Meškal vám menzes 5 dní, mali ste negatívny test a boli ste tehotná?

31. júl 2021

Stalo sa vam, ze vam MS meskala 5 dni a test vam ukazoval negativny vysledok a boli ste tehotne?

mikasz
31. júl 2021

Mne nie, aj vacsina zien zisti, ze je tehotna prave ked jej meska menzes, to je prvy znak. Ale vynimky su vzdy.
Mas odsledovane kedy si mala ovulaciu? To je jediny spolahlivy ukazovatel, nie to, kedy si mala menzes dostat. Aj ked mas cyklus presny ako hodinky, vplyvom roznych faktorov (stres, nachladnutie, hormonalna nerovnovaha,...) sa moze ovulacia posunut a tym aj menzes dostanes neskor ako obvykle, alebo teda nedostanes.
Pockaj par dni a test zopakuj.

autor
31. júl 2021

@mikasz nemam odsledovanu ovulaciu. Nieco sa deje urcite. Uz tyzden ma bolia prsia a v podbrusku. Len to cakanie je najhorsie 😏

siu296
1. aug 2021

Skúste si kúpiť digitálny tehotenský test. Je síce drahší, ale ukáže tehotenstvo hneď 🙂

autor
1. aug 2021

@siu296 MS uz prisla 😏😏

lienka.7
1. aug 2021

Mne meskal aj 2 tt a potom prisiel (bola som prechladnuta) a raz mi dokonca vynechal (zo stresu).

autor
2. aug 2021

@lienka.7 clovek sa tesi ze uz nieco bude ked tak dlho nic a potom len sklamanie... Ludia hovoria nemysli na to, ale clovek jed tuzi po babu tak jasne ze na to mysli... Pojdem teraz prvy mesiac cez ovu testy... Aj ked si myslim, ze tym nic nevyriesim, kedze minule mesiac sme isli skoro stale kazdy druhy den.. a nic.. museli sme sa trafit do ovulacie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre