4 pozitívne testy a iba slabý tlak v podbrušku. Vyšlo to?

queeeen
11. sep 2013

Ahjojte ahojte...dlhšie mam pocit, že som v tom no a dnes som si robila 4 testy všetky pozitivne aj keď so slabšou čiarkou teraz už je krasne viditelna čo som urobila ten posledný test..ibaže mam ani nie bolesti ale ako keby tlak v podbrušku tak sa trošku obavam, pretože ms by mala dojst v tychto dnoch ak tehotna nie som.. čo myslite ? :/

bronia13
11. sep 2013

podla mna ak si si urobila uz 4 testy a to je jedno ci je slaba ci silna ciarka tak si tehotna, to ze mas bolesti v podbrusku to je normalne, takze gratulujem 😉

happyfrog80
11. sep 2013

@queeeen hej urcite si tehu,asi ta matie ta bolest ako tu vsetky opisuju,tiez som citila inu bolest ako pred ms nez opisujuntuna baby 😉 ...moc by som sa neriadila podla konika 😀 ...ja by som to opisala ako jemna bolest maternice a az potom som citila tie pred ms bolesti 😉

marylis
11. sep 2013

@queeeen Urcite si tehu a gratulujem 🙂 Ja som mala tie iste priznaky jak ty. Preto som si test robila az v 6.-7.tt 😀 Lebo som si hovorila, ved uz ma boli brucho jak pred MS, uz urcite pride. No namiesto nej prisli nevolnosti 😀

a2303
11. sep 2013

Gratulujeeeeem 😵 ja som mala bolesti aj do 10 týždňa, to sa chystá maternica 😵

linda20111
11. sep 2013

@queeeen gratulujem, vyslo to 🙂 tie bolesti niekto ma, niekto nie, ja som mala iba take slabe steklenie 🙂

queeeen
autor
11. sep 2013

ďakujem som z toho mierne v rozpakoch, ale teším sa 🙂) :D kedy mam istk doktorovy ? podľa mojich skromnych vypočtov by tam ešte nič nevidel :P :D

marylis
11. sep 2013

@queeeen ja som sla hned ked som sa to dozvedela- v 7tt cca. Ja by som sla na tvojom mieste hned. 😉 Ale kludne si tam zavolaj a oni ti uz povedia co ako...

livocka21
11. sep 2013

@queeeen myslim ze ti mozemem blahozelat.... ja som nemala ziadne priznaky... k dr uz mozes ist hned...

queeeen
autor
11. sep 2013

no dnes som volala na gyndu a mam prisť až o týždeň....asi sa zbláznim do vtedy ....:/

queeeen
autor
19. sep 2013

no ahojte dnes mam už dve viditeľne kolajnice a zajtra idem k dr. :D

ailiba
12. aug 2021

@queeeen takéto pocity sú v tehu bežné, vôbec sa nestresuj.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre