Používame cookies. Viac informácií tu. OK
beky1813
2. jan 2019

Ty si nedas pokoj? Ved ste mali sex pocas menstruacie. Je to velky hormonalny zasah do tela zeny

gabika0825
2. jan 2019

@drake258 Zdá sa mi, že tabletka funguje iba keď ju podáš max. do 72 hod. od styku. Samozrejme inak účinkuje keď sa to požije hneď po styku a inak keď je to už po 48 hodinách. To je logické 😀 ale je to blbosť, je to veľmi silné a naozaj len v krajnej núdzi to užiť, nie to jesť ako lentilky, alebo si to dať keď si nie som istá či niečo vošlo dnu, ako tu jedna slečna písala 😀

lkristinka
3. jan 2019

účinkovať bude kedykoľvek , samozrejme účinky sa znižujú .. a môže troška rozhádzať cyklus ženy

veronika4495
3. jan 2019

Bože keď sa tak strašne bojíš že by si sa mohol stať otcom tak potom nesexuj...Tá tabletka je hormonálne svinstvo ale samozrejme predpokladám že teba to netrápi zásah do tvojho tela to nie je hlavne že si budeš môcť potom užívať ďalej...Okrem toho otehotnenie počas menštruácie je naozaj veľmi malé nie nemožné ale malé...Keby mám chlapa čo by ma nútil jesť také svinstvo asi s ním už nie som môj priateľ mi zatrhol aj antiku...Nabudúce si dávaj väčší pozor a nie potom vymýšľať s kravinami...

evalin88
3. jan 2019

Preco by sa dievca malo pchat tym svinstvom.. tiez existuju kondomi😁 ktory si si kohol dat... ak chces zistit ako funguje.. tak si daj jednu sam.. mozno z nej aspon hnacku dostanes...

drake258
autor
5. jan 2019

@evalin88 ja som kondom mal a vôbec nevieš prečo sa to pýtam tak láskavo si svoj drbnuty komentár nechaj pre seba ďakujem 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli