2 týždne meškajúca menštruácia a negatívne testy

kristi1122
29. mar 2022

Ahojte, chcela by som sa spýtať na názor. Menštruácia mi mešká už dva týždne. Robila som si 3 testy (2 rôzne značky) hneď ráno a všetky boli negatívne. Naposledy som mala pohlavný styk s partnerom 25.2.- takže sa ukľudňujem že už by sa dačo ukázalo. Sťahovala som sa do zahraničia a na Slovensko idem až o mesiac, takže žiaľ skor sa k doktorke nedostanem. Myslíte si že by to napriek všetkému mohlo byť tehotenstvo alebo to mohol spôsobiť stres spojený so sťahovaním a tak?

diamond007
29. mar 2022

@kristi1122 stres

kristi1122
autor
29. mar 2022

@diamond007 ďakujem za názor!

majamat
29. mar 2022

tehu sa ukaze po 10dnoch an teste a ty si po styku mesiac, tehu to nie je.

diusqa761
29. mar 2022

@kristi1122 to vôbec nemusí byť tehotenstvom. Môže to byť zo stresu , ak si bola chorá a brala ATB, pri poruchách prijme potravy atď atď. Mne stačí keď som dlhšie v strese a úplne mi mesiac vynechá menštruácia.

kristi1122
autor
29. mar 2022

@majamat
@diusqa761
Ďakujem krásne! Odišla som práve na polrok do zahraničia a toto by mi vobec nepomohlo 😅 len som z toho čakania stále viac a viac v strese (čo určite zrovna nepomáha) a čítam tu príspevky ako to niektorým ukázalo až po mesiaci a nepridáva to na pohode úplne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre