Som závislá na PC. Máte s tým skúsenosť?

lasenka
21. jan 2007

ahojte 🙂
dnes sa mi manzel stazoval, ze vacsiu cast dna travim s vami... Vycital mi, ze odkedy tu chodim, nevymyslam specialitky v kuchyni, na vsetko mu odpoviem "pockaj chvilku"... ma toho plne zubky ☹
poradte mi, prosim, co mam robit 🙂 ja som asi fakt zavisla na konikovi 🙂
teraz je vsetko v poho, lebo manzelik uz spi... tak som v svojom zivle 😉
ako mu mam vysvetlit moju zaviislost? mate s tym nejaku skusenost?
nechem vas stratit 😔

kvakynka
22. jan 2007

kocky, moj manzel je tiez uz trochu nervny na konika, lebo kym sme nemali doma net, chodila som nan len v robote, teraz uz nerobim, resp. robim z domu a tak ma casto vidi na konikovi a ze jemu sa nevenujem .... dokonca mi uz z roboty aj pisal sms-ku ze nech tolko nevypisujem na konikovi, ale nech radsej zakurim v kachlach 😀

mimi
22. jan 2007

magg,presne tak 😉

cipca
22. jan 2007

som tu len par dni a ties som uz nieco podone pocula asi nieco na konikovi bude ked sme na nom SKORO vjednom kuse

alex21
22. jan 2007

Tak ja som asi jedina, ktorej muzovi to zatial nevadi. Ale asi za to, ze ani ja mu potom nehovorím, že stále programuje a sedi za počítačom. 😀

bobicek
22. jan 2007

cipca, suhlasim, asi na tom nieco bude... 😀

nici
22. jan 2007

alex nie si jedina, mojmu tiez, a tiez to bude asi tym, ze pracuje v IT sfere... 🙂

bubatko
22. jan 2007

baby, ja som tu len sem-tam, kazdy den kratky kuk, ked mam moznost, ked nie, tak nic sa nedeje, ale potom sa tesim, co je tu nove... takze asi taky stred medzi zavislostou a ignoraciou 🙂 ale vazne si neviem predstavit ako tu niekto mohol stihnut niekolkotisic prispevkov, ja s mojimi ubohymi 100 aj volaco 😲 to tu asi musia byt non-stop a to je uz na povazenie 😒

lasenka
autor
22. jan 2007

bubatko
aj ja pridem len na kratky kuk... ale nemozem akosi vstat a odist... ale prave som mala kratky kuk, tak sa zatial maj 😉

bubatko
22. jan 2007

lasenka, mam napad, kukaj sa cely vecer na muzicka a ked sa spyta, ze co to ma byt, tak povedz, ze proste sa chces na neho dnesny cely vecer pozerat a urcite Ta posle niekam (teda na konika) 😀 😀 😀

moj zatial v poho, robi si srandu zo mna, ze co zase tukam, ale on je cely IT, takze nemoze povedat naozaj nic zle na svoje milovane pocitace a internet xi xi xi

nici
22. jan 2007

bubatko, ako som pisala vcera, ja mam moznost kuknut stale, ale zase stale moznost odpisovat nemam....a je samozrejme, ze neuprednostnujem toto tu, ale maleho a vsetko okolo neho...ja sa s nim aj hram, bavi ma to, pretoze mi robi radost, ked vidim, ako nieco vynasiel, nieco nove urobil, ale povedal... akurat zacal behat, tak sa vytesujem ako mala.....napriklad teraz maly spi a navarene mam od vcerajsieho nedelnajsieho obeda...tak mam chvilu volno a pisem ( vsak upratovanie chvilu pocka ) a potom ideme zase s malym von....je krasne....a treba to vyuzit, ked od stredy maju byt mrazy....

cipca
22. jan 2007

bubatko vies vies ja to mam tak aspon nepocuvam o hokeji a podobne.a takto si aspon trocha pokecam a ma aj ja stoho fajn pocit

bubatko
22. jan 2007

nici, poho ved ja tiez tak nejak 🙂

nici
22. jan 2007

a uz som tu zase.....no pochopite 😀 😀 😀

mimi109
22. jan 2007

vitaj 😀

bianca
22. jan 2007

ahojte.Mozem sa pridat?Asi do tejto temy podla nazvu trosku patrim/no trosku 😀 /

nici
22. jan 2007

aj ty.... 😀 zavislacka 😉 😀

bianca
22. jan 2007

pocet mojich prispevkov znaci o tom ze som asi fakt zavislak zavislacky 😀

mimi109
22. jan 2007

ty si teda riadna zavislacka si kedy stihla tolko prispevkov?😀

bianca
22. jan 2007

dva roky ragistrovana 😀

kili
22. jan 2007

lesanka, panebože, máš 73 príspevkov, o akej závislosti to tu hovoríš 😀
Ja som ináč tiež závislá, ale keď príde domov manžel, obvikle mu prenechám PC, lebo by zošalel.

bianca
22. jan 2007

kili:u nas to funguje rovnako.Este ze mam v praci aj nocne a pristup na internet 😀

kili
22. jan 2007

ja som tiež v robote bola pomaly viac na MK ako pracovala, ale teraz som na rizikovom a kúpili sme bezdrátovú myš a klávesnicu, len aby som tu mohla vypisovať priamo zo sedačky po ležiačky 😀 , lebo na stoličke neobsedím.

kili
22. jan 2007

bianca, gratulujem k 3000 príspevku 🙂

nici
22. jan 2007

kili tak este aj totalna pohoda 😎 k tomu vsetkemu, super.... 😉 😀

bianca
22. jan 2007

diky kili 😀 😀 😀

kili
22. jan 2007

teraz už je pohoda. Ale mala som už pár odvikačok v nemocnici. Ak má niekdo záujem, tak kritiké sú prvé tri dni, potom sa to už dá 😀

bianca
22. jan 2007

kili:nemocnicu ani nespomynaj.Us som tam nebola 3 hodiny

mimi109
22. jan 2007

kili ty tiez nemas daleko od 3000 prispevkov,my ostatne zavislacky mame co dohanat 😀

bianca
22. jan 2007

teda 2 hodiny

bianca
22. jan 2007

mimi:vsetko sa da ked sa chce 😀 😀 😀