Snaženie sa o anjelika

babymajka
11. júl 2017

Ahojte vsetci co ste si nasli cas a citate to
.Zacnem od zaciatku .S partnerom sme pred 3rokmy prosli o babo v 16 tyzdni tehotenstva tak som musela mat vykonani interupciu (bolo to hrozne tak some sa tesili a ked nam lekar v nemocnici povedal ze je uz neskoro myslela som ze pojdem za nim)proste museli sme sa s toho dostat.Asi pred rokom sme sa zacali snazit ale zatial stale nic .skusali sme nestresovat ale bojim sa ze sa nam to uz nepodari.K lekarom nechcem ist kedze zijeme v uk a koli nim sme prisli o nasho anjelika .prosim poradte ak viete kazda rada je dobra .Dakujeme

miska1973
12. júl 2017

Ahoj,presne viem o.čom hovoríš ja dom pred rokom prišla o babo tiez v 15 tt, bolo to hrozné vraj mu zlyhalo srdiečko, odvtedy sa intenzívne snažíme a stále nič, ptrd dvomi mesiacmi som.začala chodiť po doktoroch, dopuje ma hormonmy a zistil ze nemám ovulaciu, ak chces napis mi správu moje🙂

monicacha
13. júl 2017

@babymajka Skus po pohlavnom styku oprieť si nohy o stenu ci posteľ hore a vydržať tak istý čas, nech sa spermie ľahšie dostanú k vajíčku a nesprchovat sa až do rána, nám sa po tejto rade podarilo otehotnieť hneď po siedmych rokoch snaženia, predtým som sa hneď po.. sprchovala..
Držím moc palce nech to vyjde

babymajka
autor
13. júl 2017

Dakujem pekne ,skusame ale tak azda sa aj nam postasti coskoro

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre