6 dní mi mešká menzes a test je negatívny

andrea2201
2. apr 2013

Ahojte, chcela by som poradiť. Už 6 dní mi mešká menštruácia, avšak dnes rano som si spravila test a bol negattívny. 10.04. som síce objednaná k lekárke ale táto neistota ma zabíja, s priateľom sa snažíme už pol roka o bábo.....je nejaká šanca že by som mohla byť tehotná?

livocka21
2. apr 2013

@andrea2201 ano je sanca 🙂 ...HCG je mozno este nizke, preto to test neukazal...o par dni si urob dalsi...drzim palce 😉

domcal
2. apr 2013

@andrea2201 no ja mám to iste len nie 6 dní ale 4 dni 😒 a už by som chcela veľmi bábo 😅

andrea2201
autor
2. apr 2013

ja už som si dnes ráno bola 100% istA že test bude pozitívny a dosť ma to sklamalo ....domcal držím palce

llenulka
2. apr 2013

ja by som test skor ako po tyzdni meskania ani nerobila,kusok trpezlivosti,babenky🙂

zoelly
2. apr 2013

mne vysie tiez test negativne, stale mi to neslo do hlavy...tak som isla do labakov na polikliniku a zpalatila si test HCG z krvi,asi 12eur ako samoplatca, to su spolahlive informacie aj pre lekarov, a bolo to pozitivne....HCG 480 3-4tyzden..

nikky222
3. apr 2013

mne tiez vysiel negativny test, teraz spinka vedla v postielke, potvrdil mi to dr v asi 8.-9. tyzdni na sone

eminka7
3. apr 2013

ahojte. tak mne meska uz 12 dni 😨 testovala som na 7. dne meskania- negativne dva testy...kedze som ochorela ked som mala dostat,tak som to pripisovala tomu,teraz ste ma zmiatli...ale tak my mame s partnerom prerusovanu suloz...tak teraz som trochu v pomykove ci si este test urobit ci nie, co vy na to? 😲

domcal
3. apr 2013

@eminka7 vyskúšaj si spraviť test za to nič nedáš a budeš mať pokoj na duši 😉

eminka7
3. apr 2013

len ja nemam ziadne priznaky ...ani prsia ma ani len kusok nebolia...aj ked to ma ani pred ms nie 😖

andrea2201
autor
3. apr 2013

mna tiež prsia nejako extrémne nebolia, a uz asi 6 dni ma sem tam pobolieva podbrusko akoby som mala uzž už dostať mrchu ale našťastie nechodí...

eminka7
3. apr 2013

@andrea2201 tebe tiez meskaju? 🙂 no mna dost bolelo asi 3 dni ten vikend co som mala dostat,takze som to tomu pripisovala...a mna nebolia uplne ze vobec :D a ako som v januari vysadila HAK,tak mam pocit,ze sa scvrkli 🙄

andrea2201
autor
3. apr 2013

Hej dnes je to už 7. deň ..mňa vždy bolelo podbruško len tak deň pred menzesom a deň po takže fakt netuším ako si to mam vysvetlovať 🙂 ...a ako dlho si brala HAK?

eminka7
3. apr 2013

@andrea2201 a test si si uz robila? ...no brala som rok, potom asi pol roka nie, teraz to bolo asi 3/4 roka a vysadit som sa rozhodla uplne,kedze partnera uz dufam nikdy nevymenim a ak babo pride,tak uz by to nevadilo tak, ako pred par rokmi 😀

andrea2201
autor
3. apr 2013

hej včera hneď ráno ale bol negat. ...už vyše pol roka sa snažíme o bábo ....stále nejako dúfam že to tentoraz vyšlo

eminka7
3. apr 2013

@andrea2201 no tak to si si tiez ako ja ...a tiez nic z toho,tak som si povedala,ze asi nic nebude,ale rozmyslam,ze ked su to uz skoro dva tyzdne,ze by som si predsa len zajtra urobila....skus aj ty este pockaj a urobit si...ved to je najhorsie,ze tie,co ccu, tak babo nie anie prist a tie,co nie,tak maju uz mlade deti 😒 preto si vravim,ze radsej skor,ako to odkladat a potom uz nikdy...

eminka7
3. apr 2013

a len tak zo zvedavosti, ku doktorovi si sa objednala,lebo ti meskaju? ja neviem,kedy je uz vhodne sa objednat,aby som nebola za traposku,kt. len meskaju kramy a testy ma negativne alebo co 😀

andrea2201
autor
3. apr 2013

@eminka7 asi si ho skúsim spravit zajtra alebo v piatok, len bojim sa toho že to zas bude neg a zas budem len sklamaá, ale zas aspoň by som už konečne vedela na čom som 🙂 .. veď to je to mám kamrátky čo ani nevedia ako a otehotneli :D ...ja sa tiež riadim heslom že radšej skôr a hlavne keď viem že otehotnieť nie je žiadna sranda :D

eminka7
3. apr 2013

a aky test si robila? ja beham medzi dvoma mestami a vazne ani v jednom neni ziadny iny ako rapi clear...tak mi ostavaju len tie,len neviem, ci su dobre alebo co nech ma nezavadzaju 😀 ako naschval chceme ist s kamoskami o tyzden aj krv darovat,to by som asi nemala,ak som v tom,tak ja normalne neviem co teraz 😀

andrea2201
autor
3. apr 2013

@eminka7 ja som tento mesiac vyskúšala woman secret a tehu test Dr. Max ale keď som ich otvorila výzorovo boli rovnaké...ale čo som počula tak že mamatest je fajn test ale ešte som ho neskúsila...ale ja si myslím že je jedno aký máš test lebo však všetky fungujú na tom istom princípe..

eminka7
3. apr 2013

ja ten mamatest neviem vobec nikde najst tuna...tak neviem...asi vyskusam aky bude este zajtra...bude to 11ty den co mala dojst,to mi uz hadam ukaze,ak tam daco je...aspon dufam...

janulka_ko
3. apr 2013

ahoj, ked som cakala preveho syna tak som ochorela, a pred tym ako som zacala brat antb som si urobila tiez test a vysiel negativne, dokonca az dva rozne typy 😒 a nakoniec som bola tehu. a u dr., si bola?

eminka7
3. apr 2013

@janulka_ko ahoj, neviem komu bola tvoja odpoved adresovana, ale pripojim sa ak mozem a nebol apre mna 😉 u dr som cez chorobu nebola-bola to taka nadhca,chytene hrdlo, zvysena teplota asi 3 dni inak nic vaznejsie...jedine som si dala 2x panadol.lebo mi teplota nie a nie klesnut...zevraj ms vynecha aj ak je zena nechladnuta,tak ja uz neviem :D

andrea2201
autor
3. apr 2013

@eminka7 no tak to už by mohlo ukázať, potom zajtra daj vedieť ako ti to dopadlo 🙂 ...držím palce

gubcikova
3. apr 2013

@andrea2201 je a môj syn je toho dôkaz.mne vyšiel poz.test až ked som bola v 7tt

eminka7
3. apr 2013

a ak mi vyjdu aj dalsie dva zajtra neg.? treba ist k dr. ci este pockat? ☹

andrea2201
autor
3. apr 2013

ako uznáš za vhodné ja som sa už pre istotu objednala na 10.4. ...myslím si že doktorka by ti aspoň povedala čo je vo veci, poprípade by ti mohla spraviť krvné testy...šak uvidíš čo bude ráno

reni1512
3. apr 2013

ja odporucam mamatest, presne tak teraz kamoska na tom bola, 8 dni jej meskalo, testy biele, ked som jej odporucila tento na druhy den mi pisala ze jej vysiel pozitivne, niekomu sa bhcg zvysi po viacerych dnoch.. z krvi ti povie najlepsie gynekolog 🙂

eminka7
3. apr 2013

@reni1512 u nas ho napr. vobec ni je dostat

billam
3. apr 2013

Meškanie ms môže byt zapricinene aj chorobou, stresom...v horšom prípade cystou.

eminka7
3. apr 2013

@andrea2201 no mala som mierny vytok taky cervenkasty teraz vecer...mozno uz dosla...som zvedava,co rano,lebo ani taketo spinenie sa mi nepaci 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre