kamosku, ked si tam nevyberes, tak uz nikde 🤣🤣

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kahh
4. nov 2019

Jasne zoznamuj sa, navstiv zoznamky, randi, hlavne sa na nikoho rychlo neupni, prides mi dost zufala a takym nahananim to pred tebov ujde, v prvom rade to tak neries a pride to samo 🙂

lujza123
4. nov 2019

@karolinakr akože vypĺňať blbosti tohto typu predsa nemusí keď nechce. To co si kto dá do profilu vypoveda veľa o povahe samotného človeka. Keď tam ma polonahe fotky a dopodrobna rozpísané detaily ohľadom sexu je jasne ze to asi nebude osoba ktorá hľadá niekoho na filozoficke debaty. Všeobecne na akýchkoľvek zoznamkach je to občas bieda a občas ani nie.
Véd aj taky pokec je výkladna skriňa ľudskej sprostoty a predsa si tam veľa ludi našlo lasku alebo kamarátstvo.

Ako možnosti ma veľa, kľudne môže stretnúť tu pravú aj na ulici, len v tomto je nevýhoda že na intuíciu sa moc spoliehat nemôže, veľa žien je bisexualnych a to ze ma záujem ešte nemusí znamenať že ma záujem aj o vzťah. Kopu ľudí má problém s vlastnou sexualitou ci orientáciou a radšej sa budú celý život pretvarovať než aby si priznali pravdu

janko2715
4. nov 2019

Mám podobný problém ... život si kruto so mnou zahral..môžeme sa porozprávať.
Ako sa spojíme? iba ak budeš mať samozrejme záujem .

cacianka
4. nov 2019

@janko2715 napíšte si IP

karolinakr
4. nov 2019

@janko2715 ty si chlap ci zena?

janko2715
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janko2715
4. nov 2019

@karolinakr podľa mena som chlap/ začal som čítať modrého koníka keď že už tú svoju polovičku nemám..., /

zirafienka
4. nov 2019

@janko2715 Janíčko a ty si len podľa mena chlap? A kde ti ušla polovička? Troška smutný príbeh.

autor
5. nov 2019

@lujza123 Nesedim doma práveže som stále niekde v pohybe. Stále vo voľnom čase mám, čo robiť. Len proste nejako aj keď sa s niekym zoznamim, tak nikdy z toho nič nie je.

Aa zoznamky som skúšala ale nikoho normálneho som tam nikdy nenašla.

Ale mate pravdu asi je zo mna ta zufalost dosť cítiť. :/

@janko2715 Ako si to myslel, že si na tom podobne?

mia24212
19. máj 2020

Ahoj, ak to je ešte "aktuálne"tak mi napíš prosím IP🙂M.