Čo kúpiť dievčatku na krst?

mnavzdysp
24. feb 2014

Baby v sobotu ideme na krst, nie sme krstný rodičia...poraďte mi prosím čo kúpiť dievčatku Ďakujem

luba28
24. feb 2014

peniazky do obalky+nejaku hracku,alebo peknu supravicku

nigguska
24. feb 2014

podla seba viem,ze peniazky vzdy potesia...bud kupia nieco rodicia,co babula potrebuje alebo odlozia na knizku ako ja 🙂

anjelik2509
24. feb 2014

my sme mali teraz krst, krstili sme našu druhú dcérenku....A dostala väčšinou peniaze, tie jej odložíme na šetriaci účet, potom plienky (pampersky), aj pohľadničku (tú som jej nalepila do knihy, kde jej budem zapisovať jej prvé úspechy a podobne, aj to je dobrý darček)...alebo sa dávajú aj plienkové torty, pamätné gratulačné knižky)....oblečenie, čo ja viem, to ani nie, z toho dieťa vyrastie a je...Niečo, čo bude mať aj po rokoch ako pamiatku na ten veľký deň...😉

uankab
24. feb 2014

My sme dostali krasny obrazok anjelika, ktory ma zaveseny Magduska vo svojej izbicke.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka54321
24. feb 2014

Peniaze, nech jej kupia, co potrebuju...popr. odlozia

janinah
24. feb 2014

ak nie ste krstní,tak peniaze by som nedávala.stačí pekné oblečenie,ale väčšie na cca 1 rok/tie malé čísla sa ani nevyužijú,teraz malých podostáva kopu a dieťa rýchlo rastie/ a hračka

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukuku01
24. feb 2014

my sme pre obe dcerky dostali babiky a od niektorych peniaze, tie sa vzdy hodia, prip. sa nas spytali, co by sme chceli a podla toho kupili

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
83lenka83
24. feb 2014

Ja by som asi kupila zlate náušnice keby ešte nemala.

lejlla
24. feb 2014

plienky,hrkalku,hracku na kocik,supravku,body,fotoalbum,,,,

lili_mia
24. feb 2014

Ja by som nedávala nič ohľadom šperkov, k tomu sú krstní rodičia, prípadne najbližšia rodina. Dala by som asi rámček na fotku, alebo ten fotoalbum, s obrázkom určeným ku krstu. Možno aj tú hmotu, do ktorej odtlačia ručičku a nožičku, ak aj dostanú dve, tak sa im neskôr zíde, ked bude dieťa staršie.

majuska2125
25. feb 2014

oblečko a nejakú bábiku 🙂

dijefcatko
25. feb 2014

Ja som kúpila detskú Bibliu, leporelo, čochvíľa dorastie a knižky sa zídu. Táto má aj symboliku 😉