10 testov lady max, escapelle a strach

ivetivet
14. sep 2014

Ahojte chcem sa opytat na konci maja bol priatel 1 zasun vo mne bez ochrany bolo to prvykrat. Na druhy den som uzila escapelle po troch dnoch prislo krvacanie v case menstruacie ale slabsie. Dostala som aj dalsie tri menstruacie ale trvali nie 7 ale tak 5 az 6 dni z toho tri dni alebo dva na konci spinenie.inak mavam silne. Je to 14 tyzdnov od vtedy a urobila som si zhruba 8,10 testov s odstupom lady max. Poslesny minuly tyzden 102 dni.myslite ze mozem byt kludna? Mam asi aj paranoje brucho sa mi zda vacsie dole. Bojim sa na nete som citala ze aj do . Mesiaca mali menstruaciu zeny a aj testy negativne. Myslite ze sa mam bat?

michaelkanr
14. sep 2014

Myslim ze by to bol zazrak keby si bola tehotna. Tak sa neboj. A nabuduce, ked ta myslienka na tehotenstvo tak desi, davajte pozor! Tie tabletky po totiz nie su lentilky, je to riadny zasah do organizmu. Radsej byt 2x opatrny ako zit mesiac v strese a pchat do seba svinstva... 😖

sissy27
14. sep 2014

@ivetivet naozaj by som poprosila, aby sexuálny život nebol limitovaný len vekom, ale aj nejakou aspoň základnou inteligenciou...
áno, menštruácia môže byť v pohode aj v prvých mesiacoch tehotenstva...známej prvý krát vynechala v 5.mesiaci... spokojnejšia??
užila si escapelle - máš úplne rozhádzaný celý cyklus, hormóny, všetko... nečuduj sa...
za 102 dní si mohla ísť niekoľkokrát k dr. aby ti tehotenstvo potvrdil či vylúčil... nie, treba si spraviť 10 testov, neveriť im, a jedinú 100% odpoveď očakávať z diskusného fóra...
Drž nohy pri sebe aspoň kým rozum nedostaneš...

ivetivet
autor
14. sep 2014

Mile dakujem to som chcela dodat. Ze som bola u gynekologicky asi by to bol 5.6. Tyzden a njc oovedala mi ak nepride krvacanie stavte sa a dala mi dva testy po expiracnej dobe. Nie som mlada mam rozum ale nechcem pisat okolnosti za akych sa to stalo. Tak ked mi lekarka nebola schopna a ichotna urobit odber krvi co mi zostalo iba testy. 3 x. Som ju bola prosit ze si to zaplatim

ivetivet
autor
14. sep 2014

@michaelkanr dakuje za odpoved. Nie mesiac stresu ale 4 mesiace stresu. To je tak ked niekto nic neurobi a trpi za chybu druheho.tabletka bola jedine riesenie

meluela
14. sep 2014

@ivetivet skus obvodnu lekarku, ci ti nespravi hcg z krvi na vlastnu ziadost - aby si mohla byt uplne kludna.
po tak dlhej dobe ak by si aj bola tehotna, na testoch by sa to uz muselo ukazat, preto ti ta gynekologicka nechela ani brat krv
a s priatelom treba nejako poriesit aby ste sa mohli zblizovat bez velkych obav ... zmierit s tym, ze vzdy sa da otehtoniet (ci by ste to zvladli) a zaroven to riziko zmensit na minimum.

ivetivet
autor
14. sep 2014

Dakujem za odpoved. I ked ako je mozne ze niektorym to stale ukazuje nevativne aj do niekolkeho vyssieho mesiaca? Malo hcg? Chyba testov? Strach v sebe mam uz 4 mesiaca a potom co mi odmietla zobrat krv. Hm u tej gyndy mi robila sono brucha aj vnutorne organy a nic povedaa ze podla nej nie som.neviem bala som sa tak som sa pustila do testov nevediac ci su doveryhodne

ivetivet
autor
14. sep 2014

@meluela Dakujem za odpoved. I ked ako je mozne ze niektorym to stale ukazuje nevativne aj do niekolkeho vyssieho mesiaca? Malo hcg? Chyba testov? Strach v sebe mam uz 4 mesiaca a potom co mi odmietla zobrat krv. Hm u tej gyndy mi robila sono brucha aj vnutorne organy a nic povedaa ze podla nej nie som.neviem bala som sa tak som sa pustila do testov nevediac ci su doveryhodne

xevulax
14. sep 2014

@ivetivet nie nie je to mozne ze niekomu ukazuje negativny test ak je tehotna! V 6 tyzdni u vidiet krasne ciarky, tak nestresuj, tehotna nie si. Menzes ti rozhadzala ecapelle bude chvilu trvat kym sa to da do potiadku.

janinah
14. sep 2014

nie si pripravená psychicky na sexuálny život,prečo,to si odpovedz sama...poštuduj si biologiu,chýbajú ti vedomosti,aj keď čo to vieš/že existuje tbl PO a nejaké hcg testy..../...mám pocit,že ten sex nebol celkom dobrovoľný/možno sa mýlim/,ak mám pravdu,tak to treba riešiť.....

ivetivet
autor
14. sep 2014

@xevulax dakujem za odpoved aspon trochu pokoja

meluela
14. sep 2014

@ivetivet ked ti robila sono a nic nevidela tak mozes byt uplne kludna .. na sone by videla kazdu zmenu od normalu

ivetivet
autor
14. sep 2014

@meluela robila asi asi keby to bolo v 5,6 tyzdni trraz nie tak neviem

xevulax
14. sep 2014

@ivetivet nestresuj sa, je normalne ze sa menstruacia meni, ja tiez nemam stale rovnaku a hlavu si z toho nerobim. Tehu by si uz davno vedela z testov po takdlhej dobe urcite

ivetivet
autor
14. sep 2014

@xevulax nevladzem citat na nete tie fora kde v 4.5. Mesiaci testy mali negativne. Mija gynekologicka ma naibjednavane na 3 tyzdne cize sono brucha nehrozi. Ja uz neviem ako sa mam ukludnit ci este posledny krat test lady max alebo neviem. Je to sfrasne o nervy.uz ma to zabija trocha.uff. ako mam verit testom ked tolko prippadov s takymi dejmi o negativite a tehotnosti

marionmarion
14. sep 2014

@ivetivet mala by si vymenit gynekologicku...ale odla mna tehotna nie si. Naozaj nie. Tehotenstvo sa prejavuje aj inak nez pozitivnymi testami, uz by si na to prisla...ale neexistuje ze 10 testov vyslo negativne a ty si tehotna, proste neexistuje. Mozes sa upokojit, nie si tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre