Vo vzťahu s manželom sa už nudím

cosmosa
24. dec 2014

Ahojte uz dlho sa chystam napisat,S manyelom sa pozname vyse 3 rokov a sme aj zosobaseni mame 1 dieta druhe na ceste no v poslednom case mi strasne vadi ze si ma manzel nevsima,ked mu navrhnem podme pozriet film,jeho nebavia moje filmy mna zas jeho,milovat nie si tehotna, masirovat sa mu nechce vonku tiez nie, k nasim naco(furt ma nieco proti mojej rodine,a hucka proti nim aj mna) nemame ziadne spolocne zaujmy,mozem sa snazit ako chcem vzdy si najde vyhovorku nevladzem neabavi ma to, ja uz neviem ako dalej, no v takomto vztahu nechcem zit ...poradte mi ako to zlepsit

libka1
26. dec 2014

@laskavocka no len aky moze byt ten tvoj ksicht ked sa ho sem bojis dat 😅 linduska86 si ho sem dala, lebo nie je kanalovy typ ako ty a nema sa za co hanbit 😉 ale asi ti slapla na kurie oko ked si sa tak rozohnila "krasavica" 😀

adri266
26. dec 2014

@laskavocka nehnevaj sa, ale vybrat si Alaina Delona??? VSak to je jasne, ze si chlap, a dokonca starsi ako 40 ci 50 rokov, lebo ti mladsi nevedia, kto Alain Delon je!!! A to nevravim o takych 20rocnych ci 30 rocnych kockach, za ktoru sa vydavas 😉 nabuduce trochu pogoogli a hladaj , co sa paci mladsej generacii

@zita19
@prasiatko30

sorciera24
26. dec 2014

zeny, zachovajte pokoj..myslim, ze uz to tu je zbytocna debata....je ajsne, ze vianocne prazdniny su prilis dlhe a deti sa uz teraz nudia......takze este tu podobnych nezmyslov bude... 😉 ale aspon sme sa pobavili, originalnejsie nez otrepane komedie v TV 😀 😀

adri266
26. dec 2014

@sorciera24 no ano, ale ked dotycna/y sa angazuje aj mimo prazdnin 😉

maria1989
26. dec 2014

@sorciera24 horšie je, že to skutočne môže byť tak... mladá krásna baba klofla bohatého chlapa, a je taká tupá, že si ani nevšimne, že si z nej ženy robia srandu 😒 čo už

linduska86
26. dec 2014

@laskavocka mna svojimi kecami neurazis, ale seba zhovadis na celej ciare..😉 Radsej budem skaredá ako kôň , ale budem mat v hlave sediacky rozum, čo tebe zjavne chyba - ci ti ho vyprasil ten doktor? 😀 pochybujem, ze o taku spodinu ako si ty niekto oprie "hrdzavu kolobezku" 😀

sorciera24
26. dec 2014

@adri266
@maria1989 uz som si vsimla....ako prazdninovu zabavu by som to brala 😉 ale toto je fakt moc tupe.... tam chyba nejake kolecko v hlave.....

linduska86
26. dec 2014

@sorciera24 ale berme to tak, ze fakt ze meduza prezila bez mozgu 350 milionov rokov , dava poniektorym individuam velku nadaj 😀

matafen
26. dec 2014

Baby, sposob vyjadrovania a reagovania laskavocky mi uplne pripomina moju 14-rocnu pubertalnu neter... Tu nie je o com/kom polemizovat, je to jednoznacne. Tym, ze reagujeme na jej absurdity, ju len hecujeme, stava sa cim dalej agresivnejsou, nezvlada situaciu 🙂 Ja neviem, ale nebolo by lepsie takychto narusitelov hlasit adminovi? Clovek moze byt vo vaznej zivotnej situacii, potrebuje fakt pomoct s nejakym problemom a takito "prispievatelia" zamoria cele forum nezmyslami...

adri266
26. dec 2014

@matafen nahlasit ju mozes, ale neviem, ci jej spravy su proti pravidlam. Mozes akurat poziadat admina, aby sa pozrel na to, ci to nie je nahodou duplicitny nick, ktory umelo vytvara temy, a potom do nich vstupuje a keca nezmysly. Vsimla si si, ze original autorka uz stichla???

matafen
26. dec 2014

@adri266 Ozaj, pravdu mas... Ved autorka reagovala len 10 minut od zalozenia temy a potom plynulo nadvazuje laskavocka... A autorka sa zaregistrovala len kvoli tejto teme.... No, zasa sme sa nechali zmanipulovat pre niekoho zabavu 😠

moncsi1208
27. dec 2014

@cosmosa citala som jeden vtip o zene,ktora sa stazovala,ze chce sa s manzelom rozviest.dostala za ulohu,ze predtym,ako to povie manzelovi,musi mu upiect kolac na rozlucku.ale suroviny do toho si musi zaobstarat od znamych.isla k prvej,povedala jej,co potrebuje a naco.ta sa jej zacala stazovat,ze keby mala jej manzela,bola by rada.ten svoj je alkoholik,furt chodi do krcmy....potom isla k druhej.ta jej zverila,ze ten svoj je jej neverny,stale chodi za zenami......a tretia?tej ju vynadava,sem-tam uleti facka.......
Ked prisiel domov manzel dotycnej,ona ho objala a povedala mu,ze ty si najlepsi manzel,koho si mozem predstavit......

laskavocka
27. dec 2014

@adri266
Ja nie som ziadny chlap!A fotka tohto luxusneho doktora nemam ale najblizsie sa podoba 20 rocnemu Alainovi Delonovi,neviem co je na tom cudne,ved Zita bola zvedava ako asi vyzera,tak som jej vyhovela.

adri266
27. dec 2014

@laskavocka cudne na tom je, ze ked pridem do skoly a poviem, predstavte si, ze tu pride Brad Pitt, tak my ziaci povedia, ze Kto??? Takze pochybujem, ze nejaka dvadsiatka este pamata na Alaina Delona 😉 To je na tom cudne. Ale ak mas nejakych 40 rokov, alebo aj viac, tak snad 😝

laskavocka
27. dec 2014

@adri266
Kazdej sa nepaci Brad Pitt a mne sa teda nepacil nikdy,a ak to nepoznas,zvykne sa hovorit napr. "Nie je to ale ziadny Alain Delon" to som ako dieta pocuvala casto.Proste sa na neho podoba este z cias kedy mal 20 rokov a hotovo.

adri266
27. dec 2014

@laskavocka tu nejde o pacenie sa, ale o poznanie niekoho. Dnesni dvadsiatnici vyrastali na Pattisonovi a Harrym Potterovi. Pre nich je Delon stara vykopavka, meno, ktore im nic nepovie.

salien31
27. dec 2014

@cosmosa tak ako tu uz pisali aj ostatne treba sa len rozpravat a rozpravat, hladat kompromisy,spytat sa na rovinu co ho trapi ze sa tak voci tebe sprava ze ta to trapi, nikdy nie je chyba len v jednom cloveku.Urobte si pekny vecer...vecera,vinko a vtedy sa porozpravajte. Skus si s nim pozriet nejaky jeho film mozno sa ti zapaci al. naopak.

salien31
27. dec 2014

to vinko som myslela pre manzela 🙂

laskavocka
27. dec 2014

@adri266
Ano ale ked mal tento herec 20 rokov bol fakt pritazlivy a atraktivny a nemal ani neaky extra staromodny look .to ze mam po 20 tke neznamena ze musim byt ako ine ,mlade co idu po Potterovi a Pattinsonovi,ktory nie su uplne moj typ,vsetky dievcata nemusia mat ronaky sucasny sex Idol.

danulicek
30. dec 2014

Ahojte, táto téma sa tak trošku zvrhla 😅 Nepochybne, zaujímavé čítanie, ale asi od tretej strany je úplne mimo tému. Zamykám ju, aby sme sa nedopracovali k ďalším románom v rámci vašej diskusie 😅 Ďakujem za pochopenie 😉 Danka, Modrý koník Team