4 pozitívne testy, krvácanie a špinenie

simaxxx7
24. nov 2022

Ahojte, bola som na sone na vyšetrení s tým, že mám 4 pozitívne testy a slabo som krvácala a špinila. Na sone nebolo nič vidno, maternicu mám čistú, aj vaječniky a aj vajcovody. Doktor mi povedal, že tehotná niesom. Hovoril mi, že pôjde asi o mimomaternicové tehotenstvo, hneď ma informoval o laparoskopii. Brali mi aj krv na HCG hormón a čakám na výsledky.
Stalo sa to niektorej z vás ? Myslíte si, že je nádej ešte, že by som bola naozaj tehotná a iba zatiaľ nieje nič vidno?

elalala
24. nov 2022

Koľko ti mešká menzes?

beata_k
24. nov 2022

@simaxxx7 Nespominal biochemicke tehotenstvo?

veronikaszabova
24. nov 2022

@simaxxx7 v kolkom TT by si mala byt?? Mozno je len skoro, aby nieco videla na sone

simaxxx7
autor
24. nov 2022

@elalala nemešká. Od 24.10 do 22.11 som mala v kusi slabé špinenie a slabú krv

simaxxx7
autor
24. nov 2022

@veronikaszabova podla clearblue, ktorý som si robila 11.11 mi vyšlo + 1-2

simaxxx7
autor
24. nov 2022

@beata_k nie iba mimomaternicové, na základe toho, že nikde nevidel plod

pondelok01
24. nov 2022

@simaxxx7 ja som to takto mala, najprv 22.12. normalna 4 dnova menstruacia, potom od 1.1. spinenie slabe takmer stale. 23.1. ma napadlo sa otestovat, ciarky mega silne, az prilis na to, aby to bolo z januaroveho tehotenstva. 29.1. mi potom praskol vajickovod, mala som velmi velke stastie, ze som sa napriek iba slabej bolesti vybrala pre istotu na pohotovost. K lekarovi som sa dostala cca 2 hodiny po nastupe bolesti (ktore boli naozaj iba mierne), a v ordinacii som skolabovala, hned ma brali na salu, strata 1,5 litra krvi. Keby tam vtedy nepridem, uz tu nie som. Otehotnela som este v decembri, len som o tom nevedela, kvoli tej normalnej menstruacii som sa vtedy netestovala. Takze odporucam sa sledovat, ak by si mala akekolvek bolesti, utekaj na gynekologicku pohotovost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre