Zásnuby po 2 mesiacoch

30. jan 2024

Ahojte, mala som priateľa 7 rokov, rozišla som sa s nim pred 2 rokmi. keď sme spolu začali bývať, zistila som, ze nam to nefunguje. Bol to moj prvý partner a aj ja jeho, obaja sme boli veeelmi zamilovaný a mysleli si, že to bude na celý život. Dali sme sa dokopy keď som mala 16… často mi spomínal, ze chce aby som bola jeho žena a chce mať so mnou rodinu ale k ničomu sa nemal… chapem, boli sme ešte mladí, a nakoniec to skončilo rozchodom… neskôr som sa dozvedela že ma na ďalší rok chcel požiadať o ruku… teraz si našiel novú partnerku a požiadal ju o ruku po dvoch mesiacoch… už ho nechcem, nevrátila by som sa k nemu, ale nejako neviem pochopiť, prečo so mnou za 7 rokov nič, a s ňou po 2 mesiacoch plánuje život… hraje tu moje ženské ego😃… ale neviem to pochopiť a v poslednom čase nad tým premýšľam a trápi ma to

anjelicek26
30. jan 2024

Z extrému do extrému.. nechaj tak.. je to ex a jeho život.. môže mu to vyjsť a nemusí,ty sa sustred sama na seba.

guiseppinka
30. jan 2024

Lebo vacsinou to tak byva... aj medzi kamosmi mam taketo pripady, ze s povodnymi partnermi boli dlho a nic a potom sa rozisli a kazdy za velmi kratku dobu nasiel noveho partnera a prislo aj dieta

bolarazjedna
30. jan 2024

Ono to môže byť unáhlené, ale možno naozaj cítia vzájomne, že sú tí praví jeden pre druhého... Aj ja poznám také vzťahy, síce zasnúbi boli po pár mesiacoch, ale zase nie po 2....
Niekedy človek zotrvá dlho vo vzťahu, lebo toho druhého miluje svojim spôsobom, aj keď cíti , že to neni to pravé orechové, ale veľakrát to človek ani si nevie najprv priznať... A tak chce zachrániť ten vzťah... Alebo ako píšeš, bola to írva laska, vlastne ste nemali možnosť ani porovnať, o koľko iný, lepší by mohol byť vzťah s niekym iným...

Dôvodov je veľa.... Nech ťa to netrápi.... Není žiadna záruka, že bude šťastný s terajšiou láskou, možno budú spolu aj o 20rokov....kazdopadne to tvoju šancu na šťastie a lásku neberie.

liusa82
30. jan 2024

nejako podobne dopadla aj moja sesterka s frajerom prvá láska od strednej aj jej aj jeho a ked išli spolu bývať po x rokoch chodenia tak nefungovalo.Len v kuse utekal z domu za kamošmi.Aj nakoniec odišiel do zahraničia pomaličky bez jej vedomia zo dňa na deň zmizol.Tam si našiel nejakú polku staršiu o x rokov a už majú spolu aj syna.Potom odišli zo zahraničia dakde bývať pri žilinu do domu kde ona mala rodinu a už nevymýšla.Odrazu je pekne doma pri žene a malom😀 sú spolu už niekolko rokov

taga
30. jan 2024

Toto iste spravil moj ex.. uz je aj rozvedeny

petamich
30. jan 2024

to tak byva 🙂 moj ex sa hned zasnubil s mojou kamoskou a su spolu stastni, dve deti 🤷‍♀️ niekedy to tak skratka je

autor
30. jan 2024

@petamich a ako si to brala? U nás je to totižto tiež tak že je to moja kamoska (dokonca ex jeho vtedajšieho najlepšieho kamosa) rozum mi to neberie :D

kornelies
30. jan 2024

Mas 25 rokov? Ved to bola teeagerska laska. Uz ho vypusti z hlavy, aj tak by ste spolu nezostali.

autor
30. jan 2024

@kornelies ano správny výpočet :D ja som na neho do teraz nemyslela, až keď som sa dozvedela o zásnubách… asi som si naivne myslela, že koniec koncov spolu aj tak skončíme, mali sme naozaj veľmi pekný vzťah, na dnešnú dobu… ale máte všetky pravdu, musím to pustiť a žiť ďalej 😊

minenkak
30. jan 2024

Proste táto nová je pre neho tá pravá

reanda
30. jan 2024

preco s tebou za sedem rokov nic? no vsak asi preto, ze ste boli este mladi.. a uz to nestihol, kedze ste sa rozisli.. teraz sa uz na zenenie citi, tak sa zasnubil.. keby ste sa nerozisli, tak sa asi zasnubi s tebou (ako si aj pisala) co na tom nechapes?
inak kto inicioval rozchod? asi ty, ked pises, ze si zistila, ze vam to spolu nefunguje

petamich
30. jan 2024

tak jasne, ze som sa zamyslela, ze preco ale teda my sme boli rozideni asi 4 mesiace (boli sme spolu 7 rokov), ked sa zasnubili, vy ste 2 roky, ja uz som po dvoch rokoch od rozchodu zila v inom meste, v novej praci a mala som novych znamych...takze v tej dobe by som to nijako tragicky nebrala 🙂 takze som si povedala, ze vzdy si rozumeli, kym sme boli spolu, tak to ma asi tak byt

a je ine, ked sme spolu zacali a mala som ledva 17 rokov, ludia sa menia, dospeju, rozisli sme sa preto, ze nam to uz nefungovalo a chceli sme ine veci, takze zbytocne sa zamyslat preco ona ano a ty nie, skratka sa asi aktualne k sebe viac hodia a tak to citia

inak my presne tak isto, kamoska ma s nim zoznamila, ona vtedy chodila s jeho naj kamosom 😀 v zivote sa deju rozne veci

reanda
30. jan 2024

zaujimavy postup, rozist sa, ale pocitat s tym, ze aj tak spolu skoncite.. a to este aj po dvoch rokoch, co ste od seba .. to uz si ho brala ako svoj inventar?

petamich
30. jan 2024

inak a vlastne preco to riesis, chcela by si ho spat? je ti to luto? ci tvoje ego hra rolu (preco ona a hned a ty nie)

dharmasanata
30. jan 2024

Keď to bola oboch kamoška tak možno boli do seba tajne zamilovaní 🙂

autor
30. jan 2024

@petamich je to len to ego, veď každá si o sebe myslíme, ze sme tie najlepšie a nič lepšie už neexistuje :D

autor
30. jan 2024

@reanda ano ja, a som rada že som sa tak rozhodla, nemenila by som… len s tými zásnubami prišli staré spomienky a tak ďalej

janickacrazy
30. jan 2024

Presne to bolo u môjho muža, s jeho ex boli dlho spolu, cca 6-7 rokov, rozišli sa a potom stretol mňa a zásnuby boli presne po 2 mesiacoch. Prečo? Pretože ona nechcela vážny vzťah, on áno. Ona dodnes nemá normálny vzťah, len také kavickove a je to už 14 rokov.

autor
30. jan 2024

@janickacrazy tohto sa bojím aj ja, keďže som z rozvedenej rodiny, naozaj sa nedam dokopy s hocikým a chcela by som už len vážny vzťah… ale keby ste vedeli akí sú ti dnešní chlapci v mojom veku🙈🙈🙈🙈 veľmi ťažko stretnúť niekoho normálneho, kazdopadne dúfam, ze nájdem lásku svojho života aj ja :D

miadi
31. jan 2024

Je to jednoduche. S tebou sa nemohol zasnubit po 2m Lebo ste mali len 16r 😊boli ste este deti a tych 7r vztahu ste rastli a dospievali…. Lenze cloveka naozaj spoznas az ked snim zijes. Zistila si ze ti nevyhovuje v case ked on este len dozrieval k zasnubam. V case ked uz ste boli rozideny bol uz ready a hladal niekoho nie ako 16r chlapec pre jej pekne oci ale uz dospely a pouceny z vasho vztahu uz vedel co chce a co nechce. Stretol novu lasku a Mozno to zobral bleskovo prave koli tomu ze s tebou Mozno moc vahal ku koncu a nechce aby sa to opakovalo. Alebo je len ovela viac zalubeny. A teba vlastne len štve ego. Ze ty si za tie dva roky nenasla nieco lepsie ako si mala snim ., a zrazu bum on nasiel to svoje “ lepsie.” Zivot nie su preteky a vztahy druhych nie su kompeticia. Keby si mala vztah bola trebars pol rok uz s niekym tak by ta toto vobec netrapilo. Blahosklonne by si mu dopriala nech mu to vyde a nech su spolu happy . Raz najdes aj ty lasku neboj .

petamich
31. jan 2024

neviem ci lasku svojho zivota ale ja moc na take neverim 🙂 kazdopadne ja som bola po tomto rozchode dlhsie sama fakt ze roky, nejako to neslo a potom som stretla manzela a je nam spolu fajn

drzim paste!