Darčeky len tak

4. dec 2022

Dávate deťom darčeky "len tak" v zmysle že kúpite napr v meste hračku a dieťaťu ju dáte. Bez toho aby malo sviatok napr

lily14
4. dec 2022

Ano

mmoonna
4. dec 2022

Áno

thereisabear
4. dec 2022

Áno

zuzikak
4. dec 2022

drobnosti ano - casopis ked napr. ideme od lekara alebo zubara, ked idem nakupit potraviny a nieco ho zaujme. Ale len do urcitej hodnoty.

zmrzlinka2021
4. dec 2022

Nie.

viestta
4. dec 2022

Obcas a len drobnosti.

queen_mary
4. dec 2022

Ja ani muz nie. Stari rodicia zvyknu.

lenkadenisa
4. dec 2022

Áno

autor
4. dec 2022

HM, lebo my zvykneme a pre starých rodičov detí rozmaznávame

sindla
4. dec 2022

Áno kúpim 🙂

katulienocka999
4. dec 2022

Ano ale skôr také drobnosti alebo veci na tvorenie ale toto nepokladam za darček 🙂

orangiiina
4. dec 2022

Malu drobnosť ako nálepky, knihu, male auticko. Drahsie hračky s vyššou hodnotou ako 10 eur len na sviatky.

misinka0611
4. dec 2022

Drobnosti ako veci na tvorenie, pracovné zošity áno, ale drahšie veci nie. Musí si počkať na sviatky.

mandzula
4. dec 2022

Áno.

misinka0611
4. dec 2022

Autorka tak daj príklad čo si za posledné mesiace len tak kúpila.

hradnapani
4. dec 2022

ano, samozrejme. Niekedy mam na to proste chut, ze ich chcem len tak potesit. ale nie je to pravidelne, raz za cas proste. A aj s muzom si navzajom obcas len tak nieco kupime, tak preco nie aj detom.

slavomira236
4. dec 2022

Také ako omaľovánky farbičky fixy pero keď dôjde im výpisu nálepky dcérka si zvykne plyšáka nejakého vybrať v sekaci skoro každý týždeň v kilovke za pár centov operieme a má ...hračky nezvyknem cez rok kupovať ..deti majú len jednu babku tá im hračky nekupuje vôbec ...

mikadooo
4. dec 2022

Nie, načo. Na hračky majú dni ako narodeniny, meniny, Vianoce, občas deň detí, či vysvedčenie, atď. Plus babka, tá hocikedy vytiahne hračky, tak nech sa tešia k babke... 😁😁😁. Zas však mám zásadu (keďže darčeky nakupujem ja), že oblečenie, školské potreby a prípadne aj nové veci na tvorenie (napr. nová plastelína, keď je stará zasušená) nedávam ako darček. To sú proste veci, ktoré potrebujú a kúpim ich vtedy, keď treba.

bucko555
4. dec 2022

Samozrejme že ano minule som našla nákrčník paw patrol a nepotrebovala ho má doma.inych plno ale chcela s ju potešiť a plno iných ....chodila som na školenja.do Ba a zakaždým som jej niečo priniesla

galganka
4. dec 2022

Deťom, manželovi, sebe, kamoške... 👍

jarnajar
4. dec 2022

Nie, majú aj tak nenormálne veľa hračiek. Také, že časopis, omalovanka a veci na tvorenie nerátam, to sú praktické veci, ktoré sa "minú".

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana_eyre_2
4. dec 2022

Zriedkavo.. napríklad teraz za posledný mesiac si každý z nich vybral knižku v naozaj krásnom kníhkupectve čo sme objavili a na vianočnych trhoch si každý kúpil tohtoročnu ozdobu, to je naša tradícia.. ale vyslovene hračky v hrackarstve býva asi tak raz za rok a zväčša je to ako bolestne za napr branie krvi.. hračky dostávajú na svoje sviatky aj tak mám pocit že toho majú veľa...

dagas
4. dec 2022

Áno občas niečo kúpime..a dedo vždy keď príde domov po mesiaci z Nemecka tak jej dačo donesie..človek by si povedal že sa nebude tešiť na deda ale na hračku..ale ona sa aj tak teší z toho ako sa s ňou dedo hrá alebo ju vezme von...hračka je bonus

sense
4. dec 2022

Áno ale nie často a pravidelne a nie všetko na čo si zmysli

tamara_234
4. dec 2022

Áno , ale len nejaku drobnosť, aby dieťa vedelo, že som si naňho cez deň spomenula 🙂

euka210
4. dec 2022

Obcas nieco male

herodias
4. dec 2022

My veru áno a dnes som sa už zamyslela nad sebou. Deti (2) v rámci dnešného dňa dostali také tie tablety na písanie akoby magnetické s perom, plastelínu každý, dćera čelenku s jednorožcom a syn autíčko. A tento týždeň takto dostali každý asi 5 vecí, nehovoriac o čomkoľvek čo si vyberú v obchode, pripadne ak sa chcú ísť niekam najesť či na koláčik. Budem musieť na sebe popracovať

beata_k
4. dec 2022

Ano

autor
4. dec 2022

@jarnajar časopisy nespomínaj to sme stopli.