5-dňové špinenie

nataliena460
28. máj 2023

Ahojte chcem sa spýtať či sa vám to stalo. začala som špiniť 3 dni pred MS a pokračuje to dodnes a už mi teda 2 dni meškakú len to špinenie. Ešte sa mi toto nestalo. Ak by to bola imlantácia opldneného vajička asi by to tak dlho netrvalo či? Ďakujem za nazory.

helen_167
28. máj 2023

@nataliena460 sprav si test

stellarstar
28. máj 2023
denuss
28. máj 2023

@nataliena460 ja som takto spinila asi 10dni, bola som tehotna

nataliena460
autor
28. máj 2023

@denuss az 10 dni? :O

denuss
29. máj 2023

@nataliena460 ano, najprv som myslela, ze mi prisiel o 2-3dni skor MS, ale bolo to strasne slabe a nerozbehlo sa to, tak som skusila test viackrat a tmavol, ale i tak som si myslela, ze to asi nedopadne dobre, netesila som sa radsej. No s babetkom bolo vsetko ok, syn ma 7rokov😊

denuss
29. máj 2023

@nataliena460 test si nerobila?

nataliena460
autor
30. máj 2023

@denuss no uz mi prisla MS meskala 3 dni . Naozaj som si uz namyslala ze som tehotna a v kutiku duse verila . Lebo my sa pokusame u 4 roky :( lebo taketo 6 dnove spinenie som este nemala. Vysiel mu aj pozitiv. Ovu test tak som myslela ze sa nieco rysuje 🙂 mozno to bol niaky hormonalny vykyv. Ale Dakujem za akusenost 🙂

denuss
30. máj 2023

@nataliena460 tak to mi je luto😔mozno islo o biochemicke, dobre sa neuhniezdilo, alebo nebolo vsetko ok.. aj take som zazila, mala som aj slabo pozitivny test. Moc ti prajem, aby sa cim skor podarilo a mali ste babetko. Mame v rodine par, ktory musel cakat 11rokov na dietatko, nakoniec sa prirodzene podarilo a dnes maju 3 deti

nataliena460
autor
1. jún 2023

@denuss Ďakujem ti veľmi pekne 🙂 dufam ze sa nam podari pevne v to verim a nic viac si nezelam :/ uff a ze po 11 rokoch ? to je az neuveritelne ... Ale zazraky sa asi dejú 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre