4 dni meškajúci menzes a negatívny test

mrkvicka10
11. apr 2014

Ahojte.
Môj cyklus býva 25-26 dńový. posledná M bola 15.3.2014 a nechránený pohlavný styk som mala 12., 14., a 23 deň cyklu. Mám bolesti podbruška, pretočený žalúdok a v prsiach pocit ako keď Vám chce samovoľne vytekať mlieko, bazálna teplota sa posledné 4 dni pohybuje 37,1 - 37,7 .Dnes je 28 - deń cyklu, M stále nikde a test ktorý som si robila dnes bol negatívny. Máte niekto takúto skúsenosť? Môžem byť vôbec tehotná? Koľko dní by ste počkali ak by neprišla ? - aby som sa ohlásila u doktora?
Ďakujem baby 🙂

zuzkyna
11. apr 2014

U každej ženy sú hladiny HCG iné... mne tiež ukazovalo dva týždne negatívny test a tehotná som už bola 🙂 U druhého tehotenstva sú vraj tie hladiny HCG ešte nižšie ako pri prvom, lebo telo si tento stav už pamätá...

dobromila1111
11. apr 2014

Ja som mala prvýkrát pozitívny test až na 6.deň po predpokladanom dni ms, z ranného moču🙂 držím palce🙂

myskacici
11. apr 2014

baby, mne mešká takmer 2 týždne :( :( robila som si 4 testy a vyšli jasne negatívne....

lulu369
11. apr 2014

@mrkvicka10 4 dni ešte nie je až tak veľa, počkaj ešte pár dní a test zopakuj 😉

lulu369
11. apr 2014

@myskacici moja mala by si sa objednať k svojmu gynekológovi, 2 týždne je dosť dlhá doba a keď je test negatívny...radšej choď ku gynekológovi

myskacici
11. apr 2014

@lulu369 Dakujem, pondelok už aj idem

lulu369
11. apr 2014

@myskacici nie je začo ďakovať, držím palce aby to nebolo nič vážne

jellinga
11. apr 2014

@mrkvicka10 Ahoj, ja mam presne ten isty problem, uz stvrty den mam bolesti ako by mala prist mrcha a stale nic a test mam takisto negativny. Tak nam asi nic neostava ako cakat... 🙂

mrkvicka10
autor
11. apr 2014

@jellinga Tak sa nechajme prekvapiť 😉 a potom napíš ako si dopadla. Dnes je u mňa 28 deň - čo je zlomové,nikdy mi viac nemeškali.

jellinga
12. apr 2014

@mrkvicka10 Ja mam tiez 26 dnovy cyklus, malokedy sa stane ze jeden dva dni meska... ale teraz mam uz 29 den a cakala som aj rano ci mrcha dorazi a zatial stale nic... 🙂 Urcite napisem ako dopadneme aj ty daj vediet. Bolo by skvele, keby sme sa stretli v decembrovkach. 😵

mrkvicka10
autor
12. apr 2014

@jellinga Ja si myslím, že to tak aj bude 😉 ak to teda všetko dobre dopadne a drobček to vydrží. A odkiaľ si? To by bolo tvoje prvé?

jellinga
12. apr 2014

@mrkvicka10 Z Noveho Mesta a ty? Pokiaľ by sa podarilo bolo by to prvé dieťa, ty už mas nejaké?

brunetka77
13. apr 2014

Ahoj píšem do tejto témy lebo nechcem zakladať novú ale chcem sa opýtať či mám dôvod na paniku keď mi meškajú krámy 3 dni lebo v januári som užila tabletku PO a každý mesiac mi meškali o nejaký deň dva ale vždy som mala aspoň pobolievanie v podbrušku prípadne citlivé prsia taká klasika že som vedela že príde ale tento mesiac akosi nič..koľko by som mala podľa vás počkať? chcem sa objednať aj ku doktorovi ale nechcem príliš skoro ak by náhodou prišla.. Ďakujem za odpovede 🤐

karmela
13. apr 2014

@brunetka77 pockaj a ked do týždňa nedorazi MS objednaj sa k Dr pichne ti vyvolavacku a do týždňa by mala dôjsť 😉 a môžeš mat len hormonalny výkyv s tabletky po.Alebo môžeš byt tehu ked máte nechránený styk ale to ti uz nepotvrdí nik okrem Dr.Tak nech je tak ako si prajes

kliara
13. apr 2014

@ mrkvicka10 - sú dve možnosti:
1. Si tehotná, ale ešte len krátko a test zatiaľ tehotenstvo nezachytil, lebo je priskoro. V tomto prípade ostane bazálna teplota naďalej nad 37 každé ráno.
2. Nie si tehotná, jednoducho môžeš mať tento mesiac dlhší cyklus, mohla si mať neskôr ovuláciu a menštruácia sa ešte len dostaví. O niekoľko dní (ja neviem 2, 3, 4) môže bazálna ranná teplota klesnúť pod 37 a v ten deň sa dostaví menštruácia. To, že ti menštruácia nikdy nemeškala viac, ešte neznamená, že tentokrát ti nemôže meškať viac dní.

@ myskacici - v tom prípade nie si tehotná, keď všetky testy vyšla jasne negatívne. Bude to nejaká porucha.

@ jellinga - nepíšeš, či ti už mešká menštruácia, ešte čakaj.

@ brunetka77 - a mala si posledný mesiac nejaký nechránený styk alebo predpokladáš, že mohla zlyhať antikoncepcia? Určite počkaj ešte aspoň týždeň a buď úplne v pohode, tvoje telo je po tej januárovej tabletke možno ešte trošku rozhodené, nefunguje teraz presne ako hodinky.

brunetka77
13. apr 2014

@kliara mala ale len začiatok a potom sme použili kódom.. Čakám a vyskúšam aj babské rady ako červené vínoa horúci kúpeľ snáď sa to pohne 😒 ďakujem za odpoveď

veja28
13. apr 2014

Ahojte mam 8 den od ocakavanej menstruacie ta sa ale nedostavila, pocas mesiaca som mala nechraneny pohlavny styk, menstruacia mi chodi pravidelne ako hodinky a teraz zrazu toto, robila som si test a ten vysiel negativny, v podbrusku mam ale zvlastny tlak a je mi zle z vone ktoru bezne pouzivam, myslite ze aj napriek negativnemu testu mozem byt tehotna?

lyzzy
13. apr 2014

@veja28 ...ano mozes

23petka
13. apr 2014

@veja28 ahoj, aj ja si myslím,že môžeš byť tehotná

brunetka77
14. apr 2014

@karmela ďakujem pekne za odpoveď 🙂 verím tomu, že sa dostaví, nemala by som byť tehotná, nechcem povedať že to viem isto lebo vždy sa niečo môže prihodiť, ale myslím si a teraz som ešte aj v ohromnom strese tak ani ten tomu neprispieva 😔 aj keď sem tam mám taký pocit akoby už mala prísť a aj prsia ma už pobolievajú tak dúúúúúfam 🙂 😲

myskacici
14. apr 2014

@kliara dnes som bola u lekára a nemám žiadnu cystu ani zápal. Vzal mi krv a pichol vyvolávačku. Koľko dní cca trvá kýmpo vyvolávačke príde MS?

alexandra1104
14. apr 2014

ahojte mne meska 3 dni robila som si test a negativny bolesti ako by mala prist mrcha a nic

alexandra1104
14. apr 2014

zle mi je po vsetkom co zjem ach

ribelina
14. apr 2014

baby ja takto pred rokom som mala mrchu 6.3. a prvý pozitívny test mi vyšiel až 15.4. a to bola len taká slabučká čiarka že ju ani vidno nebolo. a teraz mi tá čiarka spinká v postielke 😉

jellinga
14. apr 2014

@mrkvicka10 Ahoj no ako si na tom? Ja som dnes rano skoro odpadla. Nasla som // a ozaj som to popravde necakala, nakolko som mala narocny mesiac, ale je to tam .🙂

lolo58
14. apr 2014

ahojte mam na vas slecny taku otazku. priatelke meskaju uz okolo 8-9 dni chcely by sme babo 🙂 a aj ked si robila test ze nemala tam dve ciarky ale je jej zle a stazuje sa na bolest v podbrusku ako krce slabe par krat za den.dnes zevraj mala spinenie slabunke len chvilku a dost. preto sa chcem spytat ci by bola moznost ze by mohla byt v tom aj napriek tomu ? ci :D

mrkvicka10
autor
14. apr 2014

@lolo58 Ahoj,no je to dosť pravdepodobné 🙂 skúste test

mrkvicka10
autor
14. apr 2014

@jellinga Gratulujem mamina. My máme tiež 2 . Dnes som ich tam našla a ja som s tým už počítala nakoľko je to moje 4. 😀 takže ideme bruškatieť, sa tešííííím. Možno sa raz aj budeme vidieť na kávičke ak budeme mať cestu okolo seba. Som od Zvolena 🙂

ribelina
15. apr 2014

@lolo58 no ja som mala prvé dva testy tiež negatívne a napriek tomu som už bola tehotná 😀 tak držím palce

jellinga
15. apr 2014

@mrkvicka10 takisto gratulujeeeeem 😵 uz len aby sme vsetko dotiahli do uspesneho konca. 🙂 Kedy sa chystas k lekarovi? Asi bude este skoro nie? Predsa si v tomto skusenejsia. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre