Aký darček ste dostali k MDŽ?

bejbytinks
8. mar 2021

Ahojte žienky,dostávate od svojich polovičiek aspoň nejakú maličkosť napríklad kvietok k MDŽ?

gelifil
8. mar 2021

ano

dskjhfdlkdjhl
8. mar 2021

@bejbytinks ja som dostala belgicke pralinky😉

evka258
8. mar 2021

Áno, kytičku, kde bola ľalia a 2 gerbery. Synček sa rozplakal, že on nedostal, tak sme mu gerberu vytiahli do osobitnej vázy, potom sa rozrycala dcéra, tak ďalšia gerbera do osobitnej vázy. Tak nakoniec, ale spokojnosť u deti a my s mužom sme sa zasmiali.

hiddenobject
8. mar 2021

Nič. Aj na sviatok si kupujem sama a poviem muzovi, kde to ma hladat, aby mi to mohol dat. Neboli k tomu doma vedeni, tak nerobím z toho vedu...🙂

petamich
8. mar 2021

kyticku zvyknem dostat 🙂 aj ked dnes prekvapila, predsa len valentin bol nedavno a dvoje kvety za mesiac 😂

abigail88
8. mar 2021

@bejbytinks ano, dostala som kyticku tulipanov, tasku dobrot, ktore mam rada a nachystal este romanticku veceru plus masaz....Velmi milo ma prekvapil ;)

elizabet173
8. mar 2021

@bejbytinks kavu a dezert

veronikaszabova
9. mar 2021

Kyticu

oliviabb
9. mar 2021

@evka258 milé 😊

lenkakravcova
9. mar 2021

@bejbytinks Nie, nič. Môjho tieto sviatky neberú. Ani si nevšimol ze sa niečo konalo. Ani ja, takže sme obaja spokojní. 😀

nerko
9. mar 2021

@bejbytinks kedysi som na darcekoch lipla. Teraz to uz neriesim. Darcekom mi bolo, ze cez vikend postrazil deti a ja som si zbehla vycistit hlavu do lesa. A po ceste domov som kupila kyticku narcisov. Sme sa dohodli, ze su k MDZ 🙂.

zuzuliennka1
9. mar 2021

nic, neriesim to 😁 tieto sviatky vobec neriesime, maximalne tak mdd, ale to syn este aj tak nevnima, takze nic

jaskolka
9. mar 2021

Áno, ruža, a romantický večer (sviečka, vínko, koláčik)

canany
9. mar 2021

Tulipan od kuriera 😅 skoro som sa rozplakala, za 17 rokov manzelstva som nic nedostala, tak som bola dojata a potesena, raz mi synator, ked bol maly, dal na den matiek, tak to mi bolo jasne, ze to slo od jeho otca (uz exmanzela), ale ten sa velmi s darcekmi nepretrhal ani predtym a ani potom

rachel36a
9. mar 2021

Kvety a Raffaello.... A od svokra kvety a vysoko % coko

nikiki29
9. mar 2021

Väčšinou ak si spomenie, že je MDŽ tak niečo kúpi... Tento rok tulipány.

basska_b
9. mar 2021

Môj muž to neuznáva, ale keď mi večer moj tatko priniesol kvety, tak povedal, že mi kúpi bonbonieru 😀 môj tatko ma takú tradíciu, že vždy prinesie svojej mame, svojej žene a svojej dcére

jaass
9. mar 2021

@bejbytinks kyticu, dezert a prsteň po ktorom som túžila ❤️

leuska0910
9. mar 2021

Nic, chcel mi kupit kolacik, ale bolo uz zatvorene. Vraj aj snahu si mam cenit😄

ivkazba
9. mar 2021

Veľkú kyticu tulipánov, čokoládu a 2 krabice (po 50ks) respirátorov.

alikal
9. mar 2021

nic, obom nam to s muzom pride ako hlupy sviatok

dadka75
9. mar 2021

Áno. 2 dni vopred som mu nahodila pripomienku do mobilu, že mám sviatok a treba mi zadovážiť kvietok.. Keď mu to 8meho cinklo, povedal, že som múdra žena, že ma veľmi miluje za tie moje pripomienky a utekal mi zháňať kyticu 🙂🙂

mirage
9. mar 2021

@alikal podla mn aok sviatok, zeny si treba vazit, aj sami seba, aj muzi nas.

mila23
9. mar 2021

@alikal suhlasim s @mirage tento sviatok mi nepride hlupy vobec....nepotrebujem drahe dary ani nic,ale je to pripomienka vsetkeho co zeny robia a co sa im podarilo vydobit....

alikal
9. mar 2021

@mirage
@mila23 mna si muz vazi kazdy jeden den, nepotrebujem pripomienku raz do roka a myslim ze tak by to malo byt vsade. vsak kazda sme ina, ale mne ta kyticka fakt nechyba na mdz

alikal
9. mar 2021

@mila23
@mirage lebo druha vec je ze muzi sviatok nemaju a na nich sa zabuda. vy ako dakujete svojim muzom co vsetko robia oni pre nas? to len tak na zamyslenie na nikoho neutocim len si myslim ze si mame vazit vsetci vsetkych a je jedno ci som zena muz, alebo co. zime pekne a mne muz kupi kyticku ked si spomenie pocas roka, donesie zakusok, a ja jemu tiez.

miirka123
9. mar 2021

Mna pozval na obed ale tento sviatok neuznáva 😄

dominika7990
9. mar 2021

Ružu. Dostala som ja aj dcérka. Manžel vždy keď kupuje kvety mne kupi aj jej ❤️

kittyna5
9. mar 2021

Ja som ani nevedela, že to včera bolo 😄 a muž doniesol domov jedlo, čo máme radi z reštaurácie

sense
9. mar 2021

Nič. Ešte nezvládla ktica od narodenín ale keď sa to tak vezme videla som chlapa ráno v posteli keď som šla do prace a on spal a potom zas keď prišiel on v noci z prace a ja som spala... Dnes poobede sa uvidime