6 týždňov po potrate pozitívny test

marly21
13. júl 2021

Ahojte, zacnem z hurta, nech nejdem okolo horucej kase. 8.6. som mala spontanny potrat. Teraz zacinam 6 tyzden po potrate a 2 tehotenske testy mam stale pozitivne. Stalo sa vam, ze ste tak skoro otehotneli? Alebo je to zostatkove hcg po potrate? Potratila som v 7tt. Dakujem

pininka1
13. júl 2021

@marly21 mozes byt kludne uz aj tehotna. Ale po potrate by som isla cim skor k lekarke aby ti dala duphaston, aspon teda mne tak kazala.

borka168
13. júl 2021

@marly21 a uz si mala riadnu menštruáciu?

marinecka95
13. júl 2021

@marly21 ja som potratila 26.6 a dúfam v rovnaký koniec a teda // na teste hneď tento cyklus 🤗

marinecka95
13. júl 2021

@marly21 držím palce 🥰

martakar
13. júl 2021

Mne po MA kontrolovali zostatkové HCG, nejaké hodnoty som mala ešte dosť dlho. Môže ti test zachytiť to. Mala si už vôbec menzes? Držím palce, viem, ako to človek potom prežíva.

marly21
autor
13. júl 2021

Ahojte, praveze som menstruaciu nedostala, len neviem ci to moze byt este zostatkove hcg ...mate taku skusenost?

zafir01
13. júl 2021

@marly21 pravdepodobne to je tehu. Ak máš normálne pozitívny test..
Ja som 6 novembra potratila v 10 týždni, a na Silvestra som maká pozitivny test. Tehotenstvo bolo rizikové, mala som hmatom, potom nejaké krvácania, inak sa babo pekne držalo a porodila som v termíne. Dr nevidel problém v tom otehotnieť tak zavčasu.

marly21
autor
13. júl 2021

Ako momentalne sme v Chorvatsku, ale vobec si to neuzivam...lebo neviem co sa deje, len mam priznaky vsetky len ma nebolia prsia. Skusim so urobit o par dni ci ciarka zosilnie. Asi mozem urobit len to, lebo sme tu na 10 dni .

ivangeline
13. júl 2021

Ano. Jeden cyklus a bola som tehotna a donosila som uspesne. ;)

julie19
13. júl 2021

@marly21 ahoj, ja som 19.1.potratila a 1.3. som mala už pozitívny test, žiadna menštruacia medzitým nebola, takže pokojne môžeš byť tehotná....tehotenstvo som mala úplne super, bezproblemové a mám zdravú krásnu dcéru 🙂 takže kľudne je to možné, držím palce

dalele
3. okt 2021

@marly21 ahoj tak ako si dopadla?

pietrula
1. jan 2023

@julie19 v ktorom tyzdni si potratila, ak samozem opytat?

julie19
1. jan 2023

@pietrula to bolo ešte v roku 2020 takže už si to úplne presne nepamatam ale bolo to na začiatku tehu niekedy okolo 6-7tt

esterka20
7. mar 2023

Dobrý deň, som tu nová ☺️ a samozrejme že mám veľa otázok, ale chcela by som sa vás opýtať či sa vám už niekedy stalo že máte pozitívny tehotenský test no u lekára vám urobia ultrazvuk na ktorom nieje nič ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre