2 týždne mi mešká menzes. Som tehotná?

bianka89
4. apr 2013

dobrý vecer prajem.uz dva tyzdne mi meska menzes,vcera poobede som spravila teh.test,vysla 1 ciara ale neskor ked som zbadala tam bola este jedna ale velmi slabo sa da vidiet.podla vas som tehotna?alebo pre istotu mam spravit este jeden test?poradte prosim

andelok
4. apr 2013

ja by som si spravila este jeden...ten vysledok treba odcitat do urciteho casu, podla toho, ako je napisane na pribalovom letaku. skus hned rano, vtedy je hodnota pripadneho hcg hormonu najvyssia.

martinka123456789
4. apr 2013

Myslím, že ešte jeden test, pre istotu... a tá druha čiarka závisí aj od toho, po akej dobe si ju tam zbadala, lebo na testoch sa píše, že po určitej dobe môže interpretovať nesprávny výsledok.. 🙂 Možno ti mešká menzes zo strachu pred tehotenstvom, stresu, liekov... 😖

cerez
4. apr 2013

Máš dve možnosti. Tá prvá, urobiť si ešte raz test a tá druhá, ísť k ženskému dr.

hrjanka
4. apr 2013

ja by som spravila ešte jeden test, ale nie poobede, ale hneď ráno, vtedy je v moči najviac hormónu hcg - teda v prípade, že si skutočne tehotná

martini
4. apr 2013

no moja sestra zažila presne to isté - negatívny test hodila do koša, o pol hodiny si všimla, že z koša na ňu kukajú dve čiarky. ráno si urobila kontrolný test a zasa biely. kedže sa cítila zle, nasadila si lekárom predpísané antibiotiká. ale o dva dni jej nedalo, urobila test a dve jasné čiarky...dnes je v 26 tt 🙂
Aký test si si robila? akej značky a akej citlivosti?

mamina2208
5. apr 2013

skús spraviť tak o pár dni ešte jeden ráno a kúp si test s vyšiou citlivosťou.

linda20111
5. apr 2013

skus si kupit taky test, kde mas tri testy vo vnutri (cenovo vyhodne) a takto si mozes urobit jeden rano, jeden vecer a dalsi na druhy den ak by to nebolo jednoznacne. ja som tiez mala len uplne slabucke druhe ciarky na testoch a bola som tehotna. slaba ciarka znamena ze hcg je nizke, to stupa cim dlhsie si tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre