Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

7 dní mi mešká menzes a mám negatívny test

baby09
7. máj 2020

Dobry den ,
Chcela by som sa vas zienky opytat ci je mozne byt tehotna ked my tyzden meskaju a test co som si vcera robila bol negativny. Mam troska sminenie sem tam , a strasne ma palila zaha posledne 3 dni aj ked dnes je to lepsie. Zacali sme sa snazit o babo len pred2 tyzdnami . Je mozne ze ked sme zacali tyzden pred mojou menstruaciou a teraz mi uz tyzden meska ze by som mohla byt tehotna aj ked tes je negativny?

lenka8p
7. máj 2020

jasne , že môže. Ale nemusí. Používala si antikoncepciu pred tým?

baby09
autor
7. máj 2020

@lenka8p nie nepouzivala . Kedy sy som si mala spravit dalsi test? Lebo na internete je ze o 2 dni ale zasa niekde ze o 10 dni neskor.

zaborakahana
7. máj 2020

@baby09 ja by som chvíľku počkala (asi deň, dva...) a keď tak si potom urobila ďalší test alebo sa objednala k lekárovi. Držím palce nech to vyjde 🙏🙏🙏

baby09
autor
7. máj 2020

@zaborakahana dakujem

terezia1990
16. sep 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať.meska mi menstruacia už 7 deň ešte nikdy mi nemeškala.snazime sa o bábätko.robila som si 2 krát test bol negatívny bola som aj na krv u gynekologicky tiež negatív ...chce aby som si pichla vyvolávačku.neviem čo mám robiť.jedna známa mi povedala že to je ešte skoro že mám počkať poraďte mi