7 dní mi mešká menzes a mám negatívny test

baby09
7. máj 2020

Dobry den ,
Chcela by som sa vas zienky opytat ci je mozne byt tehotna ked my tyzden meskaju a test co som si vcera robila bol negativny. Mam troska sminenie sem tam , a strasne ma palila zaha posledne 3 dni aj ked dnes je to lepsie. Zacali sme sa snazit o babo len pred2 tyzdnami . Je mozne ze ked sme zacali tyzden pred mojou menstruaciou a teraz mi uz tyzden meska ze by som mohla byt tehotna aj ked tes je negativny?

lenka8p
7. máj 2020

jasne , že môže. Ale nemusí. Používala si antikoncepciu pred tým?

baby09
autor
7. máj 2020

@lenka8p nie nepouzivala . Kedy sy som si mala spravit dalsi test? Lebo na internete je ze o 2 dni ale zasa niekde ze o 10 dni neskor.

zaborakahana
7. máj 2020

@baby09 ja by som chvíľku počkala (asi deň, dva...) a keď tak si potom urobila ďalší test alebo sa objednala k lekárovi. Držím palce nech to vyjde 🙏🙏🙏

baby09
autor
7. máj 2020

@zaborakahana dakujem

terezia1990
16. sep 2020

Dobrý deň chcem sa opýtať.meska mi menstruacia už 7 deň ešte nikdy mi nemeškala.snazime sa o bábätko.robila som si 2 krát test bol negatívny bola som aj na krv u gynekologicky tiež negatív ...chce aby som si pichla vyvolávačku.neviem čo mám robiť.jedna známa mi povedala že to je ešte skoro že mám počkať poraďte mi

katuska2301
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nmhc
23. feb 2022

@katuska2301 áno je tam vidieť aj keď som si to dala do negatívu, urob o pár dní ešte test. Koľko ti meškajú?

katuska2301
24. feb 2022

@nmhc nemôže to byt kanalik?🙈

nmhc
24. feb 2022

@katuska2301 už ti mešká? Alebo kedy si si ho robila?

nmhc
24. feb 2022

@katuska2301 toto je môj test 21. Marca tuším 2 dní pred očakávanou MS

nmhc
24. feb 2022

@katuska2301 a toto je test 2 alebo 3 dní čo mi meškali.

katuska2301
24. feb 2022

@nmhc mám 3 dni do MS.. hold nedočkavosť má dobieha🙈🙈

nmhc
24. feb 2022

@katuska2301 áno poznám to ja tiež čakám či mi dôjde alebo nie, radšej by som bola keby nie 🙂 tak u teba to vyzerá nádejne 🙂 držím ✊

katuska2301
24. feb 2022

@nmhc konečne má niekto potešil! Lebo už som si pripadala ako jasnovidec.. iba ja som ju videla 🤦🏽‍♀️
Držím palce aj ja✊🏼

nmhc
24. feb 2022

@katuska2301 samozrejme sa ešte z ničoho netreba tešiť, vyckaj a netestuj už, až keď ti bude meškať. Zbytočne tá to bude stresovať viem o čom hovorím. Prešli sme si tým pri prvom a teraz si prechádzame pri druhom, každý mesiac je sklamaním ale tak verím že sa pošťastí ❤️

katuska2301
24. feb 2022

@nmhc Ano už som sa zapovedala že do meškania netestujem😁 myslim na vás ❤️✊🏼

nmhc
24. feb 2022

@katuska2301 daj potom vedieť ✊❤️

nmhc
28. feb 2022

@katuska2301 ahoj no ako??

katuska2301
1. mar 2022

@nmhc ahooj, v nedeľu v deň očakávanej MS vyšli testy negatívne 😏 ale doteraz MS neprišla.. odvtedy som netestovala🙈 ty ako?

nmhc
1. mar 2022

@katuska2301 tak urob test, a urob ten clearblue ten ti ukaze isto ci si alebo nie. U mňa samozrejme došla mrcha klasika, ani ma to neprekvapilo už.

katuska2301
1. mar 2022

@nmhc ja už sa ho normálne bojím spravit 🙄
Ale asi si rano privstanem a uvidim ak teda do rana mrcha nepríde 😏
Tak to má mrzí.. ale další mesiac pred tebou😊 verim že sa podarí 😊

nmhc
1. mar 2022

@katuska2301 daj vedieť budem čakať ✊✊

katuska2301
3. mar 2022

@nmhc tak dnes rano prišla mrcha v plnej sile🙈 nevadí, nespravíme nič ideme dalej ✊🏼

nmhc
3. mar 2022

@katuska2301 😔🍀 nič hlavu hore a o mesiac nám to vijde 🙂❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre