20 dní mi mešká menzes a test je negatívny

christin94
2. nov 2014

Ahojte, myslíte si, že by som mohla byť tehotnà? 20 dní mi meškala MS, na 21 deň som mala jednodňové špinenie, test mi vyšiel negatívny.

raszuz
2. nov 2014

Odpoved Ti da lekar ...

christin94
autor
2. nov 2014

Dakujem, este pockam tyzden, a zajdem za nim 🙂 nikdy som tehotna este nebola, takze ani len netusim ake to moze byt

kajusa83
2. nov 2014

nemusis byt ja som nemala 3 mesiace a nebola som tehotna

kliara
2. nov 2014

Keď test vyšiel negatívny, pochybujem, že si tehotná. Ale aj tak by si mala navštíviť lekára.

raszuz
2. nov 2014

@christin94 tiez som to tak raz mala, isla som k lekarovi, pichol vyvolavacku a bolo. Nemala si teraz viac stresu, alebo si nebola chora?

christin94
autor
3. nov 2014

@raszuz zabudla som spomenúť, ze ten test som si robila pred tym spinenim, nechráneným sex som mala viackrát a pozor sme si rozhodne nedávali, MS mi meškala, mávajú ju tak 35-40 , ale. Vzdy pride a je normálna, toto sa mi stalo prvykrat. Preto neviem, rozhodne skočim za lekárom, bola som tam pred mesiacom a robil mi ultrazvuk a žiadna cysta, som v poho

raszuz
3. nov 2014

@christin94 uvidis, lekar Ti povie na 100 %, ci ano alebo nie. Mozno by som skusila ten test este teraz spravit

christin94
autor
3. nov 2014

Počkám este par dni a urobim si znovu, dakujem pekne 🙂 @raszuz

elizeenka
3. nov 2014

mne meska 10dni,ale ja som brala clostilbegyt a duphaston tak po tejto kombinacii som vzdy dostala presne a teraz nic a test rovnako negativny,ale pisali tu aj baby v inej diskusii ze aj dva tyzdne aj viac po vymeskani test negativny a aj tak bolo tehu z toho. Tazko povedat ze ci si ci niesi....

christin94
autor
3. nov 2014

@elizeenka no uvidime, sama som velmi zvedava, čítala som nejaké články a tiez, ze by to bolo mozne, nechcem si nic namyslat lebo uz som raz bola sklamaná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre