10 dní mešká menštruácia a dnes som dostala mierne krvácanie/ špinenie

vanessa274
14. jan 2020

Už neviem čo ďalej. Prečítala som všetko možné aj nemožné tak sa nakoniec obraciam na vaše vlastné skúsenosti. 10 dní mi mešká menštruácia a všetky testy boli do teraz negatívne. Mám tie klasické známky tehotenstva ako bolesti pŕs, zvracanie atď... No dnes som dostala také mierne špinenie/krvácanie na začiatku sfarbené do ružova neskôr už trocha výraznejšie. O týždeň idem ku gynekológičke ale už som nedočkavá nakoľko sa snažíme o bábätko. Tak by som chcela vedieť vaše skúsenosti či ste niektorá na začiatku tehotenstva mali tiež takéto krvácanie/špinenie. Ďakujem za rady.

miriam1983
14. jan 2020

@vanessa274 kamoska mala,mysleka si,ze ms,len slabsia. Daksua neprisla,tak isla k doktorovi a uz bola v 9tt.

haileybaileys
14. jan 2020

@vanessa274 ak su testy negativne po meskani, tak najskor nie si tehotna to by bolo vidno. vacsinou zeny co nevedia ze su tehotne si nerobia hned testy. drzim palce nabuduce 🙂

whatever1
14. jan 2020

@vanessa274 hm skôr to vyzerá na prichádzajúcu ms. Negatívny test 10 dní po vymeskani, to je dost mala pravdepodobnosť ze by si bola tehu. Držím palce aby ti to čím skôr vyšlo.

lily411
15. jan 2020

Ahojte snažilky 🙂 . Potrebovala by som poradiť... v pondelok idem samozrejme na gyndu ,ale či nemáte niektorá skúsenosť. 22.12. Mi ako skončila ms .. cez plodné dni sme mali s manželom styk. Zhruba asi dva týždne ma picha v podbrusku ,strieľa do krizov ..žiadny vytok,bolest pri moceni (to chodím častejšie ale ako inokedy) ,ďalšiu ms mám dostať za 3 dni..niekedy ma tak pichne, že ma až obleje pot. Pred ms som nikdy takéto stavy nemala . Či je to len prechladnutie alebo sa mohlo zadarit prirodzene (sme po 2 neúspešných IVF). Ďakujem pekne za odpoveď🙂

rachel36a
16. jan 2020

@vanessa274 ak su testy tak dlho po vynechani mrchy negativne tak tehotna nie si...je mi luto...a priznaky ako vracanie prichadzaju az neskor okolo 7tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre