Je možné otehotnieť 32. deň cyklu?

katarina6856
25. júl 2022

Je možné otehotnieť 32. deň cyklu? Samozrejme že viem že ovulácia má byť okolo 14 dňa (v mojom prípade o pár dní neskôr, keďže nemám 28 dňový cyklus). Zvyčajne mám cykly dlhé 32-35 dni, dnes je 37.den a stále nič... 32.deň cyklu sme mali nechránený styk. Bolia ma prsia, som citlivá no krámy stále nič... Takto dlho mi nemeskavaju. Test som si robila včera, ale je jasné že by tak skoro nič neukázal, čiže negatívny. Otehotnela niektorá z vás aj v takýchto dňoch cyklu? Ďakujem

pukina
25. júl 2022

@katarina6856 asi skor nie. Tie priznaky budu pms

matullienka
25. júl 2022

@katarina6856 ak by si aj ten 32dc otehotnela tak 37dc určite nemáš príznaky. Buď si mala ovuláciu skôr a otehotnela si vtedy alebo ju môžeš mať az teraz

kkovacovak
25. júl 2022

@katarina6856 nemala si viac stresu? Lieky? Choroba? To môže byť dôvodom meškania. Tiež si nemyslím že by si bola tehotná. V tomto čase by sa keď tak vajíčko uhniezďovalo a to by si pociťovala inak.

katarina6856
autor
25. júl 2022

@kkovacovak ahoj, boli sme na dovolenke tak možno stres z toho, ale inak nič extra. Chorá som nebola, lieky žiadne.. uvidíme, ďakujem za rady baby dám vám vedieť ako to dopadlo 🙂

kkovacovak
25. júl 2022

@katarina6856 môže byť. Zmena prostredia atď. Každopádne tehotná asi nebudeš

blaazi
26. júl 2022

@katarina6856 ovulácia sa môže výnimočne posunúť aj na 32. deň cyklu. Treba sledovať príznaky, hlien, ovu testy, bazal. teplotu.14. Deň je štatistický údaj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre