Aký darček ste dostali od drahého na Vianoce?

etuska
25. dec 2007

Aký mily/originalny darcek ste dostali od drahého??? 🙂

maca793
25. dec 2007

baby ja vám tak závidímmmm 😵

zoya1
25. dec 2007

maca793: čo nám závidíš?

zoya1
25. dec 2007

my by sme mali závidieť tebe. 3 krásne dietky - no nie si šťastná žena?

maca793
25. dec 2007

závidím vám tých úžastných chlapov šťastná som ale niekedy potrebujem aj niekoho, s kým sa po večeroch porozprávam

nitka
25. dec 2007

maca793 vianoce nie su o darcekoch od nasich milych,nemas nic zavidiet ja ti zavidim ze si s troma detickami ktore suprovo zvladas a urcite bolo ich super pozorovat ked rozbalovali darceky a ziarili im ocka

maca793
25. dec 2007

to hej ale niekedy mi chýba aj partner na cesty

monkula
25. dec 2007

ja som dostala kozmetiku, šiesty diel Harryho Pottera a sendvičovač/vaflovač... 😀 😀 😀
A keďže som bola smutná, že som nevyhrala parfém Bruna Babbabiho, tak som dostala aj ten... 😵 😵 😵

nitka
25. dec 2007

maca793 neboj vsetko pride a mozno prave pod vianocny stromcek 😉

zoya1
25. dec 2007

maca tak to ti verím! Niekedy je to fakt zlé, keď človek nemá s kým slovo prehodiť (poznám to manžel bol 7 mesiacov mimo, myslela som že mi tie moje detváky úplne obžerú systemum nervorum, a nemala som sa ani komu vyžalovať). A najhoršie boli práve tie dlhé zimné večery. Ale verím tomu že to zvládneš, a príde deň s veľkým D, a všetko sa zmení k lepšiemu. Musíš len veriť!!!!!

monkula
25. dec 2007

Maca, hlavu hore, niekde ťa ten pravý čaká, a príde, keď to budeš najmenej čakať... 😉 😉

maca793
25. dec 2007

díky baby, len aby to bolo už čoskoro
lebo naozaj samota niekedy bolí a aj si poplačem
zatiaľ sa majte idem hajať a zajtra konečne domov.

zoya1
25. dec 2007

pá pá a dobrú noc

bolulka
25. dec 2007

zoya, tvoj darcek mi pripada v pohode, len som sa pomylila s menom. 😅

sue
25. dec 2007

...u nás bol najkrajší darček pre oboch náš Macino... inak pod stromčekom boli najmä vecičky pre neho a samozrejme nejaké knižky, kozmetika a tak... ale najväčší darček si schovávame v brušku 😵

zoya1
25. dec 2007

jasné bobulka - veď ja len tak.

zoya1
25. dec 2007

Sue - tak to si povedala krásne. Držíme palčeky.

zoya1
25. dec 2007

Tak maminky - vychovávateľky i čakateľky. Odchádzam do hajan, lebo o 4,00 ma čaká budíček s textom: Mama Joja če miňo (mlieko). Tak aby som ju nepridusila. Pá a prajem dobrú noc.

antonia1
26. dec 2007

krasne spodne sexi pradielko 🙂 ....a teraz neviem je to darcek premna alebo pre neho 😅 😵
nitka.....blahozelam 😉

antonia1
26. dec 2007

ako som sa tu dostala????? 😕 ved som pisala do inej temy....este som nic nepila 😀

nenka83
26. dec 2007

zoya studujem pravo, tento rok koncim. ja som asi staromodna, no ja som za tie "uzitocne" darceky.proste to co potrebujem, to co si sama vyberiem. svagrina tvrdi ze som narocna, lebo sa mi nic nepaci co kupia. no kazdy mame iny vkus.tak preo sme sa s manzelom dohodli ze si na jar nieco pekne na seba kupime.mozno sa to niekomu nevidi, no ja som spokojna. vzdy sme si kupovali to co sme si vybrali sami a k tomu nejake mini prekvapko.

bihan
26. dec 2007

My sme s MM tento rok vianočné darčeky odignorovali - spoločne sme si kúpili Senseo od Philipsu a ešte na Štedrý deň prišiel s veľkým kinderkom, aby sa mi odrátalo 😀 Ja som mu zase previazala Sáru mašľou 😀
Minulý rok to bol darčekový balíček s masášou, jednou kúrou u kozmetičky a k tomu nejaké kozmet. výrobky mojej obľúbenej značky...Šperky sú asi klasika, ale dosť ma prekvapil náhrdelník Balenciaga - to som fakt skoro padla na zadok.
Ale asi najoriginálnejší darček si ešte stále musím vybrať - dostala som poukážku na zoskok s padákom v tandeme a s videom, ale akosi raz fúkal vietor, potom prerábali aerodróm a nakoniec som otehotnela, takže ma to stále ešte len čaká 😀

poleva
26. dec 2007

ja som dostala kabát z manga a vonavku salvador dilli

melory
26. dec 2007

skype kameru 😀

roasha
26. dec 2007

bihan,moj boze,ze zoskok padakom! 😅
neznesiem vysky/lietadlo sa nerata/,ja by som po zoskoku padakom/aj ked v tandeme/ padla na zem mrtva. 😀 😀 😀

briluxina
26. dec 2007

ja som akože pod stromček dostala ešte pred mesiacom orbitrek lebo som ho veľmi chcela, potom sme si kúpili nejaké drobnosti tiež už dávnejšie akože pod stromček, takže som darčeky považovala za vybavené. Mužík ma však prekvapil, našla som po stromčekom moju pbľúbenú toaletnú vodu od Gucci- rush 75 ml. Až mi vyšli slzy. 😔

zoya1
26. dec 2007

nenka83: mne sa tvoj darček veeeeeeľmi pozdáva. To aj ja to mám takto najradšej - nikto mi nevie kúpiť nič také pekné ako ja sama 😀

nenka83
26. dec 2007

no zoya ja ani neviem povedat ze sa mi to co dostanem nepaci, potom kazdy mi vravi, boze ty si nevdacana a bla bla.tak radsej drzim jazyk za zubami a potom to potajme predam alebo niekomu dam. no mne sa to zdaju zbytocne vyhodene peniaze ked niekomu nieco kupujem sama od seba. ale co uz, ked si niektory ludia nevedia podobrotky povedat. ja som manzelovej rodine povedala, ze nic nechceme, len ak nech malinkej kupia. no kupili aj mne a........ No zas svokricka mi dala peniazky a tie som si odlozila na jarny vohoz! pre mna sa tento rok stala prvoradou na Vianoce moja mala. a myslim ze to bude tak stale. my uz si skr kupime co potrebujeme aj neskor. aj tak po vianociach byvaju super zlavy.

dupinka
26. dec 2007

ahojte, my sme boli tieto vianoce prvykar sami, ako manzelia, tak boli dost zaujimave, carovne ako ma byt. Este aj snezit zacalo, ked sme zasadli k stolu. Dostala som kavovu supravu - dozu na kavu so salkami (basnila som, ze si chcem do novej kuchyne nieco take kupit) a v doze bola mleta kava z Kene. Mnam. 😀

a sorry za nazor, ale parfem mi pride ako darcek muza bez fantazie.. 😒

milhaus
26. dec 2007

mne dal tyrkysovy rolak ale moc penazi na darčeky v rozpočte nebolo ani

nenka83
26. dec 2007

dupinka ja som skoro vsetkych odbavila parfemom 😝 no s tym nic nepokazis.... ale zas mas pravdu ze vela namahy a fantazie ma to nestalo. sup na 10 minut do metra a darky boli v taske. 😀