6tt a prázdny gestačný vak

petulka2903
9. sep 2020

Ahojte, bola som u lekara s tym ze som tehotna. Tehotenstvo aj potvrdil podla sona ale videl len prazdny gestacny vak. Podla jeho vypoctov som v 6+2tt. Dal mi progesteron na udrzanie tehotenstva a objednal ma na kontrolu az na 13.10. Myslite si je to ok ze bolo vidno v tom case len prazdny gestacny vak a ze mam ist az tak neskoro na kontrolu?

veronice
24. sep 2020

@petulka2903 pozri, ako mozes aj citat z prislevkov vyssie, je to normalne. A to ze ta objednal az o mesiac je tiez normalne - kontrolovat to kazdy tyzden nema zmysel a o mesiac uz bude vidiet riadny pokrok. Ak ti dal aj tabletky na udrzanie tehotenstva viac uz naozaj nemohol spravit. Hlavne bud v klude, to je to najlepsie co mozes teraz pre seba a svoje dieta spravit. 🍀🙂👍

zuba1987
9. apr 2021

@petulka2903 ahoj, ako to dopadlo? mne tirz 6+2 nic nevidel iba gest a zlt vak. Podla ovu som 5+4.

pietrula
19. júl 2023

@petulka2903 Ahoj, môžem sa opýtať, v tom 6+2 si mala gestacny vak so zltkovym alebo úplne prázdny? Nakoniec všetko dobre dopadlo, babo sa narodilo?

cervenaruza123
19. júl 2023

Neviem ci autorka este odpise, ale ja som na tom bola podobne, aj ma s podozrenim na mimomaternicove poslali do nemocnice. A tam jeden lekar tvrdil, ze uz musi byt vidno aj plod v tom tyzdni a druhy lekar tvrdil, ze praveze este nema byt nic ine vidno... Asi ani lekari si nie su isti. Ja som nakoniec bola tehotna a dcerka sa aj narodila a ine problemy pocas tehotenstva sme asi ani nemali, len na tom zaciatku zostresovali.

melany74
20. jan 2024

@mrkvicka26 ahoj, ako si dopadla? To isté sa mi stalo. Tiež čakám nervózne čo mi povie pondelok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre