10 dní mi mešká menštruácia, som tehotná alebo nie?

ivi2891
3. júl 2019

Neviem či som tehotná test Women Secret mi nič neukázal a pritom mi mešká už 10 dní včera som bola u gyn a ten mi povedal že nič nevidí ale že tehotenstvo nevilucuje každý deň má pichá v boku už neviem čo to bude

szzuzka
3. júl 2019

@ivi2891 robila si z ranneho mocu? aka je citlivost testu? skus aj inu znacku 🙂

veronikaszabova
3. júl 2019

@ivi2891 nech ti doktor vezme krv a budes vediet na com si.

alexandra2468
3. júl 2019

@ivi2891 tak to je skvely doktor, ked nevylucuje tehotenstvo, 10dni ti meska a nevezme ti aspon krv, aby ti vedel povedat. Vyziadaj si od neho krvny test

evkamotka
3. júl 2019

Ved a dat ti dr dalsi termin, ked by uz terminovo malo byt nieco vidno?
Inac ja som vzdy, robila obyc pepino za, euro z dmky a vzdy dobre ukazal

emmusska
3. júl 2019

@ivi2891 podla mna nebudes tehotna, ak ta picha v boku, moze to byt vajecnik, skus este test, ale nemyslim ze to bude tehotenstvo

maryetta
3. júl 2019

Mas pravidelny cyklus? Mohla byt ovulacia nejako posunuta. Mne pri prvom tak meskalo. Test ukazal az po dlhom case a dr potvrdil resp som bola u dr ked som bola v 8.tt.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaalex
3. júl 2019

@ivi2891 podľa mňa nebudeš, lekár by videl aspoň vačok alebo zväčšenie maternice keby si bola

ivi2891
autor
3. júl 2019

@alexandra2468 zajtra za ním zájdem dokonca sa mi dnes aj hlava točila aj som zvracala

ivi2891
autor
3. júl 2019

@diaalex každý
@ivi2891 dúfam že na krvnom teste bude niečo vidieť

svettii
3. júl 2019

Neviem prečo ti nezobral krv hneď keď máš takéto príznaky ale test ti nič neukazuje

diaalex
3. júl 2019

@svettii len aj tie príznaky sú individuálne, môže jej byť zle aj z tepla .... nemusí to hneď znamenať tehotenstvo ... keby som mala ms, tak ani neviem, že som tehotná, vôbec žiadne príznaky nemám a ani som nemala (žiadne zvracanie, točenie hlavy alebo podobné)

ivi2891
autor
3. júl 2019

@ivi2891 ja som v prvom tehotenstve mala asi všetky príznaky a teraz sa cítim rovnako tak pevne dúfam že som tehotná ak náhodou nie tak to bude veľké sklamanie

lea2201
3. júl 2019

Mne tiež mešká menštruácia. Išla som na vyšetrenie, doktor povedal ze mam sliznicu vysoko. Spravili mi test, vyšli 2 čiarky 1 bola trochu slabšia... Zobrali mi aj krv a ta bola negatívna 🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ a tiež mam,, menštruačné bolesti" 😏

catherinah
3. júl 2019

@ivi2891 vieš kedy si mala cca ovulaciu?

shilla23
3. júl 2019

@ivi2891 daj na svoju intuiciu ja som otehotnela den pred MS ta uz nedosla ale
Test negativny 18dni
Bolo to moje druhe tehu a citila som sa ako tehotna aj ked test ukazoval ze nie som.
Vysledok? Tehotenstvo prepocitane podla sona a maly spuntik ma uz 3mesiace 😊 drzim palec

smejko25
3. júl 2019

@zara1357 to ako važne 2 mesiace čakaš ako na spasenie ??? Preboha ja som po tyzdni meskania uz isla na gyn aby som bola “načistom” 🙄🙄

katren
3. júl 2019

@zara1357
@smejko25 ja som bola po 2 tyzdnoch, dostala som vyvolavacku...neuskodi ak si tehu, ak nie, dostanes menzes...2 mesiace by som sa zblaznila cakat....

ivi2891
autor
3. júl 2019

@catherinah tesne pred menštruáciou

catherinah
3. júl 2019

@ivi2891 to uz by Ti testy mali zachytiť aspon slabucko. Dr. este neuvidi vobec nic, skus testik rano.

smejko25
3. júl 2019

@katren nooo ved toto ja nechapem že niekto 2 mesiace čaka a este povie aaa ta ked zas nepridee ta zajdem no 😁 ako keby som mala nejaku neprijemnu vyražku a ta mozno zmizne mozno ne 😁😁

fanyy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katren
3. júl 2019

@fanyy to je riadna sprostost...mna bolia aj teraz neskutocne a mam menzes...pre mna je to znak menzesu, nie tehu...

daniell_ka
3. júl 2019

@fanyy Mňa bolia už týždeň 😂 a nie som tehotná.Dokonca som zvracala a nie som tehotná.Točila sa mi hlava.Pichalo ma v podbrušku .Mám zvýšenú citlivosť na pachy... už fakt sa prestante všetky spoliehať na príznaky a ocikajte test.Je to smiešne ako sa pozorujete.

fanyy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7rebeka11
3. júl 2019

@ivi2891 ja by som si este urobila iny test z ranneho mocu a navstevu dr.odlozila na buduci tyzden. Ak si bola vcera, zajtra nemusi zase nic vidiet.

katren
3. júl 2019

@zara1357 ja mam 3 a teda v maji mi meskala a vydrzala som tyzden kym som isla k dr. 🤣

ivi2891
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre