Slabé krvácanie

ardnaxela1989
17. máj 2023

Ahojte minulý týždeň som si robila niekoľko testov všetky boli pozitívne u doktora som objednaná až 1 júna dnes som začala slabo krvácať isla som na pohotovost na Sone nebolo nič vidno doktor mi povedal ze to môže byť mimomaternicove tehotenstvo alebo začínajúci potrat alebo vôbec nič neznamená zobrali mi krv hcg mam 137 z výsledkami mam ist ku svojmu gynekológovi teraz vobec neviem na com som mali ste to niekto podobne

marhulka13
17. máj 2023

@ardnaxela1989 ano, len mňa nechali ležať v nemocnici

ardnaxela1989
autor
17. máj 2023

@marhulka13 mne ani nič nedali nič poriadne nepovedali to je prístup našej nemocnici 😅

nika_val
17. máj 2023

@ardnaxela1989 tak ako ti povedali tie 3 možnosti môže to byť naozaj jedno z toho
Ale na čom naozaj si ti povie až tvoja gynekologička, pripadne aj ta ťa necha čakať
Mne tak dr povedali že ide asi o zamlčany potrat a nechali ma ešte tyžden čakať či to naozaj bude ono.. a bolo ale ten tyzden som bola na vážkach , hrozny pocit

ardnaxela1989
autor
17. máj 2023

@nika_val ved práve že neviem na com som z manželom sa uz dlhší čas pokúšame

nika_val
17. máj 2023

@ardnaxela1989 je to velmi neprijemny pocit
Ja som len raz slabučko zašpinila (keby sa extremne nesledujem ani si to nevšimnem) .. išla som hned na pohotovost tam mi povedali rovno MA išla som aj svojej dr ta ma nechala že tyždeň počkáme a uvidí sa.. a teraz čakaj s tym pocitom
No u mňa to potom malo rychly spád a nemusela som ani ten tyždeň čakať..
Ale je tu na MK vela vela prípadov kedy špinenie neznamenalo nič zlé..
Len to ti nikto nepovie takto .. je to 50 na 50 a naozaj len čakať, byť čo najviac v klude a v pohode
Držím palce nech je to všetko v poriadku

marhulka13
18. máj 2023

@ardnaxela1989 ale tak je to asi jedno kde si, ja som napokon o bábätko prišla keď ma už išli prepustiť, že všetko je v poriadku , kritické týždne za nami.

ardnaxela1989
autor
19. máj 2023

@marhulka13 no včera som bola u gynekológa je to začiatok tehotenstva predpísal mi duphaston, magnerot a ascorutin a ležať o týždeň mam ist na krv ak sa mi zvýši hcg tak je dobre ak sa zníži som potratila

marhulka13
19. máj 2023

@ardnaxela1989 veľmi držím palce, nech to u teba dobre dopadne a babuliatko je živé a zdravé. Potom sem napíš, ako dopadlo vyšetrenie.

ardnaxela1989
autor
19. máj 2023

@marhulka13 ďakujem s manželom sme sa snažili 2 roky uz som myslela ze niečo nie je v poriadku veľmi to ale ružovo nevidím lebo včera celi deň som slabo krvacala 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre