Súkromie vs.sociálne siete. Partner zmazal spoločné fotky a nechce pridávať ďalšie.

anita6666
27. jún 2019

Prosim objektivne nazory...ako by ste sa citili (reagovali ci nereagovali),ak by vam partner (nie manzel) z nicoho nic povedal,ze si viac nezela ziadne spolocne fotky na socialnych sietach,hoci par mesiacov dozadu mu to nevadilo a zrazu by vymazal vsetky spolocne, aj tie, s ktorymi kedysi suhlasil, so zdovodnenim, ze sa nepotrebuje prezentovat pred "kadejakymi ludmi" tzv. "priatelmi"? (Jednalo sa celkovo o 2 fotky nie viac)

pribinak
27. jún 2019

Rešpektovala by som to.

janinah
27. jún 2019

že konečne dostal rozum...a brala by som si z neho príklad...

catherinah
27. jún 2019

Ze ma dalsiu

amelia000
27. jún 2019

@anita6666 dala by som si teda velky pozor nato. Z jednej strany ano moze to byt sukromim a ze tiez uz ho nebavi pozerat sa na zalubene pariky atd...z druhej strany to moze znacit ze ma v plane bokovku a aby nevidela ze je zadany.

simca06022011
27. jún 2019

No teraz je to dosť moderné, rušiť tieto sociálne siete. Ale čo je vo vašom prípade za tým, ťažko povedať.

eliska13
27. jún 2019

@anita6666 a aky Ti povedal dovod?mne to tiez vadi a nikde fotky osobne nedavam

lucka12399
27. jún 2019

@anita6666 ja si vzdy namyslam to najhorsie 😀cize ako prve by ma napadlo ze nechce aby ostatne baby videli ze ma nejaku priatelku.. no ale nevravim ze to je vas pripad .. netreba robit hned paniku.. mne a partnerovi to tiez trochu vadi a nase fotky tak celkovo nikde nedavame .. takze nemame taketo problemy

23121974
27. jún 2019

Že je to inteligentný chlap,ktorý nepotrebuje vešať súkromie na blbé siete.

simca06022011
27. jún 2019

A účet si nechce vymazať? 🙂 Veď na čo mu je keď sa nechce predvádzať? Iné veci zverejňuje?

stankapecgova
27. jún 2019

@catherinah presne bude vtom ina

ivca88
27. jún 2019

@simca06022011 trefa do cierneho 👏

lindusss2016
27. jún 2019

Ak by mal takyto postoj od zaciatku, tak by som samozrejme suhlasila a bola aj rada. Ale kedze nastala taka razna zmena, asi by som ho upodozrievala 🤔

vektricka16
27. jún 2019

@anita6666 ja s manzelom sme maly fotky na fb, potom sme sa od tial obidvaja odhlasili ale jak som na rodicovskej som sa tam zase prihlasila a tiez si manzel nezelal fotky tak som ich vymazala ja nevidim natom nic zle...

nini1010
27. jún 2019

Je v tom ina zena ktorej velmi vadia tieto fotky a robi mu sceny.

reni666
27. jún 2019

A má ťa tam označenú, že ste vo vzťahu ? Ak nie tak nech dá aspoň to, ak nebude chcieť tak v tom bude už iná ženská..

mala_hobitka
27. jún 2019

@anita6666 V pripade ze sa rozhodol chranit si sukromie a vymazat cely profil tak by som to respektovala. V pripade ze v minulosti sa tebou chvalil a teraz dal prec aj stare fotky ale profil mu zostal tak by som predpokladala ze sa chce prezentovat ako slobodny.

jana_eyre_2
27. jún 2019

cize mu ide iba o spolocne?

amelia000
27. jún 2019

@reni666 myslim ze ked mu tak zrazu ide velmi o sukromie tak toto tam mat nebude ale to len autorka moze dat vediet. Ja osobne by som bola na vazkach co sa deje.

anita6666
autor
27. jún 2019

@jana_eyre_2 ano,jedna sa iba o 2 fotky,ktore boli zverejnene par mesiacov dozadu kvazi ako priznany vztah...

23121974
27. jún 2019

@reni666 🙈🙈🙊

iv007
27. jún 2019

Zazila som presne to iste pred rokmi.zo dna na den mu zacali vadit nase fotky, potom ze si ide zrusit cely fb..ten si nakoniec nechal,vymenil len mna..

daniell_ka
27. jún 2019

Že možno mal niekto blbé pripomienky a tak sa rozhodol všetko zmazať a viac svoje súkromie nezverejňovať.Noa? Ja s mojím mám až jednu fotku a tam to aj ostane.Ľúbime sa my.To aby nás očumovali iný naozaj nepotrebujeme.

Ale opýtaj sa to jeho priamo ak máš nejaké podozrenie.

amelia000
27. jún 2019

@daniell_ka priamo by som sa nepytala. NIKTO sa tak neprizna ale nikto. Ak ide fakt len o spolocne a ostatne tam mozu byt tak na 95% ma bokovku.

simca06022011
27. jún 2019

@daniell_ka no lenže, napr my si tiež nevesiame fotky na FB s polovičkou, ale sme oznaceny ako pár, nikto to nerieši, nikto nás neobcumuje... Ako kto by mohol mať také blbé reči, že si môj partner vymaže naše fotky dve a nič iné z profilu??

kittykat22
27. jún 2019

@anita6666 keby bol proti socialnym sietam a bol by za sukromie, tak na nich nie je vobec. Ale jemu vadi, ze ste na tych fotkach spolu. Takze mu vadis na tych fotkach ty. A je velmi zvlastne, ze s tym suhlasil a zrazu otocil. Moja kamaratka ma facebook a ma tam fotky zo skoly, zo stanovacky, z lyzovacky, z opekacky - len na kazdej fotke je sama alebo s kamaratmi. Keby si ju osobne nepoznala tak si myslis ze je single. Ona ma dieta a partnera - ale chce ho opustit. Tak sa prezentuje ako single jednotka, prizna dieta osobne, a caka ci sa chlap chyti. Kamaratka je sebecky sebec - a tvoj partner je z tej istej kategorie. Egoista JA a JA a JA. Na teba vobec nemysli, a este zmaze vase spolocne fotky, a ani sa ta neopyta ci ti to nebude vadit a aky mas na to nazor a ci ti tym neublizi. A ako to vidim u kamaratky, tak dieta u egoistu nehra rolu. Na partnera by som sa byt tebou vykaslala, a nasla si niekoho kto sa k tebe bude pekne spravat a vazit si ta ako milujucu partnerku. A muzi ktori si partnerky vazia urcite su.

daniell_ka
27. jún 2019

@simca06022011 O nás vedia len blízky a momentálne z prof.fotky už všetci.No ja som si čítala blbé reči ohľadom veku môjho priateľa tak som sa rozhodla, že všetkých kašlem.Dala som tam nedávno jednu fotku nech mám pokoj svätý a nech si každý uvedomí, že nemám muža dedka.Nech vidia, že sa máme radi a, že ich reči sa nenaplnili a možno si myslia, že mám už iného 😂.A za ďalšie chcem mať kľud od chlapov.Ja by som sa priznala... ale ja som nikdy nemala 2 naraz.Načo by mi to bolo.Nepochopím takých ľudí.

dskjhfdlkdjhl
27. jún 2019

@anita6666 no, mudri ludia nevesaju fotky na net, takze toto mu velmi chvalim. A Tebe radim, aby si sa spytala jeho, lebo my sa tu mozeme len dohadovat, preco to on urobil. A doporucujem zit v realite a nie na soc. sietach😉Ak sa neviete normalne porozpravat (asi nie, ked sa pytas cudzich ludi, preco on nieco urobil), tak potom treba na vztahu popracovat.

amelia000
27. jún 2019

@dskjhfdlkdjhl ono keby to bolo o vsetkych fotkach tak ok. Ale ako pise, jedna sa len o spolocne fotky. Cize ked ma fotku sam tak to vie pridat aspon tak som pochopila z jej sprav. Ze sukromie, ked chce sukromie tak by si mal vymazat vsetky fotky nie len tam kde je s priatelkou.

jana_eyre_2
27. jún 2019

@dskjhfdlkdjhl no nechcem byt vztahovacna, ale toto tvrdenie je trocha prisilne.. okrem toho, ako pise autorka, nejde o fotky ako take, ide iba o 2spolocne fotky.. cize ak som to spravne pochopila, fotky mu nevadia, vadia mu iba tie, kde je s nou..

anita6666
autor
27. jún 2019

@jana_eyre_2 ano o 2 nase fotky ktore zmizli vlastne preto,ze som tam pridala dalsiu a to ho rozculilo do nepricetna,ze viac take fotky tam nechce vidiet...cize tie nove ho nastartovali k tomu,ze vymazal aj tie stare,ktore mu cca 2 mesiace nevadili...resp. Nastavil to tak,aby ich nikto nevidel