Máre skúsenosti so slabou druhou čiarou na tehotenskom teste?
Dnes o 19:18
anonym_381cb5
•
Dnes o 20:49@mejme4 Mala som asi 1-2:dni po očakávanej ms slabú čiarku, ktorá sa dokonca objavila až po niekoľkých minútach, keď som šla test vyhodiť. A dnes má "tá utajená čiarka" 11 rokov.



@mejme4
Urob si ten, vo to hneď vyráža aj týždne a budeš mať istotu. Mne sa to zdá v pohode. Ja som po pár ni meškania (3-4) mala koľajnice ale bol to iný test