To len ja mám doma exota?

maxica11
12. sep 2013

caute zienky, som tu nova 🙂
mam pocit, ze kazdy len hovori akeho uzasneho muza maju doma, len ja mam truhlika. manzelstvo mame dobre, deti su uzasne..
len mam pocit ze on nic nevie a vZdy vsetko spravi naopak. ked ide kupit plienky, vola mi aspon 5x ze ktore ma kupit hoci mu to doma vzdy podrobne ukazem a vysvetlim. ked pozera tv a ja sa ho nieco spytam tak mi neodpovie lebo sa sustredi na tv.
ked treba deti nakrmit aj tak im to da opacne alebo noeco zabudne.
su fakt vsetci chlapi rovnaki, ci to len moj ?
niekedy mi fakt lezie na nervy.

lusinda1989
12. sep 2013

@maxica11 neboj aj moj je taky... Ale preto ich milujeme nie???

helsinka
12. sep 2013

@maxica11 aj môj je taký, ale tak nejako som si zvykla . . . aj tak by som ho nemenila, je naj 😀

ikke
12. sep 2013

@maxica11 aaale prosim ta, mas doma uplne priemerny exemplar (v tomto) 😀
pozri tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskuze/z...
😉

dada07
12. sep 2013

🙂 Ale áno, vo väčšej či menšej miere. Môj si napríklad nezapamätá viac než 3 veci naraz. Pardon, 4 - fakt, že si má niečo zapamätať. A keď mu napíšem zoznam, zabudne si ho. Malém obliekol minule dcérkine nohavice, lebo som mu ráno polopatisticky vysvetľovala, že kde sú TRAKY. Vedľa viseli tie nohavice. 🙂

cinnamon111
12. sep 2013

neboj, mám aj ja niečo podobné...tak pre predstavu, stále nemohol niečo v skrin nájsť, raz tričko, potom gate, a vždy z toho obvninil mňa, že kde som mu to zas dala. Tak som mu navrhla, že aby si veci spratával do sktine sám a bue vedieť kde si to dal. Čisté , ožehlené poskladané - som mu ich uložila na posteľ, však hádam si ich všime 😵 ...nie . Ráno sa zobudíme a čo nevidím, my sme v tých opratých veciach spali.....tričká , ponožky, mikiny...všetko po posteli...ja som si myslela, že odpadnem....Alebo teraz, hovorím mu, že aby utrel malej ústa...utrel - švédskou handrou, čo mám na okná. 😀
A toho je toľkoooo. Ja sa normálne čudujem, či je možné, aby jeden človek bol tak strašne nepraktický, nevšímavý...

maxica11
autor
12. sep 2013

ale to ma ani nenapadaju veci co vsetko porobil 😀 to ma len tak narychlo napadlo. ale som rada ze som neni sama. niekedy ma vytoci do nepricetnosti. a nikoho si nepamata. ked mu spomeniem ze som stretla toho a toho cloveka tak mu musim 10 min pripominat kto to je.
inak ako je normalny 😅 to len asi taka chlapska zaostalost alebo co.

slniecko007
12. sep 2013

hihi poznaaame..maly zacal chodit do skolky a po dvoch dnoch uz maroduje.rozmyslam,cim to je a moj muz,to bude asi tym nanukom co som mu dal..ja kukaaam,ty si mu dal nanuk?noo ale ved si mi nepovedala,ze mu nanuky nemam davat 😀

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maxica11
autor
12. sep 2013

@helsinka
@cinnamon111 ved toto preto som zalozila temu lebo niekedy je to az neuveritelne. ked kupujem dcere oblecenie on je vzdy medzi chlapcenskymi vecami halooooo kupujeme dievcatu veci. boze ako keby nerozmyslal. raz priniesol mokre
vreckovky ze do zachodu a potom pozeram a to boli dezinfekcne co obsahovali nejake silne chemikalie

kristina.mihalovicov
12. sep 2013

aj my to máme, kebby si mu dala kúpiť pivo, či sexi video, určite nezavolá. 😀

blahowoman
12. sep 2013

Moj taky extrem nie je,ale zas ma vytaca s tym,ze sa na niecom dohodneme a v dany den to tak nieje,lebo to prekruti tak aby on bol ten dobry a ja ta popleta. Dalej mam nervy,ze si nezapamata ked mu o niecom rozpravam a neskor mu poviem ..pamatas?spominala som ti to" a on ma ide krvopotne presviedcat,ze som mu to nikdy nehovorila. Minule z toho bola hadka jak svina!!!! Alebo mi povie,ze konci v robote 15.30h a o 16.00h mi vola,ze uz odchadza tak ako povedal. Niekedy si pripadam ako debil,ale ja ho zacnem nahravat a uvidime 😀

uglybetty1234
12. sep 2013

@maxica11 chlapská zaostalosť :D :D :D

hamca
12. sep 2013

@maxica11 aaale, ja by som ti tiez vedela rozpravat, ale za vsetko spomeniem, co vyviedol tuto noc. Ponukol sa, ze bude on vstavat ku malej v noci a da jej napit. Mala zacala v noci plakat, ked som ho zacala drgat, nech vstava, najprv nechapavo pozeral, potom mu doslo,ze mala uz hodnu chvilu place, tak jej zacal pchat flasu aj s vrchnakom do pusy. Zabudol otvorit :D malu tym tak rozzuril,ze hodinku sme potom upokojovali, kym zaspala. 🙂 ale velmi si cenim,ze sa snazi pomahat, aj ked niekedy popletie co sa da.

jujlucka
12. sep 2013

Uz aj ja som vyhlasila, ze zacnem robit zaznamy, aby vedel, co rozprava...mna moj muz vytaca denne, a kedze mam pred porodom, som obvzlast na jeho debilitu hakliva...mne sa niekedy az rozum zastavuje, ako niekto moze nieco tak dopliest, zabudnut a pod....ale aj ja som rada, ze nie som sama, co ma doma takeho motaka.....

majka99999
12. sep 2013

@maxica11 neboj, aj ti dokonali sa nevyznaju vo vela veciach. Tak ja sa len snazim definovat co najpodrobnejsie ulohy a zapajat ho do veci, co zvladne lahko. 🙂 Saty kupujem ja, aj vacsinu veci pre maleho. Pisem mu do mailu zoznam na nakup. Ked chcem kupit prasok na pranie alebo avivaz, tak mu ukazem, co pouzivame. 😀 Jasne, ze obcas zavola, ze co este a ze ci plienky dobre kupuje. Ale celkovo som spokojna. Inac, aj on sa pyta, kde som mu dala veci, pritom vie, ze ma saty presne rozdelene do kominov a co nezapada (tricko na bicyklovanie napr.), tak to ma v sufliku. Ale aj tak sa pyta, kde to zase ma.

magic08
12. sep 2013

moj minule priniesol destilovanu vodu v 2l flasy od Tonicu a o 2 dni sa ma cely prekvapeny pyta, či som kupila Tonic a ze naco... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 apodobne mam doma skoro denne... 😀 😀 😀 😀

maxica11
autor
12. sep 2013

@jujlucka ved to to su motaci a riadni 😅 aj mna to strasne vytaca niekedy si az namyslam ze mi to robi naschval lebo nie je mozne aby bol taky blby. ale on je. no co uz to je osud nas zien nie? 😀

hanuliq
12. sep 2013

moj bol minule doma s malym a krpec mal horucku. isla som narychlo nieco kupit a vola mi ze zas ma horucku , ze mu aj dal sirup ale nezabera. tak som letela rychlo domov a on prosim namiesto sirupu ma horucku dal sirup od kaslu 😅

palomka
12. sep 2013

ja nemozem na manzela povedat nic zle co sa tyka nakupov, fakt. u nas nakupuje on. ja len zavolam co treba a on donesie...sice sa ovolam a pre istotu poslem aj sms 😀 aaale donesie, niekedy aj sam zavola ked je na nieco akcia ci nam netreba 😅
ale co sa tyka hladania veci v skrni, alebo normalne v domacnosti....tak to je 0bodov. to idem radsej sama ako mam pockat 10 minut kym dojde a povie, ze nenasiel. scenar ten isty za 10 rokov 😀 a dcera v hladani bude ako on 😀
to preto su takí, aby sme my pri nich tak vynikali 😵
ale mame aj my kopec takych zazitkov s muzskou logikou. akurat ma napadla taka prihoda mojej kamosky, ked prisla domov z porodnice tak poslala toho svojho aby kupil toaletny papier, dojcenecku vodu a neviem co este...tak doniesol jednu rolku toho "smirgloveho papiera" a jednu 0,5l flasu dojceneckej vody 😀 😀 😀 co na to povedat? 😝

jujlucka
12. sep 2013

Vcera si moj po mesiaci vsimol,, ze mame v obyvacke velky vak plny hraciek....fakt je tomu mesiac, co tu stoji....myslela som, ze si to vsimol, len nekomentuje...normalne som ostala v nemom uzase, ze si ho ozaj nevsimol....
Raz nas s dcerkou zabudol vyzdvihnut u mojich rodicov ked siel z prace....proste zabudol nooo....a plno veci.....ja neviem, niekedy by som ho tak vyfackala, ze by sa mu mozno vratil zdravy rozum.....

h2
12. sep 2013

@maxica11 Vieš, čo je horšie, ako Tvoj chlap? Chlap, ktorý sa správa presne ako Tvoj, ale pritom si myslí, že on je ten skvelý a úžasný, že všetko zvláda na jednotku a že ak s niečím nie si spokojná, máš problém Ty a nie on, lebo on je dokonalosť sama. 😀

argyro
12. sep 2013

@maxica11 čo ti budem hovoriť, máš doma CHLAPA. 😀 Radšej si sa mala spýtať, nech sa prihlási tá, ktorá takého doma nemá 😝

anavila
12. sep 2013

waaaw..to sa nazberalo....a ja som si myslela ze to len moj je taky, alebo jeden z mála....zoznam na nakup si pravidelne zabudne doma, minule isiel do obchodu, dala som mu flase na pivo, nech ich vrati akupi nove pivo, on prisiel, cely rad, ako nakupil, volala som mu aby nezabudol tie flase vratit...vratil, predavacka mu dala llistok, ktory mal predlozit pri pokladni, odpocitali by mu...tak som mu to pripominala jakdebilovi..pride domov, pytam sa ho..dal si ten listok pri pokladni? samozrejme že nie.... dnes prisiel skor z roboty, okolo jednej. a sa ho pytam, pojdes na obed, alebo sa najes doma? a on: a mame dačo navarene? pritom vie, zedenne varim,este sa nestalo aby sme boli o rožkoch, stale je polievka a druhe jedlo, jeme presne o dvanastej, deti maju rezim, ale on sa spyta, ci mame navarene....monterky si nechal minule n a strede pračovne pohodene...a dnes ich hladal samozrejme po troch dnoch, kde som si dovolila ich odložit? minule som bola v meste a prisla som uz bolo asi 10.30 a deti v pyzame, on pri PC a bordell vsade...pytam sa: deti jedli nieco? "šak nepytali" ale inak ho milujem 😵 😵 😵 😵

argyro
12. sep 2013

@cinnamon111 ty žiješ s mojim mužom?!! 😀

argyro
12. sep 2013

tak som sa pobavila, až mi slzy tiekli 😀 chlapská zaostalosť je super výraz, odteraz používam 😀 inak môj mi tu nakukal ponad plece ked som čítala ten príbeh o švedskej utierke a pýta sa ma: čo je to švédska utierka?? 😀

zoa
12. sep 2013

niekedy mam pocit že by sme mali dostavat pridavky od štatu aj na chlapov,nielen na deti,u mna je chlap diagnoza 🙂

perluska
12. sep 2013

V suvislosti s touto temou si spominam na slova jednej pani, ktora mi povedala, ze s prichodom dietata, nebudem mat na starosti len to jedno dieta, ale v podstate dve deti(chlapa)....a musim konstatovat, ze mala pravdu...ale co uz tak to ma asi v zivote byt

anjelicek26
12. sep 2013

@maxica11 - suhlasim, to ma doma kazda truha... ja mam podla mna skveleho manzelika, ale v urcitych veciach je neschopny (mojou vinou, robim to automaticky a jeho nezapajam)... ani rozpisovat to nema zmysel... len ako pikosku som ho poslala cez vikend s malou kupit saty na oslavu narodenin jeho tatina = doniesol 5 triciek, dvoje gate, troje balerinky a ziadne saty, ze sa jej ziadne nepacili. Ci mariu nepacili, ked ich potrebuje! No to je jedno, zajtra ideme na nakup 😀

jerryjanka
12. sep 2013

jej aj ja mam doma diagnozu samu o sebe, samozrejme vždy zo všetkeho vyjdem ja ako ta neschopná, niekedy som na rozvod prisamfakt, inokedy sa už len smejem bo to nema vyznam vôbec riešiť...

haslerka27
12. sep 2013

dnes som bola v tescu a mala bola s manzelom..normalne som utekala z tesca,lebo viem,ze ked su oni dvaja doma sami co i len 10 minut,u nas to vyzera akoby nam zhora susedia zhadzovali bomby.a to som cez den krasne vyupratovala cely bytik...tiez mu vysvetlim ako hotentotovi nejake veci ktore ma nakupit.a vies co prinesie?to na co ho upozornim aby mi neniesol lebo ho s tym niekam poslem.su to muzi....moj rozumie cislam,statistikam,pocitacom,databazam....ale v domacnosti ako pomoc nepotrebny.