7 dní po styku mi test ukazuje ducha

princess123
11. aug 2020

Ahojte dievčatá môžem vás poprosiť o radu dnes je 7 dní po styku s priateľom a tehu test mi ukazuje ducha už druhý aj včera som si robila môžem byť v tehu chcem sa spýtať ci tam vidíte niečo aj vy dakujem😍

luulinkaa
11. aug 2020

Ja nevidím nič, podľa mňa je ešte dosť skoro.

malebiele
11. aug 2020

@princess123 nie nic a preboha preco rozoberate testy??? ved si pockajte ci pride alebo nepride ms a nie tu vystavovat rozobrate ocurane testy... navyse 7 dni po styku mi pride ako dost kratka doba na to, aby test nieco ukazal 🙄
ked to ma prist tak to pride, netreba to zbytocne silit, kazdopadne drzim palce

ivkazba
11. aug 2020

Ja tam nevidím absolútne nič. 7 DPO môže byť ešte skoro, skús počkať a nestresovať sa tým až tak, že rozoberáš test. K čomu to je? Stres je jedna z najhorších vecí pre tehotenstvo. Počkaj pár dní a vyskúšaj znova. Držím palce.

kayyaa
11. aug 2020

@princess123 to je len kanalik. Pockaj este lar dni, drzim palce😊

ella_price
11. aug 2020

Už len čakám kedy sem niektorá dá fotku testu hneď po sexe 🙈

princess123
autor
11. aug 2020

@luulinkaa ďakujem počkám teda

princess123
autor
11. aug 2020

@malebiele chápem ďakujem ale tak vieš som si myslela že to už bude ono niektorim to už pekne ukáže to potom asi nejšom jedna s takých 😢🤔

catherinah
11. aug 2020

Graviditu možno zistiť citlivým tehotenským testom asi 10 dní po počatí.

princess123
autor
11. aug 2020

@catherinah toto som si kúpila ten 10ml Maybebaby tak neviem 🤔

catherinah
11. aug 2020

@princess123 este chvíľku musíš vydrzat ak si tehotna, tak Ti to potom pekne ukáže.

princess123
autor
11. aug 2020

@catherinah no ano budem muset aspoň 2-3dni Inka to nezistím🤔

kayyaa
11. aug 2020

@princess123 7dpo neukaze ziadnej. Najskor 8dpo, ale ja napriklad som pri kazdom mala slabu ciarocku 9dpo. A vacsine az okolo 10-11 dpo
Tak este vydrz😊

princess123
autor
11. aug 2020

@kayyaa dakujem🙂🙂🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemikatka
11. aug 2020

@princess123 kanálik nie je to duch 🙈

veronikaszabova
11. aug 2020

Tentokrat je uz test tvoj?

queen_el
11. aug 2020

Je tam niečo veľmi veľmi veľmi slabé, ale v takomto štádiu sa vôbec nedá povedať, čo z toho bude, môže to byť aj kanálik. Ja viem že je to ťažké, ale naozaj zbytočne testuješ tak skoro, lebo aj keď náhodou niečo ukáže, to je ešte veľmi slabé a potom iba rozmýšľaš či áno, či nie...skús o 3-4 dni.

slapina
11. aug 2020

Nie, žiadna druhá čiarka tam nie je. A je priam nemožné, aby ti test tak rýchlo po styku ukázal či si tehotná alebo nie.

taga
11. aug 2020

Komu napadne vobec rozobrat test, roztrhat papierik po vrstvach, len aby nasiel ducha??? Nebolo nic vidiet normalne zvrchu, tak si si povedala, ze isto tam je len treba pozrieť vnutornu vrstvu papierika? Prepac, som zla, ale toto nie je normalne!

princeznasevera
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
princess123
autor
11. aug 2020

@taga ahoj nie nie si zla to je tvoj názor co beriem ok ale ten test žiadny rozthany není a ani nič iné iba som ho otvorila nakoľko mi to cez ten malinký otvor nešlo odfotit nabudúce sa iba najprv opýtaj môžeš stym kľudne uraziť nie každá robí také hnusne veci ale ináč ďakujem za tvoje vijadrenie

kulumulu123
11. aug 2020

@catherinah mne ukazal test 8den po styku viem to presne kedze dany mesiac Bola iba jedina sanca na pokus ta druha ciarka ma dnes 6r

ejbyk
11. aug 2020

Obcas su medzi nami zeny ktore tak velmi tuzia byt tehotne ze ocikaju test kludne aj hodinu po sexe....a co ved ich nechajte. Ja ich chapem...ked je tuzba taka silna ze nam prestava pracovat zdravy rozum....
Ruzumiem vam baby, a prajem a doprajem kazdej jednej kolajnice a krasne babatko....

princess123
autor
11. aug 2020

@princeznasevera aj tebe ahoj aj tvoj názor beriem ok diky ale zas otial potial nemusíš hneď útočit stačilo podľa mňa to není pozitívne a hotovo ne urazat tu človeka dakujem

princess123
autor
11. aug 2020

@kulumulu123 ach mohlo by to biť aj umna tak dnes to je 7DPO už aj vcera mi visiel taky duch a to bolo 6DPO

kulumulu123
11. aug 2020

@princess123 ja som skusila test az 8den a sice to neboli kolajnice ale slusne viditelny duch skus zajtra aj pozajtra hned rano drzim palce ✊ ✊✊✊✊✊

hennyinnsbruck
11. aug 2020

Zamňa negatívne skus o 2 dni

princess123
autor
11. aug 2020

@kulumulu123 ďakujem áno skúsim zajtra..... Uvidíme no neviem vlastne lebo mi sme spolu spali prvý druhý a aj trati plodný deň dnes má. Už dva dni po ovulacii trocha mam bolesti pod bruchom neviem tentokrát tak trocha si to pripúšťam že to je ono tak môže ísť o tehu ak takto sme spolu spali ja rátam keď ukázalo teraz toto tak hneď na prvý plodni deň sa oplodnilo🤔🤔🤔🤔

mondolina
11. aug 2020

@princess123
Uvidíš, nechaj sa prekvapiť, a z komentov si nič nerob👍

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre