• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aká je spoľahlivosť tehotenských testov?

27. marca 2015 
Ajojte snazilky, tehulky, chcem sa spytat najma teda tehuliek, ci boli tehulky aj napriek tomu, ze im test ukazal len /.....ja som si robkala test taky nejaky lacny a ukazal jednu / :frowning2: Lenze mrska neprisla a snazilkovali sme teda poriadne.....no a nemam ziadne PMS :slight_smile:
Dakujem za odpovede :grinning:
18. apr 2007 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuko.... ja som si tiez robila tehu test a vysiel mi negativny... a uz som v 35tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2007 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko ahoj, ja som mala prvy test negativny, ale mala som pocit, ze som tehu a aj som :wink:
18. apr 2007 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby dufam, ze to bude aj v mojom pripade tak, lebo ja tym testom vobec neverim a uz mi stvrty den meska :slight_smile:
19. apr 2007 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevies, kedy si mala ovu? Ono to vraj ukaze az po 14 dnoch od ovu, casto az od 18 dnoch.
19. apr 2007 o 06:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
deini: my sme to robkali pre istotu asi 15 dni po sebe, takze ovu bola ale kedy presne, to ti povedat neviem :unamused: , no moze byt ze mi to ukaze az po mesiaci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2007 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko, ak mas hladinu hcg este nizku,. co byva v prvych dnoch tehotenstva, zak test to nezachyti.... skus este pockat nejaky den - dva a test zopakuj, lebo ak si fakt tehu, test ti to neskor urcite potvrdi
19. apr 2007 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som zvedava, co to urobi v sobotku....drzte palce. Inak kamoska si robila 10 testov a vsetky vysli negativne a ona nakoniec bola tehulka :slight_smile:
19. apr 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si včera robila test, síce mrchu mám mať až v nedeľu, ja viem je to zavčasu, a samozrejme vyšiel negatívny . uvidíme či mršina dojde :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2007 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko ja som si robila test bol negativny v ten den som aj ms dostala a bola som tehotna
19. apr 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si robila prvý supercitlivý test 10 dní po ovu, negatívny, ale druhý, 20 jednotkový, vyšiel pozit. už dva dni pred mrchou.. závisí to hlavne od času uhniezdenia vajíčka a to nastáva 5-10 dní od oplodnenia.. nikdy nevieš... potom treba asi 5 dní na zistenie HCG v krvi čiže tých 15 dní od ovu je optimujm, ale niektorým ženám stúpa HCG veľmi pomaly... po 4 dňoch meškania by už ale malo byť jasné, či tehu si alebo nie... Teoreticky :wink:
19. apr 2007 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubko, tak ak ta to potesi, tak ja som si robila test na 31DC, neg., 36DC neg. a 39DC konecne //
19. apr 2007 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
BIHAN AJ JA SOM SI ROBILA SUPERCITLIVÝ A DNES JE VLASTNE 10 DNÍ PO OVULKE A bol negatívny takže šanca tam ešte stále je :wink:
bihan, keď si robila ten test na 10 deň po oplodnení mala si nejaké pocity??? niečo si cítila????
19. apr 2007 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kuko mne pri prvom ukazal test az na 5 den, ze som tehu, tak sa nevzdavaj :wink: a to som mala ovu presne na 14. den. Drzim palce :slight_smile:
19. apr 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to vlastne cítila od toho uhniezdenia, ale je to také neurčité, že aj tak nevieš, či máš len skôr dostať menzes alebo je to, na čo ste čakali.. Príznaky sa mi vybavili spätne: zápcha, hlad, časté močenie... v takom rannom štádiu fakt nevieš, či je to z nachladnutia alebo z tehotenstva :wink:
Ale rozhodne som za to, že negatívny test nevylušuje tehotenstvo.. len ho možno ešte nevie zachytiť :wink: Držím palčeky!
19. apr 2007 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuko ja sa pripájam k babám.Ja som mala na 28DC /, 29DC /a slabulinkú druhú,
37DC //
Tiež neviem kedy presne bola ovu.
19. apr 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajka a cyklus máš pravidelný???
19. apr 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja som si robievala testy tiez par dni pred mrchou, ze co ak uz nahodou... ale NIC. Ale teraz mam ako bihan vravela zapchu, caste mocenie a hlad neviem ci mam ratat, lebo hladna byvam stale :sweat_smile: Cyklus mavam tak 30 dnovy, tak uvidim... :unamused:
19. apr 2007 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky, dakujem vam za postrehy,ja skusim testnut v sobotu, tak som zvedava, ze co z toho vznikne :wink:
19. apr 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne meskala 5 dni, tak som 'vyplasila' muzicka :grinning: , ale test bol negativny, po 7 dni meskania som dva dni krvacala, ale sa mi to nezdalo cele, tak som si z roztopase urobila dalsi test a ten bol slabulilililililnko pozitivny, o dva dni bol este pozitivnejsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa v tom vyznajte :sunglasses:
19. apr 2007 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
milá kuko, mne vyšiel pozitivny test az na 14-ty den vynechania ms... a sú z toho dvojičky ... veľa šťastia :dizzy_face:
19. apr 2007 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
katrin :wink: :grinning: :slight_smile:
19. apr 2007 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko mne nevyslo 5 testov,az 6 a to som bola uz v 8 týzdni tehotenstva :grinning: :grinning: :grinning: 5 mi vysiel naopak a potom som si 3t nerobila :grinning:
19. apr 2007 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, tie testy su potom uplne na nic :unamused: , neviem preco su take nepresne....najistejsie je asi zajst na krv ku gynde, nie? :confused:
19. apr 2007 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie testy sú fakt niekedy riadne šiši :wink:
19. apr 2007 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cucus:tomu ver, keby aspon ukazovali len //, aspon by sme mali dobru naladu, nie? :slight_smile:
19. apr 2007 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja verim ze mrcha v nedelu nedojde, neviem preco mam taky pocit, stale verim ze mrcha nepride a ja zistim na tych ŠIŚI testoch //
kuko tebe držim moc palčeky :grinning:
19. apr 2007 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem moja....aj ja veriiim, nic ine my neostava :slight_smile:
19. apr 2007 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko neboj bude tak ako je zamiešané či nezamiešané :grinning:
20. apr 2007 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cucus: a mas kraaaaaaaaaaaaaaaasny grafiiiiiik, naozaj ukazkovy :grinning:
20. apr 2007 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuko ďakujem kedy si si ho všimla??? naŠla si ho????? :grinning:
20. apr 2007 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to