Ovitrele pozitívny test

sammantha125
26. okt 2022

Ahojte dievcata. Chcem sa opytat. Viem ze po Ovitrele je pozitivny test dlhsie. Hlavne v mojom pripade 🤦‍♀️ ale vzdy sa mi stalo ze hcg klesalo. Teraz? Som z toho zmatena. 6 dni po ovitrel som si robila test aby som vedela ci klesne. // normalne viditelne ciarky. Po 4 dnoch som si ho robila zase co je uz 10 dni od pichnutia a test je uplne rovnako pozitivny ale iba Pepino. Adiel je uplne cisty a mamatest bol pozitivny slabsie // ciarky. Mate niektora skusenost s pepino testami? Alebo niecim podobnym? Dakujem

ninka99865
26. okt 2022

@sammantha125 pepino testy netreba ani kupovať tie robia čiarky aj z vody a mama testy poslednú dobu tiež solídne duchuju. Takže len čakať a testovať niečím iným

sammantha125
autor
26. okt 2022

@ninka99865 no boh. To clovek uz teda ani nevie. Ja pouzivam pepino dlhsie a nikdy som s nim nemala problem.

sammantha125
autor
26. okt 2022

Prikladam aj fotky. Pepino rodiel 4 dni.

ninka99865
26. okt 2022

@sammantha125 no ken to sú tie nové.. je tu aj skupina o pepino testoch. To máš podľa mňa tak 50 na 50. Skús dr max alebo livsane

sammantha125
autor
26. okt 2022

@ninka99865 nove?

ninka99865
26. okt 2022

@sammantha125 pred rokmi toto nerobili, teraz je to tu dennodenne

sammantha125
autor
26. okt 2022

@ninka99865 strasne. Neda sa uz na nic spolahnut 🙂.

simik22
26. okt 2022

Ale na tej poslednej fotke máš pozitívne testy , nie žiadny duchovia 🙂 zjavne si tehotná 🙂

sammantha125
autor
26. okt 2022

@simik22 je to mozne 😃 a dufam v to. ale to su po injekcii Ovitrelle. Hcg by malo klesat nie? 4 dni rozdiel a ciarka stale rovnaka.

ninka99865
26. okt 2022

@sammantha125 určite testuj ďalej. Držím prst 🍀

pamelaandersom
15. nov 2022

@ninka99865 ahojte som tu nova .chcem sa spytat som 9 den po pichnuti ovitrele a mala som planovani styk.dnes som sa testovala na 9 den od pichnutia a mám taki test podla vas vidite tam druhu čiarku?

ninka99865
15. nov 2022

@pamelaandersom ja nevidím, ale 9 dni si po injekcii áno? Tak to môžeš byt tak 7 dni po ovulácii.. ešte je skoro aby test ukázal

pamelaandersom
15. nov 2022

@ninka99865 to znamena že ne dostala som ten den ovulaciu ked mi to pichli?alebo ako to funguje ta injekcia?dostala som to prvi krat. Dnes som mala vytok taki mliečni husti a ešte bradavki mam take tmavšie a na dotik take citlive a bolestive troška.a test je taki troška rozmazani ne dasa to velmi vidiet ale skutočnosti je to troška ostrejšia ta druha čiarka može to byt aj ovitrele mam ho ešte v tele?

pamelaandersom
15. nov 2022

Pozrisa lepšie taki velmi slabi duch

pamelaandersom
15. nov 2022

@sammantha125 prosim vas viete mi poradit čo znamena toto test som 9 dni po ovitrele a test po obede bol taki že druha čiarka tam bola velmi slabo vidno len ako duch taki bieli a neskôr večer je už ta čiarka taka viraznejšia ten isti test.a dnes som mala aj taki mliečni vitok a bradavki mam take citlive a bolestive prosim vaš nazor može to byt od ovitrele že ho mam ešte v tele?

pamelaandersom
15. nov 2022

@sammantha125 ešte prikladam foto može byt ovitrele?rano slabšia a večer ten isti test a čiaročka sa zmenila na vyraznejšiu

sammantha125
autor
16. nov 2022

@pamelaandersom ahoj. No mne sa drzal ovitrele dlho. Podla mna este skoro testujes. A co to mas za test? Znacku? Rapiclear?

sammantha125
autor
16. nov 2022

@pamelaandersom ta injekcia je na to aby folikuly ( vajicka ) praskli. Takze pravdepodobne si ovu mala. Len kym sa vajko zahniezdi to trva aj 10 dni. Preto ti piseme ze mozno je to aj pozit test ( mojej kamoske ukazalo uz na 8 den ze je tehu po ovitrele) ale skor by som testla este o par dni. A uvidis.

pamelaandersom
16. nov 2022

@sammantha125 dakujem budem testovat na 11 den .to je zajtra.

sammantha125
autor
16. nov 2022

@pamelaandersom a co to mas za znacku testu?

ninka99865
16. nov 2022

@pamelaandersom k ovulácii dochádza cca 36 hodín po pichnuti. Skús vydržať čo najdlhšie a netestoval skoro lebo nebies ci ten duch neni ešte injekcia. Keď otestujes 2 týždne po pichnuti uvidíš normálny výsledok.

pamelaandersom
16. nov 2022

@ninka99865 maš pravdu ale je to tažke .ešte sa spytam v čera čiže 9 den po ovitrele som mala taki m mliliečni vytok ne tahavi čo to znamena?a bradavki mam take citlive a troška aj bolestive.menzes mavam 28dnovi čiže minuli mesiac som mala 23.10.tak podla vas kedy by som mala dostat dalši?

ninka99865
16. nov 2022

@pamelaandersom viem že je to ťažké ja takto som teraz stvrty cyklus letrozol + ovritelle. Ale testujem vždy sz 14 dni po injekcii. Taký výtok ma byt po ovulácii. A tieto príznaky mávam po ovulácii každý mesiac ktoré opisuješ. Ak si mala 10 dni dozadu ovritelle + cca 2 dni bola ovulacia tak ideálne za 6 dni. Fáza od ovu do menzesu by mala byt 14 dni ideálne, ale sú aj baby čo ju majú kratšiu.

pamelaandersom
16. nov 2022

@sammantha125 tento test mam

pamelaandersom
16. nov 2022

@ninka99865 vidite tam niečo može byt obitrele?

pamelaandersom
16. nov 2022

@ninka99865 je to ovitrele? Podla vas?

ninka99865
16. nov 2022

@pamelaandersom a odkiaľ to mám vediet? Čítala si vyššie pozorne čo sme ti napísali? Môže a nemusí to byt ovitrel kazdemu sa drží v tele inak dlho. Ja som ešte na 10 deň po pichnuti mala výraznejšieho ducha. Preto počkaj aspoň 2 dni a tak testuj ak bude silnieť je to tehu

sammantha125
autor
16. nov 2022

@pamelaandersom s tymito testami nemam dobre skusenosti. Ani ovitrelle som nemala a ukazovali mi presne take ciarky ako tebe a tehu som nebola. Skys si kupit iny a odtestuj zajtra 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre