Ako dlho vydrží spermia?

jankajamka
2. jan 2018

Ahojky poraďte mi prosím : menzes mi skončil 30.12 s manželom sme mali nechránený sex 31.12 a 1.1 plodné dni by mi mali začať 6.1 myslíte že je tam šanca že by som ostala tehotná? Ako dlho vydrží spermia kým nastanú plodné dni? Ďakujem za odpoveď

katusikkk
2. jan 2018

Sama si odpovedas,ze plodne dni ti zacnu 6.1.

clockwork
2. jan 2018

Sanca je vzdy, kamoska otehotnela pocas menzesu napr

deti95060810
2. jan 2018

keď Boh dá tak aj motyka vystrelí....ale podľa mňa nie....Ešte stále máš do šiesteho čas...

clockwork
2. jan 2018

A k spermiam: xx cize dievcenske su pomalsie, xy chlapcenske rychlejsie ... cize pred plodnymi ke vacsia sanca ze AK, tak bude dievcatko... ale v lone vydrzia max 3 dni

kluska
3. jan 2018

tak podla tvojej vypovedi na neni ziadna sanca, lebo takto dlho spermie nepreziju vobec, ak sa ti plodne dni zacinaju 06.01, tak by som skusila najskor 05.01 znova, kedze to je len zaciatok plodnych dni, ja mam napr ovulaciu az na konci plodnych dni, to je uz posledny den plodnych dni, kedy uz skoro vobec necitim, ze som mokra. A oboch mojich synov som splodila v den ovulacie, ja mam aj bolesti pri ovulacii, takze ja ju citim. Ak ale nevies kedy mas ovulaciu, tak je vsetko mozne teda

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankajamka
autor
3. jan 2018

No ako dalo by sa ešte no lenže manžel zatiaľ ďalšie dieťa nechce je strašné vyťažený nakoľko podniká doma máme 2 chlapcov no ja túžim ešte po dievčati tak som dúfala že by sa mohlo pritrafit

miadi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
markus239
3. aug 2020

Zienky 1.8 v noci cca 1rano sme mali nechránený styk skúsili sme aj inú polohu a starý keď to z neho vyšlo tak dobre neodpadol že až toľko 🙉😅a dnes som si robila ovu test a ukázal pekné dve rovnaké čiarky teraz večer cítim že už ma bolí všetko .. chcem sa opýtať 😁 je možné že tie potvory ešte vonné sú ? A môže niečo byť ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre