4 dni mi mešká menzes

07majka
15. okt 2017

Ahojte maminky 😊 Chcem sa opýtať vy máte určite všetky toľko skúsenosti .... s manželom sme si povedali že už by bol aj správny čas mat bábätko. A otázka znie že keď sme mali sex na 16 ovulacny deň (mám pravidelný alebo myslím pravidelný cyklus každých 27- prevažne 28 dni) sme mali sex. Myslite že aj v tento deň sme mohli splodiť malučkeho potomka ? Už týždeň dva som hrozné unavená každý deň po práci by som len spala a hlavne jedla a jedla. Príznaky mám ako keby som mala mat menštruáciu podobne bolesti aj ten hlad 😂😂😅
Už 4 dni mi meška menštruácia.co u mna fakt vôbec nikdy nieje zvykom Test som si robila dnes ráno a bol negatívny. Tak teraz neviem že čo ? Síce sme kupuli dom v zahraničí a pomaličky si ho dorabame tak neviem môže to byt tehotenstvo alebo stres ??? ĎAKUJEM KRÁSNE VŠETKÝM KTORÝ TO DOČÍTALI AŽ SEM . Krásny dnik Vám prajem

lilyianka
15. okt 2017

@07majka je to 16 den cyklu,nie ovulacny 👍 nuz a pri pravidelnom 28dc by si vtedy mala mat uz po ovulacii...ale samozrejme,ze ovu mozes mat posunutu...nakolko teraz je od pohl.styku uz cca 16 dni,test by ti ukazal pozitivny vysledok...cize tehotenstvo to asi nebude ✌

07majka
autor
15. okt 2017

@lilyianka ďakujem za odpoved len strašne mi to nejde do hlavy niektoré vlastne viaceré kalendáre mi ukazujú toto pozri? Ale viem to je taká spoľahlivosť. Presne to vychádza na ten posledný plodný zelený deň 30.9 😇

nelinka2009
15. okt 2017

@07majka mozes aj nemusis, skus test o 5-6 dni

lilyianka
15. okt 2017

@07majka to,ze ti nejaky kalendar nieco ukazuje este neznamena,ze to tak je
Mne tiez tento kslendar ukazoval ovu 6.10. A pritom som ju mala 2.10. (Potvrdene gynekologom)

obsadenemeno
15. okt 2017

@lilyianka ved to, ze nase tela nefunguju podla nejakych kalendarov......

mamaaaaaaaaaaa
15. okt 2017

@07majka ahoj moja. Ak si pouzila test ktori nezachyti hcg ak je este slabe tak oreto je negativny. Skus si odsledovat kedy mas presne ovulku .. väčšinou pri 28 dnovom cykle to byva na 14 den .. skus si merat teplotu alebo ovu testiky si kupit.

Ja som otehotnela 3 mesiace po vysadeni antiky co som bola festne prekvapena. Ovu som mala medzi 17-21dc a pohl styk som mala 19dc. Predtym som nemala ziadny a potom som mala az ked mi meskala mrska ktora mi chodila na 30/31 dc po vysadeni antiky tie 3 mesiace. Ja som od zaciatku vedela ze som tehotna citila som to aj ked mi 2 testy vysli negativne a prvy pozitivny mi vysiel na 41dc 🙂 takze tak..m tym ti chcem povedat ze nie je este nic stratene. Skus pockat par dni a mozno budy kolajnicky drzim palce.

07majka
autor
15. okt 2017

Jasne baby chápem veď to všetko je len orientačne a hlavne každá žena je iná 😊

07majka
autor
15. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa
Ďakujem krásne si milá veľmi a ako pozerám tak v decembri budete mat mimčo tak gratulujem. A neuverite práve mi dorazila menstruaciaa akože ja teraz absolútne nechápem mne nikdy nikdy v živote takto nemeškala... takze dúfam že na budúci mesiac sa podarí aj nám... len teraz som zmenená že ako vypočítať plodne dni

mamaaaaaaaaaaa
15. okt 2017

@07majka tesime sa babätko .. budeme mat darcek pod stromček 😊😊😊.. skus si merat bazalnu teplotu alebo si kup tie ovu testy .. presto ze nevies kedy mas ovulku .. ta moze prist ajhned po mrche ale aj par dni pred mrchou sme zeny a kazda sme ina vidis mrzi ma to ale skusaj stale 🙂 drzim palce

07majka
autor
15. okt 2017

@mamaaaaaaaaaaa ďakujem si Zlaticko ovulacne testy nakuuuupeenee

janka_5
7. máj 2022

Ahojte baby... 4dni mi mešká mrcha😔 som zúfalá neviem čo mám robiť mám si spraviť test alebo čakať či pridu😔 poraďte mi

lulka321
7. máj 2022

@janka_5 ak máš podozrenie, že by si mohla byť tehotná, tak si sprav test. Keď ti mešká 4 dní, tak sa ti pozitívny výsledok už ukáže.

janka_5
7. máj 2022

@lulka321 😔 dostávala som presne 3.. pozerám na kalendár a už mi mešká 4dni .. mám si spraviť ? A čo ak mi vyjde negatív ? 😏

janka_5
7. máj 2022
lulka321
7. máj 2022

@janka_5 jasné, sprav si 😉 a keď výjde negatív, tak príde ms neskôr. Môžeš mať teraz napr. stresujúce obdobie a aj to vie rozhádzať cyklus. Mne raz ms meškala 3 týždne a to som vedela , že nie som tehu... Učila som sa na skúšky a to mi vedelo narobiť galibu 😅

janka_5
7. máj 2022

@lulka321 uvidím no skúsim si spraviť ☺️ Ďakujem za radu

janiness
20. jún 2022

Ahojte baby chcem sa vás spýtať mešká mi menstruacia 4 dni a dnes som si robila test ukázal mi negatív myslite že mi ukáže až neskôr ?

klaudi133333
22. mar 2023

Dobrý deň mám 14 rokov a 5 dní mi mešká menštruácia čo mám robiť ďakujem za každú odpoveď

ankare
22. mar 2023

@klaudi133333 mala si nechránený sex?

klaudi133333
23. mar 2023

@ankare vôbec som ho ešte nemala ani ho nechcem v tomto veku

ankare
23. mar 2023

@klaudi133333 ja som v Tvojom veku tiež nemala pravidelný cyklus.

klaudi133333
24. mar 2023

@ankare dosť sa bojím čo ak mi niečo je čo ak to nedostanem

ankare
24. mar 2023

@klaudi133333 neboj sa. Ja mávam dlhé cykly a nepravidelný menzes. A mám dve deti a zatiaľ som zdravá,klop,klop.

klaudi133333
26. mar 2023

@ankare ja mám že 5 dni ja nemávam dlhé cykly a toto sa mi stalo 1 krát

milota123
18. apr 2023

Ahoj té pprosim vás vedeli by ste mi poradiť som krátko po spoltanom potrate potrat bol 15. 3 2023 čiže som krvacal do 26. 3 2023 a 15. 3 2023 do dnes mi mešká menstrulacija us je toho štvrti deň po potrate som dlho nečaká po dvoch dňoch som skončila krvácat a het som mal sex takže neviem či môžem tak skoro otehotnieť včera som si robila tehotenski test a bol negatívni

dankafigurova
3. máj 2023

@janiness ahoj mne tiež mešká 4 dni… robila som si včera test a mala som negatív… tiež neviem na čom som

kvetinka3098757
4. sep 2023

Dobrý deň, chcem sa opýtať menštruácia mi mešká už 5 deň určite som si spravila teh.test ale vyšiel negatívny dnes som si spravila ďalší vyšiel mi úplne silná a druha taka úplne slabučka taky duch 😊 tak teraz vôbec neviem

kvetinka3098757
4. sep 2023

Kedy asi robiť ten test ? Mam počkať ešte ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre