Aká je pravdepodobnosť, že som otehotnela?

26. aug 2020

Ahojte 🙂 mám otázku ..pred dvoma mesiacmi som vysadila antikoncepciu a v nedeľu sme mali s partnerom nechránený styk a v stredu som mala dostať svoje dni, aká je pravdepodobnosť že sa mi podarilo otehotnieť ? Menštruáciu som dostala ale veľmi slabú skôr by som povedala že zatiaľ len špinenie..dakujem za každú odpoved 🙂

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. aug 2020

@ayanamirei aj keď som vysadila antikoncepciu? Čítala som že veľa žien po vysadení otehotnelo 🙂

cervenaruza123
26. aug 2020

Otehotnies mozes v case plodnych dni a tie su vacsinou v strede cyklu, nie tesne pred menzesom. Niekedy sa plodne dni posunu aj na neskor, takze vylucit sa to neda, ale to je velmi mala sanca. Samozrejme po vysadeni antikoncepcie mozes otehotniet, ale ak mas sex v plodne dni.

ayanamirei
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarkam721
27. aug 2020

Podľa mňa sa dá otehotnieť aj pred ms. Môj a najmenšia dcéra je toho živým dôkazom. Moja staršia dcéra bola počata krátko po ms. Teraz sa snažím vždy hlavne počas plodných dní a nedarí sa. Podľa mňa môže žena otehotnieť nie len v strede cyklu ( cca 12-15 dc). Keďže ovulácia "si chodí" ako chce hlavne keď je nepravidelný cyklus. V tvojom prípade si myslím ze šanca by bola. Výdrž aspoň 10 dní a uvidíš ci sa ms rozbehne alebo nie.

autor
29. aug 2020

@jarkam721 rozbehla sa a dosť ..len zas mi bolo povedané že kľudne mozem mat menštruáciu a byt tehotná tak uvidíme 🙂

jarkam721
29. aug 2020

Ja som tak mala pri prvom synovi. Bola som tehotná a malá som "ms" resp to bolo len také silnejšie špinenie 4 dní.

zuzankkaa1
29. aug 2020

Urcite nie. Nebudes tehotná ked mas menzes. A never tomu,kto toto hovori. Alebo ze sa da otehotnieť s HAK aj kondom a jeden den pred MS. 🤦‍♀️🤷‍♀️

autor
29. aug 2020

@zuzankkaa1 ja si nerobím veľké nádeje veď môžeme skúsiť zas 🙂 ale poznám baby čo otehotneli aj pri antikoncepcii stačí keď nemali vhodnú alebo nebrali pravidelne a tak isto poznám aj baby ktoré mali počas tehotenstva do určitého mesiaca aj menštruáciu tak preto som sa pýtala keby náhodou mal niekto podobnú skúsenosť 🙂

zuzankkaa1
29. aug 2020

Ano,môže otehotnieť s HAK ale tam.je vyslovene napisane ze kedy zlyha. Nie ked sa berie pravidelne,zena neberie ine lieky,nevracia atd. A menzes tiež nemôže byt riadne silný,je to skôr len spinenie. 🙂

cervenaruza123
29. aug 2020

Su zeny, co maju menzes aj pocas tehotenstva, ale je to skor vynimka. Su zeny, co mozu otehotniet zase aj pocas prebiehajuceho tehotenstva napriklad, ale to sa stava fakt len obcas.
@zuzankkaa1 Antikoncepcia moze zlyhat aj len tak, bezdovodne vlastne, aj ked je to tiez velmi nepravdepodobne, ale stava sa. Su zeny, co im ani vobec nezaberie antikoncepcia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre