Slabo viditeľné čiarky

bianka_
5. aug 2021

Ahojte chcem sa spýtať a mať istotu no ide o to že som bola deň po menzesu s frajerom celý týždeň ten týždeň sme spolu spali stále za každé sa spravil do mňa a mala som vtedy plodné dni mám 16 a robila som si týždeň po Tom test vyšiel mi pozitívny ale tá druhá čiarka bola slabá ale viditeľná no a dnes večer som si robila ďalší a ukázalo mi to isté druhá čiarka tiež slabšia ale zase viditeľná chcem sa spýtať môžem byť tehotná aj keď to je skoro ukáže mi to na Tom teste a prečo sú tie čiarky slabé?

matafri
5. aug 2021

@bianka_ och dievca... prečo si dovolila aby sa frajer do teba urobil? Ved to si musela s tym pocitat ze mozes otehotniet. Test je pozitivny aj ked su este len slabe ciarky. Casom zosilneju. Predpokladam ze mas este len pred ocakavanou menstruaciou.

janai1
5. aug 2021

@bianka_ a nie sú to náhodou ovulacne testy?

taskataska
5. aug 2021

gratulujem, maminka!

natalia137
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miskamicha
6. aug 2021

@bianka_ ruzove testy nie su nahodou ovulacne ako pise @janai1 ?????? Lebo toto mi ako tehu teat nepríde

zuzzana12
6. aug 2021

@bianka_ skus naozaj precitat pribalovy leták k testom, lebo ani mne sa nezdá, že by to boli tehotenske testy, ako píšu baby vyššie 😉

jaskolka
6. aug 2021

Mne to tiež príde ako ovulavne testy, čo píše na obale?

bianka_
autor
6. aug 2021

@janai1 nie to sú tehotenské testy pepino :/

janai1
6. aug 2021

@bianka_ no nie sú... Pepino ma ovulacne testy ružové

evaachesa
6. aug 2021

Toto sú ovulačné testy moja milá. Tak teda ďalší mesiac zopakujte rovnaký postup a použi správne testy 😉

martinaju
6. aug 2021

@bianka_ pepino tehotensky by bol zelený, ak mám správne info.

dollyzv
6. aug 2021

Nuze odfoť krabičku ;)

miskamicha
7. aug 2021

@evaachesa 🤣🤣🤣

miskamicha
7. aug 2021

@bianka_ toto je pepino tehotensky

sense
7. aug 2021

@bianka_ to je test ovulacny a negativny a tyzden po sexe by ti taketo ciarky tehu test neukazal jedine ze by to boli minimaöne dvojicky , ono to oplodnene vajicko sa potrebuje aj uhniezdit a ro nejaku dobu trva. Aj ked teda plodne dni podla appky nemusia byt zrovna vtedy kedze appka tvoje telo nepozna...

malinoismum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka_
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka_
autor
12. aug 2021

@miskamicha no hej lenže to bolo tiež pepino ale nevšimla som si že tam bolo ovulacne testy napísané 🙂

malinoismum
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka_
autor
12. aug 2021

@malinoismum ty si prvá osocovala noa keď mám 16 😄 budem mať 17 a môj frajer 18 zabezpečiť bábo by sme vedeli na tejto stránke si predsa ľudia radia to že som si zle prečítala krabičku je moja vina ale ty nemusíš hneď súdiť ľudí tebe môže byť jedno koľko krát sa spravil chcela som len poradiť 😄

jaskolka
12. aug 2021

@bianka_ skus sa nerozculovat tu na dospelé ženy, ktoré ti radia celkom dobre,si stále iba dieťa, a prepáč, ale keď už v 16 rokoch musíš mat sex s frajerom, tak by automaticky bolo treba seriózne uvažovať o dobrej antikoncepcii, aby si tu o pár mesiacov nevypisovala, že mám 16,som tehotná a co mam robiť. Lebo pri takom štýle sexu, ako máte (naplno) a nulová ochrana a vedomosti o počati, alebo o tehotenskych testoch, je to veľmi pravdepodobné, že tak to aj skončí.

janai1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bianka_
autor
12. aug 2021

@janai1 ja tu ale nikoho neurazam to že mam 16 a mám frajera s ktorým spavam je v tejto dobe normálne už aj 10 ročné decká majú sex na "plno" a nikoho to nezaujíma 🤣 zle som si prečítala krabičku na testoch to je všetko neviem čo sa tu ďalej rieši to že mne niekto vynada na tejto stránke kde sa má teda poradiť a nie vynadať a "osočovať" no neviem teda ja som chcela len vedieť krabičku som si prečítala až keď som sem dala ten príspevok v Tom strese som na tu úplne zabudla a áno bábätku by sme boli radi aj keď ti znie ako chce mám 16 a som v podstate ešte decko ako teda píšete ale to je už asi skôr moja vec ja som chcela len vedieť o tých testoch ale bola kravina sa pýtať tu 😄 aspoň do budúcna budem vedieť že tu netreba písať veci lebo sú tu ženy ktoré nevedia poradiť len súdiť 🙂 pekný večer

bianka_
autor
12. aug 2021

@malinoismum ja sa kludnit nemusím lebo kľudná som 😄 len ma bavia tie komentáre pod tým keď chce človek poradiť a vy tu píšete také s prepáčením sprostosti ohľadom mojom veku a že je môj frajer tlk 🤣 bývame spolu máme normálny vzťah čiže keby sa to babetko náhodou aj stane tak by to problém nebol peniaze atď sú čiže by mu nič nechýbalo 🙂

malinoismum
13. aug 2021

@bianka_ Pozri, my ti píšeme každá jedna veci ktoré sú pre teba nepredstaviteľne, vzhladom na vek - aj keď si to vôbec neuvedomuješ - je úplne jedno aká “dospela” sa cítiš …
A poviem ti tajomstvo- to, že spolu bývate a máte “normálny” vztah absolútne nestač na dieťa a s tým súvisiace záväzky.
Ale vzhladom na tvoje reakcie ti je to asi zbytočne vysvetľovať, na to prídeš, len aby to nebolo kruté…
Chvalabohu, že moja starosť to nebude. Pekný deň.

malinoismum
13. aug 2021

@bianka_ Ešte niečo ti napíšem, naozaj to myslím v dobrom. V tvojom veku, keď som mala 16, som mala úžasného priateľa, dodám že zabezpečeného - mama mi samozrejme dohovárala, že si mám dať predpisat lieky HAK atd., a ja jej na to že veď “Lukáš ma prácu už aj keby prestal pracovať je do konca života zabezpečený atd… “ a jasne, že pre mna vtedy, to bol najlepsi chlap pod slnkom, zažili sme spolu 5 nádherných rokov a potom sme sa rozlúčili. Chvalabohu že som si ju dala predpisat… inak by dnes bolo o ďalšiu rozbitú rodinu viac…

Spätne keď počujem tie moje slova len jedno ti poviem, hovorila z nich zamilovanosť a neskutočná nezodpovednosť niesť za svoje činy zodpovednosť…btw Lukáš ma dnes krásnu rodinu a úžasnú manželku a ja sa mám tiež super a čakám druhé babatko 🙂

Naozaj sa nemáš kam ponáhľať, a ako matka, by som určite chcela vedieť o tom, minimálne by som sa chcela vyjadrit k tvojmu “zámeru” alebo nazvime to benevolencii otehotnieť. Ona k tomu čo povedala?

- snáď si pochopila, čo som ti tým chcela napisat. Si mladunka, aj keď sa ti zdá že je to ten pravy- áno, môže byt, ale naozaj sa nemáte kam ponáhľať. Ja som stihla kým som mala deti cestovať čo bolo neskutočné a to je len zrno toho, od čoho ta dieťa bude (sčasti) obmedzovat.
Máš možnosti, o ktorých ani nevieš a navýše- naozaj veľmi nízky vek. Skús o tom porozmýšlať ❤️ Máš nielen že čas, ale i keď si to neuvedomuješ - naozaj niesi pripravená mat dieťa. To, že ty tvrdíš opak, to z teba hovorí ešte pubertálna tvrdohlavosť a to, že momentálne sa cítiš najmudrejsia - bola som taká ista🙂 ale ako píšem vyššie, na to prídeš vekom… to sa môžeme kľudne staviť ☝🏼😉

A ak som ta niekde v predchádzajúcich komentároch urazila tak ma to mrzi a ospravedlňujem sa za to, len zo mna hovorí aj moja profesia kde sa bežne s “detmi, ktoré majú deti” stretávam - a ver že žiadnej nezávidím.
Príjemný deň a nech sa ti, Vám dari. ♥️

miskamicha
13. aug 2021

@bianka_ stava sa. Nic sa nedeje. Ale ak prave netuzis po babatku, chran sa, aspon pharmatex. Ono aj ked otehotniet nie je take lahke 🙂 ale niektorej sa podari uz len ked chlap na nu hodi trenky😁

ana_mt
15. dec 2021

@miskamicha ružové su aj tehotenske maju označenie hcg pepino

miskamicha
18. máj 2022

@ana_mt ano ano ked som ja rpbila tehu testy este som tie nevidela v obchode 🙂 ale maju oznacenie hcg hoc su ruzove

mariska1989
18. máj 2022

Že 10 ročne sexujú .mám dosť akože dcéra má 11 a neviem si to predstaviť 🤣

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre