33. deň cyklu a nemám menzes

paloma10
26. máj 2020

Ahojte🙂
Chcela by som sa spýtať, či ste to mali niekto podobne.. Mierne mi mešká menzes. Chodieva mi 28-29.deň (niekedy aj skor), čo vychádza na štvrtok-piatok minulý týždeň. Nevydržala som a v sobotu som si spravila test, bol ale negatívny. Je možné, že som aj tak tehotná? Dnes je to 33.deň, ms zatiaľ neprišiel. Stalo sa niekomu, že mu vyšiel negatívny test a boli ste tehotné? Testovala som príliš skoro? Zatiaľ som nerobila ďalší, nechcem sklamanie. Máme 8 mesačnú dcérku a potešili by sme sa hneď aj druhému bejby 🙂

deti95060810
26. máj 2020

no len si pekne sprav test...určite ti to viac napovie ako nejaké skúsenosti mamičiek tu na Mk...

marryy11
26. máj 2020

@paloma10 ahoj zajdi radšej k lekárovi , meškajúca menštruácia nemusí hneď znamenať tehotenstvo 😔

paloma10
autor
26. máj 2020

Dakujem dievcence za odpovede 🙂 chcem pockat este tak 2 dni, vo stvrtok rano testnem a uvidim. Este budem mat 2 dni nadej 😀 Len ma zaujimalo, ci sa to stava, ze vyjde negativny a potom pozitivny, pripadne ci to bolo skoro. Lebo niektore baby pisu, ze aj pred ms testovali a vysiel uz pozitivny 🤷‍♀️😊

sandravallo
26. máj 2020

@paloma10 Mne ukazal test tehu az po 15 dnoch meskania napriklad, niekomu ukaze slabu // uz po 1 dni. Pred mrskou by som neodporucala testovat, ludia su potom sklamani. Mas aj nejake tehotenske priznaky? Asi vies porovnat ked uz 1 babo mas..

paloma10
autor
26. máj 2020

@sandravallo Ja som ani pri prvom tehu nemala ziadne priznaky okrem bolesti v podbrusku. Ziadne naliate prsia, ziadne nevolnosti ani nic. Teraz takisto ma iba pobolieva v podbrusku, take napatie tam citim a chodim castejsie cikat 😀 To je vsetko.

sandravallo
26. máj 2020

@paloma10 Daj potom vediet ako to dopadlo ;)

sense
26. máj 2020

Ja som.pri dcere mala na 4den meskania takeho ducha ze som.si myslela ze tu ciarku tam len chcem vidiet ,a ked som.si.spravils digit.test tak.ukazal tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre