Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

24 hodín po sexe ma prehnalo. Som tehotná?

bebaa
28. dec 2011

Uzivam hormonalnu antiku (tabletky)...sex sme mali pred 24hodinami, tabletku som uzila dve hodiny pred tym, dnes po 24hodinach po sexe ma prehnalo, citala som ze spermia ostane u zeny aj 2-3 dni....je moznost otehotnenia?

latvia
28. dec 2011

@bebaa vzdy je moznost otehotnenia. pokial ale uzivas tabletky dlhodobo, nemalo by k tomu dojst. ale nemas nic na 100 percent iste 😅

bebaa
autor
28. dec 2011

@latvia davam si vzdy talbetku o 20,00....myslim ze tato dnesna sa este nevstrebala... tak som si pre istotu teraz dala druhu...dufam ze sa nic nestane, uzivam asi 3 mesiac...

latvia
28. dec 2011

@bebaa nikdy neber tabletky viac nez je predpisane, pokial nehnackujes cely den a negrcias, tak nie je treba. predsalen mas uz vytvorenu urcitu hladinu hormonov a organizmus inac nastaveny.myslim ze jedna vynechana tabletka neurobi take zmeny aby si otehotnela, aj ked vynimocne pripady sa stavaju

bebaa
autor
28. dec 2011

@latvia to fakt? do prdy, co cil? no mna hrozne prehnalo!!!! tak som sa naplasila.

latvia
28. dec 2011

@bebaa ukludni sa. jedna hnacka nie je nic strasne.ja by som sa kvoli tomu nestresovala

bebaa
autor
28. dec 2011

@latvia 🙂 moje dieta bolo uplne neplanovane, s jeho otcom som sa poznala 2 mesiace a na prvy nas sex sme ho splodili, od vtedy stresujem non stop!!!!!

latvia
28. dec 2011

@bebaa 😀 no vidis a jak ti je dobre ze mas babatko 😉

bebaa
autor
28. dec 2011

@latvia ano ano 🙂 som stastna, dokonca aj darca spermii je uzasny otec, ale to druhe zatial nemame kde uskladnit

bodka13
28. dec 2011

@bebaa na to že si celá vyplašená to berieš celkom s humorom 😀 😀 😀

bebaa
autor
28. dec 2011

@bodka13 no vyplasena, vies pytam sa aj tak do buducnosti, ci moze prehananie znizit moznost otehotnenia...

bodka13
28. dec 2011

@bebaa chápem 😉 ...len mi to tvoje písanie s Latviou vyčarilo úsmev 🙂 hlavne tá veta o darcovi a uskladnení 😀 😀 😀

gigus
15. mar 2015

Hahahha dobre som sa pobavila.... 😀 😀 😀 tak toto som ešte nevidela za príznak tehu považovať hnačku....fakt dobré hahhahah