Manželský trojuholník

kristinka7777
28. sep 2015

ahojte...som vydatá žena, mam dve dcéry 7 a 11 ročnú slečnu. Ked som bola mladučká hlupučká, zaľúbila som sa do ženatého chlapa s dvomi deťmi. Ťahali sme to spolu 5 rokov, potom sme sa rozišli, pretože som chcela mať rodinu, domov, deti a on mi to nevedel dať, rozhodol sa zostať s deťmi a ja som to rešpektovala. Ja som sa vydala, narodila sa mi dcéra a po dvoch rokoch ma tento milý pánko kontaktoval znova...vraj ma ľúbi, nezabudol na mňa a stále na mňa myslí. Nabralo to obrátky, dohodli sme sa, že sa obaja rozvedieme a budeme spolu žiť. Ja som podala návrh na rozvod, on sa zľakol a vrátil sa k žene, ktorej všetko povedal. Dva roky sme sa nekontaktovali a potom to všetko začalo od znova. Mam druhú dcéru, manželstvo v troskach, už to s manželom neviem vydržať, mam ho stále v hlave, na nič iné neviem myslieť, denne ma kontaktuje, stretávame sa, chodíme na dovolenky, poznajú ho moje deti. Opať všetko vyklopil žene, že ma ľúbi a chce so mnou žiť, deti mu už vyrástli, odišli z domu. Už sa mal nasťahovať a zrazu cukol...vraj dostal blok a je mu ľúto jeho ženy. Som z tejto situácie zúfala...16 rokov ľúbim iného muža...poradte mi, neviem čo už mam robiť...len mi prosim nenakladajte

pribinak
28. sep 2015

navstivit psychologa!

natalym
28. sep 2015

čo sa dá k tomuto poradiť? On stále cukne, on by sa mal rozhodnúť. Ty ho ľúbiš, neviem či stojí za to. Srdcu ťažko rozkázať. Nie je Ti ľúto Tvojho muža? Veď on je oklamaný od začiatku.

kristinka7777
autor
28. sep 2015

je mi ho strašne ľúto, preto som to aj ukončila, aby mal možnosť si najsť ženu, ktorá ho bude ľúbiť

lolonka
28. sep 2015

@kristinka7777 ...už ti niekoľkokrát hodil spiatočku...už ho nedržia deti.....ale žena...asi ju ľúbi..inak by bol s tebou...byť tebou zabudnem naňho...lebo budeš stále čakať na niekoho, kto o teba nestojí.. 🤐

natalym
28. sep 2015

@kristinka7777 Tak zrejme na trápenie zostaneš sama. ☹

25daniela
28. sep 2015

Asi od tej svojej zeny neodide, zmier sa s tym..

srnka1122
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
28. sep 2015

ok,nenakladám..a tým pádom nemám čo písať.....len že mi je ľúto tvojich detí

kristinka7777
autor
28. sep 2015

on mi to aj povedal, vraj je makký, že ju ľutuje, obetovala mu 20 rokov....ale zase hned na to začne rozprávať, že ma nechce stratiť, že ma ľúbi...a že všetko vyrieši čas

srnka1122
28. sep 2015

@kristinka7777 vsetko vyriesi cas? To je odpoved chlapa? Za tie roky nebol schopny sa rozhybat a rozhodnut a este tomu treba dat cas? No mam dost. Na tvojom mieste by som.nanho zabudla a zariadila si zivot inak...

kristinka7777
autor
28. sep 2015

dakujem za odpovede...možno potrebujem len poriadne otvoriť oči od nestranných osôb

lovela1
28. sep 2015

@kristinka7777 ...takže je mu lúto ženy ?....teba nie ? ...tak mu daruj dalších 16 rokov....

natalym
28. sep 2015

A myslíš, že jeho žena nič netuší?

dionyzka
28. sep 2015

@kristinka7777 ono povedz si tak - uz x krat sa vratil k zene, nikdy sa nakoniec nerozhodol pre Teba. Keby Ta lubil, mozno by cukol raz ale nie tolkokrat. Nedaruj niekomu srdce, kto o to nestoji. Vela sil!

katy31
28. sep 2015

ale aj tá žena musí byť chudera, keď jej 16 rokov nevadí, že jej muž behá za inou... To už nie je o láske, to je ľútosti, vypočítavosti, strachu zo samoty. Patová situácia, pre všetkých.... 😒

kristinka7777
autor
28. sep 2015

jeho žena vie o všetkom, aj mi volala, chcela vedieť ako to medzi nami je, vie o všetkom

veternica
28. sep 2015

Ako sorry,nemame ti nakladat?Rozbila si jedno manzelstvo kedze si chodila so zenacom,rozbila si aj svoje ,svojmu muzovi a svojim detom a este ta mame lutovat?On si chce evidentne len spestrit zivot a ty koli nemu obetujes vsetko co si doteraz vybudovala?Co tak raz a navzdy mu povedat ,,dost,,a venovat sa len svojej rodine a popracovat na vztahu so svojim manzelom?Ved krizy su v kazdom manzelstve,len ich treba ustat.

natalym
28. sep 2015

@kristinka7777 A ona čo na to? Je v pohode, hej?

denduska
28. sep 2015

@kristinka7777 preboha načo by menil niečo čo roky super funguje..dve ženy..ani jedna sa ho nechce vzdať..borec je to 😉 a ty prepáč kvoli takému chmuľovi si premárnila najlepšie roky života sebe aj svojmu mužovi..

atreyu
28. sep 2015

Ak nevieš vydržať s mužom tak sa rozveď aj jemu bude ľahšie a taktieź sa vykašli na toho druhého, ktorý ťa ma očividne na háku a nemiluje ťa lebo on miluje svoju ženu, za ktorou sa vždy vráti keď si svoje potreby uteší na tebe... 😉

veternica
28. sep 2015

A mimochodom ,mama ta neucila ze od zenateho ruky prec?

lapalma
28. sep 2015

@kristinka7777 ....dobre si to chlapec zariadil ....dve ženské sa o neho bijú a starajú, odpúšťajú, podkladajú, vnucujú...
A on chudák v rozhodujúcej chvíli cukne ? ....on necukne moja, jemu je fajn....
Len by ma zaujímalo, čo také ehmmmm.... má....a kde.....že si pre neho obetoval otca svojich detí....
😝

prego81
28. sep 2015

@kristinka7777
ja ti aj tak nalozim: si taka ista ako ti muzi na ktorych sa tu na fore nadava, ze to roky tahali s inou/inymi, zatial co im zena doma robi full-service, alebo ti, co opustia zenu ked je tehotna. Robis to iste, dlhodobo, robis to pri plnom vedomi a este si tu pytas radu.
Snad som pomohla aspon tie oci otvorit

sissy27
28. sep 2015

@kristinka7777 no síce si chcela, aby sme ti "nenakladali", ale tak čo ti na toto povedať? dobrovoľne zo seba robíš tú druhú... ako vidíš, zákonitá manželka je mu prednejšia ako ty... ju ľutuje, že mu obetovala 20 rokov, teba nie, že si mu obetovala 16 rokov plus svoje manželstvo... ona sa s ním nerozvedie zrejme z ekonomických dôvodov, plus teda tipujem, že on skáče ako ona píska (keby nie, tak je dááááávno s tebou a nie stále s ňou) a on sa nerozvedie, lebo je slaboch a zrejme tiež za 20 rokov tam aj tie spoločne nadobudnuté majetky hrajú svoju rolu... zrejme by musel odísť viac menej s holou riťou a začínať od nuly, deti píšeš, že má odrastené, tak asi najmladší už nebude... ale odpadla som z vety "čas všetko vyrieši" - prvé čo mi napadlo, že to ako chce čakať, kým jeho manželka umrie alebo ho opustí, aby si ho potom mohla ty utešovať??
a mimochodom, jeho žena asi nevie úplne o všetkom, keď ti ešte potrebovala volať a pýtať sa, ako to medzi vami je... ktovie, čo jej on doma narozprával... a s tvojím mužom si mala byť dávno rozvedená, resp. on s tebou...

macka334
28. sep 2015

No, keďže s ním chceš žiť, tak mu dať ultimátum. Definitívne., nech sa rozhodne a neposkakuje od Teba späť k manželke.

timea7
28. sep 2015

@kristinka7777 prepáč, ale píšeš - keď som bola mladučká, hlúpučká....máš pocit, že sa rokmi niečo u teba zmenilo? Lebo ja nie. 😖

minutka
28. sep 2015

co mas robit? ospravedlnit sa svojmu muzovi,ze si ho spinavo vyuzila a dalej snivaj o svojom "bloknutom" pankovi ...

hankm
28. sep 2015

kedy sa zeny naucia nepocuvat sluby? asi nikdy :( on velmi dobre vie co robi, ma pri sebe dve rovnake zeny, ktore mu nevedia povedat nie. take masirovanie ega, z dvoch stran, toho sa jesitny chlap len tak nevzda. necudoval by som sa, keby ze po tychto info o nom, by po nom nevystartovala nejedna mladucka. v ramci hesla, kde sa dvaja biju treti vyhrava... je to borec, ako to uz bolo napisane.

katy31
28. sep 2015

Súhlasím, tiež som toho názoru, že dať ultimátum.... napr. do konca mesiaca... nech sa rozhodne, ten chlap evidentne nevie, čo chce....

kristinka7777
autor
28. sep 2015

o rozvode povedal aj deťom...tie s tým súhlasili, povedali že to mal urobiť už dávno...že sa stále len hádajú, však preto deti odišli do zahraničia, dcéra pred rokom, syn pred týždňom odišiel z domu