Aký tehotenský test si kúpiť?

2. sep 2020

Čaute snažilky 🙂 cca. týždeň mi mešká mrcha. Kúpila som si jednoduchý test taký prúžkový v Dr. Max, isto poznáte. Test som robila hneď ráno, no vyšiel negatívny. Príznaky mám no neviem či PMS alebo tehotenské. Bolia ma prsia, ale že neskutočne a tiež mám slabé nevoľnosti. Dr je na dovolnke, chcela som si kúpiť test Clearblue lenže v lekárni ho nemali. Ktorý je ešte vysoko citlivý aby som si nemusela kúpiť 100 :D Diky 🙂

cookie29
2. sep 2020

no, Dr Max ma 10u citlivost ak sa nemylim, takze dost citlivy. Pri ClearBlue platis len za marketing, ale test Ti ukaze ktorykolvek a ak Ti meska tyzden a mavas pravidelny cyklus, tak uz by Ti mal ukazat kazdy. Takze skor by som povedala, ze je negativny...

dada_99
2. sep 2020

vyskusaj si kupit este nejaky a sprav za par dni, ak nedostanes mrchu...

diaalex
2. sep 2020

Aj dr max ti ukáže keď ti mešká tyzden 🙂

ladybug138
2. sep 2020

Podla mna by uz ukazal, mne ukazal po jednodnovom meskani a na dalsi den som robila este ten elektronicky ci aky to je a ten uz tiez ukazal

lauritkatesty
9. sep 2020

To ze ti tyzden meska a mas negativny tehu test moze mat dva dovody: bud sa ti posunula ovulacia alebo je to anovulacny cyklus.
Pokial nemas odsledovany cyklus je to len o hadani.
Ak by meskala viac a nedosla by ms,tak by bolo lepsie skocit k lekarovi.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre