icon

Máre skúsenosti so slabou druhou čiarou na tehotenskom teste?

avatar
mejme4
Dnes o 19:18

Od stredy mi mešká menštruácia a na fotke mam testy z dnesneho rána. Mali ste aj vy v takomto období taku slabú druhu čiarku? Na fotke su dva typi testov

Máre skúsenosti so slabou druhou čiarou na tehotenskom teste?
avatar
svetlonos
Dnes o 19:21

@mejme4
Urob si ten, vo to hneď vyráža aj týždne a budeš mať istotu. Mne sa to zdá v pohode. Ja som po pár ni meškania (3-4) mala koľajnice ale bol to iný test

avatar
mejme4
autor
Dnes o 19:33
@svetlonos

@mejme4
Urob si ten, vo to hneď vyráža aj týždne a budeš mať istotu. Mne sa to zdá v pohode. Ja som po pár ni meškania (3-4) mala koľajnice ale bol to iný test

@svetlonos ten som si urobila 3dni pred medstruaciou. Pridavam foto, prave preto som si myslela ze ciarky uz budu silnejsie

anonym_381cb5
Dnes o 20:49

@mejme4 Mala som asi 1-2:dni po očakávanej ms slabú čiarku, ktorá sa dokonca objavila až po niekoľkých minútach, keď som šla test vyhodiť. A dnes má "tá utajená čiarka" 11 rokov.