Čo svokre na Vianoce?

frenkiss
3. dec 2015

Ahojte kočky.
Poradte mi prosím, čo kupiť svokre na Vianoce. Ma 48 rokov. Knížka je už kupena, nakolko rada cita ale este nieco by to chcelo originalne. O svokrovi ani nevravim. Tomu nevieme nikdy co kupit. Vzdy to je len nejaka drogeria. Minuly rok sme im kupily pobyt.

slnecnica174
3. dec 2015

Vstupenku na Chippendales ak ju mas rada, ak nie tak smradlave syrecky 🙂

janickacrazy
3. dec 2015

@frenkiss Ak rada varí alebo pečie, tak niečo do kuchyne, teraz je toho veľa. Alebo nejaké pekné vonné sviečky alebo pekný obrus, všeličo sa dá.

frenkiss
autor
3. dec 2015

@janickacrazy dakujem, rada pecie ale myslim si, že ma aj všetko co potrebuje do kuchyne....no ten obrus do obyvackyby som mohla pozriet..dakujem za radu

zita19
3. dec 2015

Urcite nic, co je "do domacnosti" a "na robotu", nieco co bude len pre nu. Parfem, poukazku na masaz, hodvabnu satku, taku, ktoru by si sama nekupila, lebo je draha... Ja osbobne som vytesenejsia z nejakej drobnosti co je iba a len pre mna.

katrinka8
3. dec 2015

My zvykneme rodičom kupovať spoločný darček so súrodencami. Že sa ako rodiny dohodneme, a kúpime im obvykle niečo väčšie. Napr. tento rok dostanú svokrovci menší televízor do kuchyne (už sa im patrí vymeniť ten staručký čo tam majú) a mojim rodičom pôjde nový foťák kvalitnejší. Plus dostanú kozmetikcé drobnosti.
Ešte mi napadlo - kabelka, opasok, kožené rukavice, spomínaná šatka... alebo kuk na sashe.sk - ta sa tiež dá nájsť všeličo originálne.

erickatt
3. dec 2015

Welnes dajaky. Poukazku kozmeticke a kadernicke a uyzasna vec gararybycky

nerko
3. dec 2015

@frenkiss predplatne nejakeho casopisu. Poukazky do obchodaku, drogerky, na masaz, ku kozmeticke, kadernicke...

frenkiss
autor
3. dec 2015

ta masaz ma zaujala 🙂

janinka007
4. dec 2015

@frenkiss no veru ja som len máličko mladšia od tvojej svokruše a mňa by potešila nejaká masážka, alebo kozmetické ošetrenie 😉

zuzana_kov
4. dec 2015
Používateľ zuzana_kov je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zuzana_kov.

Spojte sa viaceri z rodiny a kúpte nejaky spotrebič... my to tak skoro každý rok tak robíme aj pri svokrovcoch aj pri rodičoch, pred nedávnom u nás bola svokra so svokrom a sa im páčil náš kávovar lebo ej taky netypický trošičku (od klarsteinu keď máte radi exotiku a nebojíte sa zahraničkých značiek) a nebude to zapadať prachom, uz len čakáme či nahodou niečo nespomenú naši ešte že by sa im zišlo a tak este snad nejaku zľavu odchytíme 🙂

frenkiss
autor
4. dec 2015

@zuzana_kov švagrina jej ide kupovať tlakový hrniec, my už nechceme niečo do kuchyne...niečo viac osobné...ideme zajtra k nim, tak ideme prekutrať či ma nejakú peknu kabelku, aj ten obrus sa nam pozdáva...

gviera
5. dec 2015

No, ja mám 44 r. a tak si myslím, že by mala dostať niečo čo je len a len pre ňu - žiadne potreby do domácnosti, ale určite poukážky na masáž, do kozmetiky.. 🙂 🙂 🙂 .

gviera
5. dec 2015

A ešte ma napadlo, teraz sú také krásne hodvábne alebo kašmírové šatky, tie kvalitné sú aj dosť drahé

frenkiss
autor
5. dec 2015

@gviera šatky ona nenosí...ešte premýšlame nad dekoratívnou lampou do obyvačky,....

fra
5. dec 2015

@frenkiss tiež som o kusok mladšia od tvojej svokry a masaž je top - minuly rok mi decká tiež dali nejake masaže a vychutnala som si to ako máločo 🙂
.
doplnok do interieru by nebol dobry, lebo ťažko presne trafiť vkus, to už radšej poukažku niekam do ikey... s chippendales by som s nimi vyrazila dvere, naopak olomoucke syrečky by som ocenila ako vtipny darček, tie mám rada hoci to by sa asi prezradilo už vopred 😀 😀 😀

frenkiss
autor
5. dec 2015

@fra masaž sme minuly rok im dali ako darcek, spolu s pobytom....ano co sa tyka tej lampy, moze to byt tazke sa trafit,ale zrovna dnes medzi recou nam ukazala ze aku lampu kupila svojej dcere do izby ma 20 rokov a medzi recou spomenula,aka sa jej paci, aj nam ju opisala , tak sme sa nenapadne opytali v akom obchode boli...

rainee
5. dec 2015

@frenkiss radsej skus nenapadne zistit co by sa jej pacilo, ako kupit nieco na blind 😉

ja sa chystam svekrusi tento rok kupit nejaku total kravinu, najlepsie vazu alebo krystal to "potesi". Ale len preto, ze kazdy rok dostavali fajn darceky ( pobyty, elektrospotrebice co potrebovali atd) ale nam nikdy nekupili nic normalne, ani sa v zivote neopytali co by sme chceli, takze kazdy rok to je tortura a trpnem co zas bude pod stromom za neuzitocnu blbost 🙄 tak nech si to tento rok tiez uzije 😀

ckatka
5. dec 2015

@frenkiss mas svokru v podobnom veku ako moja...aj svokra aj mama,... a oni maju najradsej listky na nieco (divadlo, koncert - divadla predavaju vianocne poukazky), alebo kabelku.
svokrovi kupujeme vzdy nieco na ryby, lebo je rybar,...vzdy nejake vychytavky, co sa cez rok pominaju 🙂

fra
5. dec 2015

@frenkiss tak to už maš potom jasné 🙂

gviera
6. dec 2015

@frenkiss
Veľmi sa mi páči, ako hľadáš vhodný darček pre svokru. Tak mi z toho vyplýva, že máte pekný vzťah, že ju máš rada, záleží ti na nej a vidieť, že si ju vážiš. Asi preto, aká je a že dobre vychovala tvojho muža. Takýto krásny vzťah "pestuj ako vzácny kvet" aj v budúcnosti, pre tvoj rodinný život to bude veľmi dôležité. Dobrá svokra môže byť aj kamoška a pomôcť veľa s deťmi. Ver mi, nie je to dnes bežné mať takého pekné vzťahy so svokrovcami. Ja som svoju svokru nikdy nepoznala, dávno umrela, ale ľudia mi často spomínajú, aká to bola láskavá a dobrá žena. Nepoznám ťa, ale tiež by som si raz priala takú milú a starostlivú nevestu 🙂 🙂 🙂 Viera /44/

stanislavao
6. dec 2015

Och baby, normalne vam zavydim, ze vasa svokra by isla na masaz. Ja mam dobru svokru, rozumieme si, ale darcek, co ju potesi je najskor to nepotrebne, vaza, soska, umela kvetina. Su to veci, ktore ja nemam rada. Presne opacny vkus, ako ja.

simonka77
6. dec 2015

ruku na srdce, ktora z nas je nadsenim bez seba, ak dostane ako dar nieco do kuchyne, bytovy doplnok a podobne v pripade, ze si to sama "nevypytala"?
svokra je pomerne mlada, isla by som cestou konkretne nieco pre nu samotnu. darcek.poukazka na pedikuru, kadernika, kozmetiku, wellnes, prip. ak vies, aku kozmetiku pouziva, z toho radu urobit darcekovu sadu.
pripadne parfem, rovnako na sposob darcek.sady.

potreby do kuchyne a domacnosti su podla mna taky darcek, ze neviem co s tebou, tak ti bachnem toto...ak sa ma pytaju, co by som si priala, resp. co mi chyba - a prave mi napr. v kuchyni ci byte nechyba nic, priznam, ze mam vsetko, zdravie, deti, rodinu, kde byvat, co jest 🙂 a dam tip na knihu, krem.
zeny sa maju rozmaznavat 🙂 aj svokry 🙂 ale tiez len ako ktore 😀 😀 😀

manee
6. dec 2015

My sme kupili fotoramik a naplnili ho fotkami vnucat

chmurkaxy
6. dec 2015

Ja som zvazovala pre svokru (61) a maminu (51) tu vyhrievaciu kabelku LadyBag. Hlavne svokra je citlivá na teplo. Len neviem,aký máš rozpočet 🙂 @frenkiss

frenkiss
autor
6. dec 2015

@gviera ano más pravdu...so svokrou si velmi dobre rozumieme,..da sa s nou pozhovarat o hocicom, rada vzdy pomoze a tak isto aj ja jej..vzdy ked tam ideme, (kazdy vikend tam chodime), snazi sa nieco uvarit co mam rada, a ked uz vari nieco, len koli mne ze nieco nemam rada tam neprida...Su to len sice drobnosti ale potesia, ze vie co nemam rada a mysli nato....Svokra je uz vyse 10 rokov doma, koli chrbtici na invalidnom, tak co sa tyka kozmetiky by som ju asi moc nepotesila...bo je skoro stale doma...minuly rok sme jej kupily welness aj svokrovi, tak ju to potesilo..tak chceme nieco ine zase...co sa tyka kuchyne, tam si sama vypytala ze chce tlakovy hrniec, tak jej to jej dcera kupuje...my s manzelom sme jej kupily zatial len knihu o Akite Ine, nakolko si kupili toto plemeno a ona rada cita a este ked sa to tyka vychovy tohoto plemena...medzi recou nam spomenula, ze kupila svojej dcere, mojej svagrine ktora ma 20 rokov lampu do izby...a popri tom spomenula aka sa jej tam pacila....

veronikazadana
7. dec 2015
Používateľ veronikazadana je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronikazadana.

nieco aby mali na pamiatku

vulka
7. dec 2015

@frenkiss Fotografický kalendár. U nás to zožalo veľký úspech.

frenkiss
autor
7. dec 2015

@vulka to by nebolo zle, by som im zaramovala fotku zo svadby