Zdieľanie fotiek na internete

9. mar 2023

Ahojte. Príšem kvôli názoru iných. S partnerom sme spolu rok a pól a čakáme bábätko. Ja som ten typ čo si dá na internet veľké veci ako naše zásnuby, to že je to vôbec môj partner a aj to že som tehotná. Je to môj prejav lásky a náklonnosti. On ho však nemá a ribi mu to extrémny problém. O to by ale ani nešlo, sú muži ktorí proste nedávajú fotky ma internet. Avšak u neho všetko ostatné si dá ale nás nie. Veľa cvičí takže najme svoju formu a výsledky z cvičenia. Neustále followuje nové baby, pacikuje a boli aj časy keď im reagoval na fotky. Jeho rodinu nepoznám, on moju áno. Jeho kamarátou nepoznám, on moje kamošky ano. Okrem toho mi 8 mesiacov tajil že ma dieťa s inou ktorú pravidelne navštevoval a ju rodina aj kamosi poznajú. Počas jednej hádky mi povedal že si na net nedával fotky aj kvôli jeho ex s ktorou to dieťa ma “aby som jej neublížil”. Jeho dieťa s ňou poslal celej rodine a celá jeho rodina vedela že čaká s ňou dieťa aj keď boli už rozodeni. U nás to tak neni. Keď si ja pridám na net s ním fotku musím ho naháňať aby povolil označenie. Neskutočne ma to trápi a prídem si neviditeľná keď mu o tom hovorím. Nejde o baby a jeho ex, ale skôr o to ze ja som hrdá ze som s ním ale mám pocit ze on vôbec.

panelacikova
9. mar 2023

och bože, tieto vymyslené témičky....

gejb
9. mar 2023

8 mesiacov ti klamal, a tajil dieťa (!!) ...a ty si s ním po pár mesiacoch tehotná...nebolo asi plánované, ze?

krisbar
9. mar 2023

ak toto nie je vymyslene tak vela stastia v nefunkcnom partnerstve!

autor
9. mar 2023

@krisbar nie je 😄

merlinja
9. mar 2023

...pacikuje.... :o)))))))))

autor
9. mar 2023

@gejb nebolo

miadi
9. mar 2023

Prvych 8m vztahu tajil ze mà dieta ??? A nepoznas jeho rodinu kamosov ?? Teba trapi nejake fb fotky? Ved on netajil len to svoje existujuce dieta taji aj teba a ze cakas dieta. Myslis ze to s tebou mysli vazne?

lindous
9. mar 2023

Pozeráš sa na to celé nejaké naopak a riešiš to úplne najmenej podstatné z toho, čo si v príspevku popísala...

autor
9. mar 2023

@gejb teba snažili sme sa p dieťa až kým som nezistila že ma klamal resp zatajil dieťa

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gejb
9. mar 2023

Ale brala by som to pozitívne ze je taky ohľaduplny. Keď bude čakať ďalšie babo s inou, tak ťa s tým nebude aspon na Facebooku draždiť...

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
panelacikova
9. mar 2023

@elizabet173 presne. keby si aspoň premysleli, čo napíšu... o gramatike ani nehovoriac. čím viac je snaha o gramatickú negramotnosť, tým viac som si istá, že toto nemôže byť reálne 😀

zojazoja
9. mar 2023

Ty si veeeelky hrdobec...ty hrdá 😁

patus_2
9. mar 2023

Z toho všetkého čo píšeš, by má najmenej trápili fotku na Facebooku. Máš veľký problém, len ho zatiaľ nechceš asi vidieť.

komplikovana
9. mar 2023

realny zivot a zdravy vztah je uplne o niecom inom ako o postovani fotiek na internete. Treba si prehodnotit priority.

kukuk29
9. mar 2023

A co sa stane ked prestane fungovat FB, instagram a ine soc.siete ? Ako sa ludia dozvedia o tvojom stasti v zivote a ze si hrda na svojho partnera ? 🤔🤔🤔

breznica
9. mar 2023

@gejb no a? Stalo sa to aj mne,tajil to on aj jeho rodina. Dozvedela som sa to od úplne cudzej osoby v 5.mesiaci tehotenstva. Bola som mladá a sprostá,nikdy by ma nenapadlo, že sa mi takéto niečo stane

kitycat
9. mar 2023

A je nutne ho tagovat aby to pacikovali aj jeho kamoskovia a kamosky?

Dajme tomu, zebto je real problem...

janinah
9. mar 2023

Skvelý výber partnera a otecka svojho dieťaťa.Ty sa ešte naplačeš..alebo je to celé vymyslené..to by bola tá lepšia možnosť

andreatytler
9. mar 2023

Podla mna je zenaty (zadany) a ma asi rodinu a ty si jedna z tajnych mileniek, ktora je tehotna.
Este stale chces riesit iba to ze ho treba nahanat aby povolil označenie na FB? A zaujimalo by ma co to je? To je to ze ludia na fotke su identifikovani?
A co je "pacikuje" Like?👍?

autor
9. mar 2023

@andreatytler nemá nikoho už my sme zasnúbený :D akože žiadna fiktívna alebo iná reálna rodina tam nieje… a hej presne to

miadi
9. mar 2023

@andreatytler Myslim ze ked chces tagnut cloveka na Fb potrebujes jeho suhlas. A potom sa to objavi unho na profil a vsetci jeho znami to vidia. Ja som uz tak davno nikoho netagla. Volakedy si mohla hocikoho tagnut ale Asi to ludia zneuzivali tak fb zaviedli pravidla. Mohla si akurat tak dat ten svoj tag prec - ked ti Niekto vyrobil škaredu foto kde oni vyzerali super a ty si prave privrela oci alebo tak. . Keby to bolo len na fb poviem nevadi no to ze on ju ani nepredstavil rodicom kamosom v realnom zivote.. hovori za vsetko.

gejb
9. mar 2023

@breznica aha, pardon. Tak potom je všetko v poriadku.

miadi
9. mar 2023

Ako Mozes byt zasnubena a nepoznat jeho rodinu ? Ako mam kamosku co bola zasnubena 3x ale vydata nebola nikdy . To ze ti dal nejaky prsten nic neznamena. Uz mate vybraty termin svadby? A tam konecne uvidis jeho rodicov ?

miadi
9. mar 2023

Nechcem ti brat iluzie ale cloveku co vie 8m klamat ze nema dieta .. by som uz velmi tazko nieco verila. A co je to za cloveka - otca co svoje dieta zaprie? A ty ze ok fajn uz jedno mas urobme si jedno spolu? Snad ho dedkovci niekedy uvidia?

autor
9. mar 2023

@miadi ja svadbu neriešim… on ju chce ale ja ju odkladam lebo tým že mame veľa veci nevyspoeiadanych tak proste nechcem manželstvo také…

autor
9. mar 2023

@miadi no on ma už dve deti, toto je tretie…………

bessie12
9. mar 2023

tak by si svadbu mala riesit, lebo ziadost o ruku ako taka nic neznamena.

miadi
9. mar 2023

Jasne ty riesis dolezitejsie veci - fotky na fb a 👍