8 dní mi mešká menštruácia a testy sú pozitívne

6. feb 2022

Ahojte baby, 8 dni mi meska menstruacia, testy pozitivne, prsia bolestive ale stale mam silnu menstruacnu bolest, vytok husty, bojim sa, ze pride menstruacia, myslite, ze je to normalne alebo ju mam ocakavat? Dakujem za odpovede

karem21
6. feb 2022

Ahoj, je to normalne. Ja som mala silne bolesti, strašne som sa bala stále som čakala kedy to príde, boleli ma aj kríže. Trvalo to asi 2 týždne, potom to prešlo 😊

diamond007
6. feb 2022

Je to v norme 🙂 ja som sa tešila vždy že keď budem tehotná tak nebudem mať menštruačne bolesti...opak pravdou. Prve min.tri -styri mesiace som mala časté bolesti akoby menštruačnych kŕčov

dejna_
6. feb 2022

Je to normálne ale kľudne si daj magnézium ( magnerot napríklad 3 krát denne 2 tabletky) a malo by to ustupit

zuzana9393
7. feb 2022

Tie menstruacne bolesti su kvoli tomu, ze maternica pracuje pri tehotenstve dost podobne ako pri menstruacii. Tak mi to povedala gynekologicka

lubbi1
7. feb 2022

tiez som mala bolesti, ze som si myslela, ze uz ich kazdu chvilu dostanem a nic :D az na teste som videla, ze aha tak pre toto neprisli :D

tulipanicek
7. feb 2022

Je to normálne. Menia sa hormóny, pripravuje sa maternica.

michellia
7. feb 2022

Tehotenstvo má kadejaké prejavy a príznaky. Všetko nasvedčuje tomu, že tehotná si, ja by som už menzes na tvojom mieste neočakávala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre