14 dní mi mešká menštruácia a test je negatívny

bibiana268453
3. aug 2020

Ahojte, mala niektorá z vás takúto "skúsenosť"?
S manželom sme sa tento mesiac začali snažiť o bábätko. 13. 7 sme mali prvý nechránený styk. Menštruácia mi tento mesiac neprišla, dnes už mešká cca 14 dní. Test bol negatívny. U dr. som bola 30.7 s tým, že menštruácia neprišla, bolia ma prsia, som akoby "nafúknutá", tiež cítim taký zvláštny pocit v podbrušku -nie je to bolesť ako pri menštruácii. Často cítim niečo ako pálenie záhy, a som vždy unavená.. Dr. mi povedal, že zatiaľ nič nevidí. Pichol mi vyvolavacku a mám čakať, o tri týždne naspäť na kontrolu.

michaelaprocner
3. aug 2020

@bibiana268453 Ahoj, akurát som na tom celkom podobne. S tým, že my sme mali neskôr styk. U dr.som ešte nebola, idem bud.týždeň, ale napriek neg.testu dúfam, že sa zadarilo a ms nepríde, tak skoro.

bibiana268453
autor
3. aug 2020

@michaelaprocner tiež dúfam, že ms nepríde . Držím ti palce 😊

mon2523
3. aug 2020

bodaj by neprislalebo vidno, ze si to moc prajes. uvidis treba sa este pretestovat alebo si kupit inu znacku testu, kedze kazdy je tak trocha inak haklivy a presny

michaelaprocner
3. aug 2020

@bibiana268453 Aj ja tebe ❤

queen_mary
3. aug 2020

Kamaratka bola tehotna, a mesiac jej test neukazal nic, dokonca mala aj menstruaciu. Tak nejaka nadej tam snad je 🙂

janulik_95
3. aug 2020

@bibiana268453 ja som na tom tiež podobne.. Snažíme sa, dúfame, že sa za darilo. Tiež mi meškajú, strašne ma bolia prsia, nafúknuté brucho mam, unavená som stále. V utorok idem k Dr.tak som zvedavá. Moc si prajem aby to vyslo😇😇

ayanamirei
3. aug 2020

@bibiana268453 to casovo nevychadza... ak ste mali 13.7. prvy nechraneny styk a dnes (3.8.) ti meska MS uz 14 dni, to by znamenalo , ze ste mali styk na 20DC (ak mas teda 28DC cyklus) a vtedy ovulacia urcite nieje. Ak si mala okolo toho 13.7. ovulaciu a zadarilo by sa , tak dnes ti meska len par dni menzes.
A tehotenske priznaky typu paliaca zaha urcite nie su na zaciarku tehu. Bolest prs aj nafuknute brucho je aj pri PMS aj pri tehu.

bibiana268453
autor
3. aug 2020

@ayanamirei MS nemám vždy rovnako,niekedy aj 7 dni rozdiel..ale taketo niečo, žeby neprišla vôbec sa mi nikdy nestalo. Nemám žiadne problémy a minulý mesiac som bola u dr. a je vsetko v poriadku, som zdravá. Pri prvom tehotenstve som ani nevedela prve mesiace ze som tehu. Az v 3m. Ale to bolo pred 11 rokmi.

kuki23
3. aug 2020

@bibiana268453 gynekolog ti moze vziat krv,z toho sa to urci hned, ci tam bude nejaka hladina hcg alebo nie. Drzim palce 🙂

messue
13. aug 2020

@bibiana268453 ahoj ako to dopadlo? si tehotna nakoniec?

bibiana268453
autor
16. aug 2020

@messue menstruacia po "vyvolavacke" prisla na 10 deň. Ale bola velmi slaba a trvala 3 dni. No po jej skonceni "ustupili" priznaky tehu ako belestive prsia, nafuknutost, ospalost. Buduci tyzden mam ist ku dr.

michaelaprocner
17. aug 2020

@bibiana268453 Takže ti meškala cca 24 dní? Lebo mne tiež tak nejak, len s tým rozdielom, že mňa prsia bolieť neprestali, skôr začali. Ale mne ju teda nevyvolávali, mne prišla sama týždeň od posledného nechráneného styku. Tak teraz neviem, či sa moje telo zbláznilo alebo čo sa robí.

martina08061985
29. sep 2020

Ahojte Baby, tie co ste tu pisali to uz asi neriesite, ale mam podobny problem a neviem si dat rady, idem sa zblaznit z nevedomosti. Posledna ms 25.8., ovulka ca medzi 6-8 .9., 3 testy negativne, ziadne priznaky tehu iba snad pobolievanie brucha, ale len jemne aj to nie neustale iba chvilkove.Dnes je 29.9.mrcha nikde a ja neviem co dalej.Obvolala som vsetkych lekarov na okolo, vsetci maju dovolenke a ostatni neprijmaju nove pacientky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre