35 deň cyklu a nemám menzes

sima100
2. aug 2012

Ahojte. Viem,ze mi nemozete povedat ci mozem byt v tom,len by som Vás chcela poprosit o Váš názor 🙂 . Posledne mesiace mám dost nepravidelny cyklus 28-30dní. S priatelom sa snažíme o bábo uz par mesiacov no nedarí sa.Dnes je 35den cyklu a menstruacia nikde. Test som si robila pred dvomi dnami,no negatívny . Od vcera ma neskutocne bolia prsia,co sa vyskytovalo len pocas menstruacie alebo pred nou a stale nic . Uz pár dní mam vyrazny hnedy vytok ktory som este nemala . Neviem ci mám testu na 100pro verit kedze je to len 35den ,no vsade píšu ze by uz bol isto pozitívny .

macamac
2. aug 2012

možno 😀 😀 😀 😝

sima100
autor
2. aug 2012

no ved to :D

zvolsiinylogin
2. aug 2012

@sima100 skus sa objednat u dokiho..on ti to povie so 100 per, urobi ti dajake vysetrenia.. 🙂

syssu
2. aug 2012

aj mne v takom case vychadzal negativny test a teraz kupujem kocik.. daj tomu este par dni a uvidis ;) 🙂

zvolsiinylogin
2. aug 2012

ja mam iny problem, na 20 DC som objavila ruzoveho dusika, silnel, ale potom prislo mierne krvacanie( 25 DC), este sa ako tak udrzal,a potom slabol...ostal az do menzes (30 DC)..aj dnes na 2 DC som si skusila rano urobit, nieco tam je, ale len take slabucke a vyblednute, skoro nic nevidno....tak co mam robit? citala som, ze este po menzes si robia zeny testiky , ci to tam je alebo nie...a uz sme sa tak tesili, ze by to mohlo byt..co myslite?

lucia2505
2. aug 2012

@zvolsiinylogin ahoj, asi to skúr bude ten prípad, že hcg ešte úplne nevymyzlo z tela, chvílku to ešte potrvá...

nikolka2
2. aug 2012

Mne ukazal test ciarku slabu az ked mi meskali pri dcerke na11 den meskania ,,,a pri synovi 9 den meskania ,,pockaj este 😉

petraxy6
2. aug 2012

@sima100 a nemôžeš sa opýtať v témach, ktorých je tu založených 200? Lenže idem ti privolať @katren a ona ťa naviguje čo máš postláčať... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A hneď v prvej vete si si odpovedala: "Viem,ze mi nemozete povedat ci mozem byt v tom..." tak načo zakladáš takéto otázky? Na to máš vyštudovaného lekára, ktorý ťa vyšetrí a zodpovie ti všetky otázky.

nicebaculka
2. aug 2012

@sima100 no ja na zaciatku tehu som mala take iste priznaky a test mi najskorej vysiel negativny,,, az potom mi vysiell pozitivny o nejake 2tyzdne nato,,,, chod k lekarovi on ti povie :D

danu
2. aug 2012

@sima100 skus pozriet do vyhladavaca a nejdes dostatok tem, ohladom meskania menzesu a naslednemu moznemu tehotenstvu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre