Nemilujem manžela

16. aug 2021

Nemilujem manzela a nikdy som ho nemilovala...brali sme sa kôli tomu že som otehotnela. . Nechcela som sa vydávať ale rodičia atď to je na dlho....veľmi to ľutujem,chcem sa rozviesť ale deti a manžel keď mu to spomeniem panika atď až skoro plače a prosí....ja takto nechcem žiť,závislá na ňom nie som mám vlastné peniaze,byť auto atď ...ale žiť bez lásky celý život😢je niekto v podobnej situácii ako to riešite alebo ?

buberova
16. aug 2021

Je to následok tvojho rozhodnutia z minulosti.. tie si so sebou musíme všetci niesť...

tenerifka
16. aug 2021

nemusis tak zit len preto, co povedia ludia. Sadni si s manzelom, povedz mu, ako to proste je, rodicia svojich deti budete aj nadalej, a v zaujme vsetkych je, aby ste si nadalej rozumeli, ale uz nie ako manzelia ci partneri.
Bola som v rovnakej situacii, a rozviedla som sa, nedokazala som tak zit

stela1996
16. aug 2021

Kazdy si nesie svoj kriz... kolko maju deti? pockaj kym vyrastu a potom sa "pohni dalej"...

janush
16. aug 2021

je veľa manželstiev bez lásky... musíš si stanoviť priority, možno stretneš niekoho iného, možno nie... spíš si "za a proti", no rozhodnutie je na tebe...

lindusss2016
16. aug 2021

A manzel teba miluje? Lebo z akeho dovodu sa nechce rozvadzat on?

autor
16. aug 2021

@stela1996 8 a 1

autor
16. aug 2021

@lindusss2016 vraj áno..no neviem

gdulskadarina
16. aug 2021

takychto manzelstiev je kopa, to je fakt, len u vas je to ine, ze u teba je to takto od zaciatku, ze ziadne city, no mozno by nebolo na skodu zapracovat na tom aby ste sa mali dobre, aby si sa pri nom dobre citila, daj mu sancu, len mu to povedz, ze sa musi nieco zmenit ak mate spolu ostat, len nerozumiem trosku tomu, ze ked ho nemilujes, preco druhe dieta?

katka13katka
16. aug 2021

Nerozumiem prečo je žena už od začiatku vo vztahu s niekým koho nemiluje. Aký to má vôbec zmysel, si s niekým začínať ak k nemu nič necitis...no ale to je už v podstate jedno...takže jednoduché riešenie odísť a netrapit seba a ľudí naokolo. Šťastna mama-šťastné deti.

lindusss2016
16. aug 2021

Takze s nim mas este malinke dieta, cize spolu spavate? Ak ta on miluje, chova sa tak? Prejavuje ti lasku? Z akeho dovodu ho nemilujes ty? Ak si uz rozhodnuta, tak podaj ziadost. Ak vahas, skus si na nom vsimat to dobre, skus ozivit vasen medzi vami, atd

lija22
16. aug 2021

drzim ti palce. manzela presvedc, skus, ze si predsa moze najst lasku. ze si ho vazis bla bla ale nie si stastna

autor
16. aug 2021

@gdulskadarina tak keďže sme manželia tak.spilu spíme a bum neplánovane aj druhé ...deti nadovšetko milujem

autor
16. aug 2021

@lindusss2016 oživiť? Nikdy nebola! Žijeme ako spolubyvajuci

777januska777
16. aug 2021

Láska je rozhodnutie, city a zamilovanosť vyprchaju, ale skutočná láska sa dá vybudovať len z úcty a priateľstva.

stela1996
16. aug 2021

vzrusenie(motyliky v bruchu) a laska je nieco uplne rozdielne, lasku musi clovek pestovat cely zivot, je to o tom starat sa o cloveka, prijat ho taky aky je, byt s nom v dobrom aj v zlom, v zdravi aj v chorobe, to je laska, mate 2 zdrave deti a teraz male babatko, skus popracovat sama na sebe manzel ta miluje ked sa nechce rozvadzat ako popisujes, hladaj na nom to dobre, pekne a pestuj lasku uvidis casom to bude dobre, venujte sa detom chodte vela na vylety zite pre deticky a uvidis ci nastane zmena... ja ked si spomneiem na prastarku ta bola vydata az do smrti a tak to ma byt.. ak si veriaca skus sa porozpravat s fararom o vyzname manzelstva a laske nech ti to vysvetli... nieje to len papier, a podme sa aj 5 krat vydavat a rozvadzat 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
aj ked ma tu mnohe vysmeju ja si stojim za tymto 💓

h2
16. aug 2021

Poznám taký prípad. Len s tým rozdielom, že nemilovala ani ona jeho, ani on ju. Brali sa kvôli jej tehotenstvu po krátkej známosti. Už sú dávno rozvedení a žijú šťastne každý svojím životom.

asia83
16. aug 2021

@777januska777 👍🏻

marcellka32
16. aug 2021

Žiť s niekým len preto, že má malé deti je blbosť...ak necítis lásku, obdiv, porozumenie k nemu tak to význam nemá...a môžes čítať milión kníh, počuť milión rád čo robiť, vzťah je o 2 ľuďoch a celý život treba na ňom pracovať, ak jeden nemá záujem, tak je lepšie ísť od seba (a je jedno koľko majú deti rokov)

stela1996
16. aug 2021

@marcellka32 deti maju byt vzdy na 1 mieste, nie muz zena a ich stastie... ale stastie deti...

kvetinka75
16. aug 2021

no neviem ale žiješ s niekým koho nemiluješ a spávate spolu? Ja veru nedokážem liesť do postele s niekým, ku komu nič necítim. To ako zatínaš zuby alebo čo? Veď keď iekoho nemilujem, ani s ním nespím a zariadim sa tak, aby sme boli od seba. Myslíš si že deti to nevycítia že niečo nie je v poriadku?

h2
16. aug 2021

@stela1996 Často je rozvod pre deti lepší, než žiť v nefunkčnej rodine.

marcellka32
16. aug 2021

@stela1996 ja hovorím šťastná mama, šťastné deti

marcellka32
16. aug 2021

Deti často znášajú rozvod ľahšie ako dospelí....a tým že budete od seba neznamená, že deti nebudú šťastné alebo menej milované

stela1996
16. aug 2021

@marcellka32 je rozdiel ci ma matka financie a ma sa ako postarat o deti sama alebo "musi" zit s muzom aby neskoncila pod mostom...autorka nepise ze by ju muz bil a pod.... takze pokial nejde o zivot vsetko sa da vyriesit

h2
16. aug 2021

@stela1996 Ty máš veľmi zvláštne predstavy o manželskom živote. Prečo by mala žena, ktorá nežije s mužom, skončiť pod mostom? A starať sa o deti sama? Otec hádam po rozvode neprestáva byť otcom. Má povinnosť starať sa o deti. A nie len po finančnej stránke. Rovnako majetok manželov patrí hádam obom rovnako, ak ho nadobudli počas manželstva. A že ak ju nebije, tak je to vlastne super, prepáč, ale to sú názory tak z minulého storočia. Alebo skôr predminulého.

marcellka32
16. aug 2021

@stela1996 nikde nepíšem že ju bije, existujú aj iné dôvody na rozchody (psychické týranie, ekonomické tyranie atd), .....píšem o tom, že muža nemiluje a nikdy ho nemilovala, to sa nezmení z večera do rána...a ak je tvoja predstava o vzťahu, že vydržíš všetko okrem bitky, tak ok

belllinka
16. aug 2021

Píšeš, že žijete ako spolubývajúci. Spolubývajúci spolu sexujú, či ako?

autor
16. aug 2021

@belllinka teraz už ani to

kaki3
16. aug 2021

Uf tak mam pocit, ze ty ani nemas snahu aby sa to nejako zlepsilo, aby proste ste si nejako nasli k sebe cestu, takze asi je jasne jak to bude u vas dalej pokracovat.

777januska777
16. aug 2021

@marcellka32 rozvod je rozvod, ak to nie je nefunkčná rodina, kde sú hádky, závislosti, bitky a podobne, tak rozvod by mal byť neprístupný. Garantujem ti, ze deti rozvod vnímajú a ze si ho budú zo sebou niesť cely život. To ze dospelí sú leniví a pohodlni riešiť svoje problémy, ktoré ani nie sú problémy je vrcholne nezodpovedné k deťom.